Şimdi Ara

Ödüllü bulmaca macera oyunu Inside, Epic Games'te ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ödüllü bulmaca macera oyunu Inside, Epic Games'te ücretsiz

Epic Games'in geçtiğimiz hafta başlattığı her gün bir ücretsiz oyun kampanyası sekizinci günüyle devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda günün ücretsiz oyunu erişime açıldı.

Ayrıca Bkz.Epic Games'in ücretsiz oyun listesi belli oldu

Epic Games'in bugün ücretsiz verdiği oyun Limbo'nun da geliştiriciliğini yapan Playdead stüdyosunun 2015 yılında yayınlanan Limbo'ya benzeyen oyunu Inside. Oyun 25 Aralık 19.00'a kadar ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Eğer o zamana kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun tamamen sizin olacak.

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz alabileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. 

Epic Games'in yarın vereceği ücretsiz oyun ise resmi olarak belli değil. Ancak sızdırılan listeye göre yarınki oyun Darkest Dungeon. Listeye göre geriye kalan günlerde verielcek olan ücretsiz oyunları da aşağıdaki galeri bölümünde görebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Epic Games'in ücretsiz oyun listesi belli oldu

• asla oynamayacağım bir oyunu daha kütüphaneye ekledim sagol epic

• Bu oyunu hala oynamamış veya bilmeyen var ise bedava iken bile almıyor ise bence hiç hayatı boyu oyun da almasın oyun da oynamasın. Bu oyun basit oynanışı, kalbe hitap eden dramatik anlatımı, akıllıca mantıklıca çözülen sizi yormayan bulmacaları ve 3+4 saatlik tadında oyun süresi ile kalbinizi ve yüreğinizi çalmıyor ise sizi kimse yıkamaz çünkü taştansınız siz. Hayatım boyu oynadığım en güzel oyuna ettiğim bu iltifatlar da burada kalsın. Muhakkak hele bedava iken, olmadı Steam üzerinde 5 lira iken muhakkak alın kalbinizin bir köşesinde dursun.

I love you Inside

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 24 Aralık 2020; 19:28:2 >

• Metroyu da bunu da daha önce zaten vermişti
  • O listeyi yayinlayan varya o listeyi Allah onun cezasını versin
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    bunu da oynamıyorsan oyun oynama zaten

• Kesinlikle harika bi oyun

Sanatsal oyun tarzını sevenler için ( indie tarz mı deniyor ne deniyorsa ) kaçmaz

Bende zaten varmış para vererek aldım heralde hatırlamıyorum ama kalitlei bi kulaklıkla o atmosfere girip oynamanız lazım

• The Long Dark'ı soluksuz bitirdim. Bölüm 4 ve 5 henüz çıkmadığı için isyanlardayım.

Metro 2033'ü henüz kurmadım. Uzun zamandır kitabını okumayı planlıyordum, bitirdiğimde oyuna da başlayacağım.

Bu oyun ise ayrı bir güzel görünüyor.

Yıllar sonra bedava diye yine daldık oyun dünyasına ya, umarım bağımlılık yapmaz Ödüllü bulmaca macera oyunu Inside, Epic Games'te ücretsiz 

• Keşke önceden bu oyunu öğrenseymişim de oynayabilseymişim ama en azından ücretsizken alıp oynayabildim. Efsanevi bir oyun, gerçekten bunu oynamayana da ne denir :D Grafikler üst düzey, ses efekti efsanevi eşi benzeri yok, senaryo anlaşılması zor ama bu da tekrar oynamaya davet eder nitelikte.

IGN boşu boşuna 10/10 derecelendirme vermemiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.