Şimdi Ara

odyoloji bölümü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
9
Favori
64.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende bı soru sorcaktım cok sacma ama bıyomedıkal ve odyolojı arasında kaldm ecza ve diş ıstemıyorum. bıyomedıkalde de sıralamamın yarısı bosa gıdıo sızce ne yapmalıyım. bıde okudugm arastırdgm kadarıyla bıyomedıkal muh cok ıyı onu acık bı bolum pekı neden sıralaması bu akdar dusuk sızce
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkck

quote:

Orijinalden alıntı: tombraider35

quote:

Bu senede dahil olabiliyorlardı yeni kanun çıkartıldı artık ftr de dahil hiç bi bölüm odyoloji yüksek lisansı yapıp odyolog olamaz nokta net..ama olsalarda farketmez bence zaten gani gani ihtiyaç var

Odyologlar nerede çalışıyor hastanede imkanı var mı ki? Sanki ftr daha iyi gibi kararsısım bu konuda Ftr daha iyi gibi ya.

hastanede çalışıyoruz yani başka nerde çalışacağız ki meslek karşılaştırması sevmiyorum her branşı tercih eden özellikle isteyenleri var. Ben bazı nedenlerden dolayı ftr yazmadım.Tıp kazan kazanabiliyorsan ohh mis

bazı nedenler ne mesela özel degılse yazar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: pikacum

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombraider35

quote:

Bu senede dahil olabiliyorlardı yeni kanun çıkartıldı artık ftr de dahil hiç bi bölüm odyoloji yüksek lisansı yapıp odyolog olamaz nokta net..ama olsalarda farketmez bence zaten gani gani ihtiyaç var

Odyologlar nerede çalışıyor hastanede imkanı var mı ki? Sanki ftr daha iyi gibi kararsısım bu konuda Ftr daha iyi gibi ya.

hastanede çalışıyoruz yani başka nerde çalışacağız ki meslek karşılaştırması sevmiyorum her branşı tercih eden özellikle isteyenleri var. Ben bazı nedenlerden dolayı ftr yazmadım.Tıp kazan kazanabiliyorsan ohh mis

bazı nedenler ne mesela özel degılse yazar mısın

Özel baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ben ist üni ody okuyorum sormak istediğiniz birşey olursa sorabilirsiniz

odyoloji ülkemizde daha yeni bir meslek. sen seçerken neye güvenerek seçtin hani biraz riskli değilmiydi. ayrıca pişman mısın ya da iyi ki seçmişim diyomusun. (bi de iş imkanı nasıldır acabaa )
  • arkadaşlar tm birisi özelde odyolojiye gitse derslerde zorlanır mı derslerin içeriği nedir bilen var mı?
  • Mrblar lise 2.sınıf öğrencisiyim bir meslek seçimi arayışıyına girdim çevreden duyduğum kadarıyla sessiz sakin ve rahat bir meslekmiş bide kesinleştirmem gereken bir husus var maaş :D maaşı ne kadardır ??
  • profeN` P kullanıcısına yanıt
    Maaşı konusunda detaylı bir bilgi verebilirmisiniz ??
  • bkck B kullanıcısına yanıt
    odyoloji bölümü maaşları hakkında bilgilerinizi öğrenebilirmiyim ? iş bulma olanakları ? teşekkürler şimdiden
  • odyoloji bölümü maaşları hakkında bilgilerinizi öğrenebilirmiyim ? iş bulma olanakları ? teşekkürler şimdiden :)
  • profeN` P kullanıcısına yanıt
    odyoloji bölümü maaşları hakkında bilgilerinizi öğrenebilirmiyim ? iş bulma olanakları ? teşekkürler şimdiden :)
  • Bölümde eleman acigi çok olduğu için yeni mezunlar bile gayet tatmin edici ücretlerle calisabiliyolar . ankarada bu isi yapan tanidigimiza sordum maaslarini.3bin civarinda calismaya baslarsin dedi bu sene bende yazmaya dusunuyorum

• Peki bn az önce baktim devlette atamalarda maas 2300 civari gorunuyodu bn de cok kararsizim 9 eylul ftr de oluyor benim snce biz mezun olana kadar odyoloji düser mi özelde bir insanin yillar gectikce maasi artar benm bildigim diger turlu yazik olur tanidiginiz ne diyor bu konuda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.