Şimdi Ara

Oem AMD Radeon 2GB RX460 910486-002 GDDR5 İNCELEME(**350 tl**) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
14
Favori
69.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Msi ı da denedim o sayfada anlatıldıgı gibi hiçbir şey olmadı. yüklemedi bile
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    mismatch hatası verir bios u eşleştirmezse program.

O durumda cmd den force ederek yapacaksınız. Ben de 470 i 570 yapmıştım atinin bu programı bios atarken hata veriyordu.
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    msi biosu yüklerken cmd den yapıyor zaten. devam etmek için bir tuşa basın diyor basıyorum bekle bekle tepki yok hiç. değieşn birşey de yok.
  • Zaten reddit de yapan eleman msi rx 460 2G nin biosunu kullandigi soylemis bnm linkini verdigim OC modelinin sanirim uyumsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwert7610 kullanıcısına yanıt
    Evet sadece OC modeli var ama o da onu kastetmiştir heralde.

Unlocked kartı olanlardan birisi bios'unu Gpu-Z ile yedekleyip. Bir yere yüklerse onu denemek lazım.
  • Konunun ilk sayfasindaki bios u force etmeyi denedin mi arkadas paylasmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qwert7610 kullanıcısına yanıt
    onu bulamadım ama kendi biosunu upload etmiş onu denedim zaten bu bios yüklü dedi.

başka birşey var bu işte
  • hknkck kullanıcısına yanıt
    550₺ ye GT 1030 yerine gidip R3 2200G alınmalı fiyatıda aynı veya 100₺ daha pahalı.

• Karttan bir adet de ben aldım , hatta bu kart için sistem kurdum . Sistem kurmayı düşünen arkadaşlara örnek olabilir .

İkinci el garantili Pentium G4400 -150₺
    İkinci el garantili Gigabyte h110m -190₺
    Sıfır Corsair Ddr4 8Gb 3000mhz ram - 297₺ (n11)
    Sıfır Hi-Level 240Gb Ssd -177₺ (n11)
    Sıfır Everest Glory G01 450W Kasa - 255₺ (Vatan)

Ve son olarak n11 den 337₺ ye oem rx460 aldım toplamda 1400₺ ye mâl oldu.

İşlemci darboğaz yapmaz ise (umarım yapmaz) 1400₺ ye güncel , ssd li garantili ve neredeyse sıfır bir sistemim olmuş oldu.
    Neden bu işlemciyi aldın diyenler için düşük bütçeli bir sistem kurmak istedim , ddr3 bir sistem kurmak istemiyordum ddr4 her zaman upgrade yapmaya yönelik olacaktır . Tabi garanti durumunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Böyle bir sistem toplayacaksanız 100₺ daha ekleyip G4560 almak daha mantıklı olur.

Buna benzer sistem kurmayı düşünenler için bugün son parça kasa psu gelecek ve sistemi kuracağım. Eğer vaktim olursa birkaç oyunun benchmark sonuçlarını da eklemeye çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Benjamin Sneijder -- 7 Şubat 2019; 2:4:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• i5 6500 Skylake 3.20hz 6mb 1151p
    MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151
    crucial ballistix elite 16 gb ddr 4 ram
    HI-LEVEL 120GB SSD Disk

bende bu sistem var, web işleriyle uğraştığımdan hiç ekran kartı almadım. ps3'ü geçen sene satınca bilgisayarda oyun oynamak istiyorum.

geçen ay monitörü sattım bu yüzden bilgisayarı televizyona bağlayacağım (Samsung UE 43MU7000)

TV, akıcılık konusunda sıkıntı yaşatır mı, fps'de düşme felan. ona göre almak istiyorum.
  • Wesley Benjamin Sneijder kullanıcısına yanıt
    Oyun testleri süper olur, bende tv'nin altına koymayı düşünüyorum playstation gibi takılmak için.
  • imfatalty kullanıcısına yanıt
    aynen bende öyle yapmayı düşünüyorum, yatay kasa olarak ne kullanıyorsun?
  • mintmax kullanıcısına yanıt
    Elimde 1 adet Thermaltake Core V1 Cube var bunu değerlendirebilirim.
  • Karttan bir adet bende aldım.Bana gelen kartta 896 shared.Satıcıyla iletişime geçtim ve durumdan bahsettim.Aldığım yanıt:Kartlar MSI tarafından tarafımıza sıfır ve koliler halinde iletiyor.Firma random şekilde kullanıcılara dağıtılıyor.Shader bilgileri hakkında bilgileri olmadığını da dile getirdiler.

• Arkadaşlar sistemim eski ama işimi görüyor. Asus P5QPL-AM, Q9400 işlemci ve 4 gb ram üçlüsü var. Ôzellikle anakart konusunda sıkıntı yaşarmıyım ? Bir forumda kartı besleyemediği yazılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xHeartLess kullanıcısına yanıt
    Bios değiştirilerek açılabiliyormu peki ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.