Şimdi Ara

Oem AMD Radeon 2GB RX460 910486-002 GDDR5 İNCELEME(**350 tl**) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.104
Cevap
14
Favori
69.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vakit bulursam akşam deneyeceğim kartı. İnşallah anakartım (p35 ds3l) 75 w sağlar. Bu arada konuyu açan ve test paylaşan herkese çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de RX 460 ın ilk çıkımları çift canlı büyük soğutmalara sahip galiba, test sonuçlarında problem yok ama OEM deki bu soğutma gerçekten yeterli mi? Öncekilerle aynı grafik işlemci ve bellek hızları var sonuçta.

• MrScorpion M kullanıcısına yanıt
    kart normal hızınde çaılışırken zaten 75 wattı doldurabiliyor.ek güç girişi olmadığı için overclock açışından şans düşük olur sanırım. ben denemedim. şimdilik gerekte olmadı.
  • HawrecT kullanıcısına yanıt
    yanılıyorsunuz.ilk fuarlarda çıkan test/demo örnekleri tamamıyle bizimkiyle aynı.eski mesajlarda fotoğraflarıda var bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aidata06

teknik destekle görüştüm öyle birşey söylemedik dedi. Sadece driver kaldırınca 1024 kurunca 896 oluyo felan dedi. Driver kaldırıp baktım hala aynı.
    Ha biz yalan söylüyoruz yani olaya bak
  • Arkadaşlar ben bu 896 shaderlı modeli değişme imkanım varmı yapan varmı bu olayı alıyorlarmı ürünüleri. bende sizle aynı parayı ödüyorum yumurtadan ne çıkarsa onu alıyoruz bu nedir şans oyunumu ayırsınlar 2 ürün olarak parası neyse verelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

P5QPL-AM, Q9400 işlemci ve 4 gb ram üçlüsü için ekran kartım geldi, ancak ilk açılışta bu şekilde ekran. Sonrasında düzgün. Henüz oyun testi yapmadım.
    Hocam aynı problem bende de var test yaptınız mı bir problem var mı?

• Normal kullanimda arada ekranda goruntu gidip geliyor. Oyun oynarken falan degil, karti zorlayacak bir durum yok yani. 1-2 sn ekran karariyor ve duzeliyor.

Benzer sorunu yasayan var mi? Umarim topluca kazik yememisizdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melrin kullanıcısına yanıt
    X4 860K olan diğer bilgisayara taktım onda ilk açılışta sorun yoktu. iki üç saat oyun oynandı. Sabah açıp oyuna girerken mavi ekran hatası verdi. Format attım, sürücüyü kurdum oyun oynadım ama bigisayar kapanırken hata sesi verdi her seferinde. İçime sinmedi, istemeye istemeye kartı geri gönderdim. Dönüştürücü kullanmadım. Kartmı arızalı, sürücümü sıkıntılı bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 13 Şubat 2019; 23:44:0 >
  • konu rtx 2000 konusundan daha heyecanlı
  • bu oem 460ların vramleri sorunlu olabilir...ekrandaki renkli aalanlar vram sorunuydu yanlı hatırlamıyorsam
  • Selam arkadaşlar kartı aldım fakat Crimson Edition 16.11.5 sürücüsüyle sorunsuz çalışırken, Adrenalin 2019 Edition 19.1.1 sürücüsüne güncelle dediğimde güncelleme bitip restart edince windows siyah ekran geliyor. Sürücüyü kaldırınca windows normal açılıyor. Sebebi nedir?
  • bazı eski anakartların veya eski biosların desem daha doğru olur,uefi gpularla çalışmada sıkıntıları oluyormuş.sorunları olan arkadaşlar anakart bioslarını da en güncel versiyona yükselttinizmi?
    Oem AMD Radeon 2GB RX460 910486-002 GDDR5 İNCELEME(**350 tl**)
  • İnternette aktif dönüştürücü ile kullananlar başlangıçta o renkleri gördüğünü söylüyor. Ben de PS3 ile kullanırken ilk açılışta öyle gözüküyordu. Ben de aldım bu karttan fakat daha gelmedi, son şikayetler içime kurt düşürdü.

• ahmbey kullanıcısına yanıt
    alınıp bios yazılmış ve sonra geri gönderilmiş bir karta mı denk geldiniz acaba?
    16.11.5 teyken bir gpuz screenshot yükleyebilirmisiniz?bizimkilerle karşılaştıralım.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    sizde monitöre direk bağlımı yoksa aktif dönüştürücümü var ?
  • Acanbulat kullanıcısına yanıt
    Hiç fikrim yok valla.

• ahmbey kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmbey -- 13 Şubat 2019; 22:51:32 >
  • İlk kurulumda hangi driverları kurmak gerekir?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.