Şimdi Ara

Ödüllü X570 ve B450 chipsetli MSI Anakart inceleme yarışması!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
22
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> Ödüllü X570 ve B450 chipsetli MSI Anakart inceleme yarışması!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1250 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

"oldukça tecrübem var ama zamanı kısıtlı ve değerli bir insanım" ROFLMAOLOL

Buyur zamanı kısıtlı ve değerli insan, tomahawkın neresi janjanlıymış anlayamadım ama stabilite isteyip asusa giderken o timinglere dön de bir bak istedim.

Ben de çeşit çeşit anakartla işlemciyle pasif soğutmanın sınırlarında yıllarca gezdim ama şu ana kadar kullanmadığım bir parça hakkında ahkam kesmedim. Çünkü yanlış. Çünkü firmalar bazen iyi ürünler bazen kötü ürünler üretir. Mesela asus c5f-z komponent kalitesi vs vrm olarak gerçekten en üst klasmanda olmakla beraber m8h ancak ortalama bir anakart. Bu söylediklerimin kaynağı işkembe-i kübram değil. İkisiyle de çok uzun zamanlar hayvanlar gibi overclock yaptım, oradan biliyorum. Ama mesela msi z170a gpc hakkında pek bir şey diyemiyorum çünkü gerçekten çok kısa bir süre kurcaladım.

Onboard ses konusunda arkadaşın haklı olabileceğini düşünüyorum tomahawkınki rezalet, asusunki de muhtemelen daha az kötüdür.
    gözüm bana alıntı yapmayın ve bana cevaben birşey yazmayın diye rica etmiştim. bu tartışmalara girmeyi sevmem. ne biliyorsanız aranızda halledin lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.