Şimdi Ara

Ödüllü Web Tasarım Yarısması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    www.hostingyardim.com olarak ödüllü web tasarım ve içerik yarısması duzenliyoruz.
    Yarısma 2 kategoride olup her kategoriye farklı hediyeler dagıtılacaktır.

Yarısma Adresiwww.pcwebtr.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_boombastic -- 13 Ağustos 2005, 18:05:12 >

• Evet yorumları alabilirim.
  • hediyeleriniz ne?

www.farozlu.com daki tüm siteleri aynı anda yarışmaya sokabilirmiyim
  • Hediyeler yarısma sayfasında yazıyor.
    www.hostingyardim.com/yarisma

Eger hepsi farklı domainse hepside kendine aitse sokabilirsin.
  • hepsinin domaini olması zorunlumu? Bazılarının var sadece
  • reklam yapıyıyorsun gibi geldi bana

adamların verdiği hediye bence tatmin edici gelmedi burda amaç farklı gibi
  • Yarısma 2 kategoriden olusuyor.
    Domaini olan web siteler (.com)
    Domaini olmayan web siteler(.tk)

Yarısmaya 2 kategoridende girebilirsin.Fakat her kategoriye 1 site sokabilirsin.
  • kurallarda yok adam ya şablon u düzenliyip kendi sitesine koyarsa ne olacak. biraz daha detay verirmisin
  • güzel
  • quote:

Orijinalinden alıntı: soLaris_sky

kurallarda yok adam ya şablon u düzenliyip kendi sitesine koyarsa ne olacak. biraz daha detay verirmisin

Kurallar sitede yazıyor.İncelemeni oneririim.
    www.hostingyardim.com/yarisma
  • Upp.
    Yaptıgım yanlıs ama gormeyenler var diye yapyıorum.Baya bir insansın isine yarıyabilir.
  • abi zırvadan başka birşey değil kusura bakma.
  • Sana gore olabilir.Ama ordaki amac hediye dagıtmak.
    Bana solermisin
    4 kisiye host vermek zırvalıkmıdır.Yaptıgmız kotu birseymi.Dogru sen araba istersin.Kusura bakma veremiyoruz.Baska site veriri.

Benm anlamadıgım bisi var.Burda belki cok hata var ama mantıken yardım etmek istiyorum.Hostingyardim.com olarak kac kisiye sponsor bulduk.Kotumu yaptık.Bu yarısmaylada kotu yapmıyoruz.
  • yani hiç deilse millet kendini geliştirir destekliyorum
    boş durmaktan iyidir
  • abi saçmasapan siteleri yarışmaya sokmak (template ve hazır kod kullananlardan bahsediyorum) ve verdiğiniz hediyelere başka ne denebilirki söylermisin açıkça söyle ben reklam yapmak istedim aklıma böyle birşey geldi hem insanlarda küçük çapta faydalansın de ok o zaman tmm . ama çıkıpta ödüllü web tasarım yarışması diyebiliryorsan adam gibi bir organizasyon ve adam gibi hediyeler vermen gerekir.
    kolay gele.
  • evet yaa bu arada sizin sitede bana pek profesyonel gelmedii nasıl başkasının sitesini değerlendirebileceksinizki??? zaten üye olmadan hediyeleri göremiyosunuzda !!!!! dikkati çekende oo!!1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayhan Arslan -- 10 Ağustos 2005, 18:33:06 >
  • 1)SAcma sapanda olsa onlarda site.Zaten yarısmada hazır temp veya script kullananlarında puanları dusucek dedik.
    2)Sitemiz burdanda bir cok kisiye yardım etmistir.Eger sizde foruma uye olup ordaki konusmları yardımları gorurseniz sizde anlarsınız.

YARISMA UYELIKLI DEĞİLDİR.İSTEYEN GEZEBİLİR
    YARISMA ADRESİ:www.hostingyardim.com/yarisma
  • EĞER BU İŞİ SAMİMİ YARDIM İÇİN YAPIYOSAN OK TAMAM ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK ARKANDAYIM AMA GERÇEKTENDE HEDİYELER YANE EĞİTİM CDSİNİ Bİ YARIŞMADA BİRİNCİLİK KAZANMIŞ ADAM NAAPSIN HAL BÖLE OLUNCA İNSAN ŞÜPELENMİYOR DEEL AMA EĞER ÖLE Bİ DÜŞÜNCEN YOKSA SEN MİLLETİN SÖLEDİKLERİNE KULAK ASMA YOLUNA DEWAM ET DİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaNKa -- 11 Ağustos 2005, 16:39:00 >
  • Yaa ayrıca bir soru da benden gelsin bu yarışma ne biçim yarışmadır siz sitenin içerik olarak mı güzelliğine gore dıl guzelliğine gore mi yoksa programlamasına gore mi verceksiniz odulleri
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.