Şimdi Ara

Ödüllü Anket Sona Erdi ! (Hediyeler Gönderildi.) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
7
Favori
9.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalışmanızda başarılar. Yardımcı olabilirsem ne mutlu. Ben de bu vesile ile katılmış oldum.
  • Ankete katıldım fakat nick daha sonra sorulacak diye herhangi bir yere yazmadım. Umarım katılımım geçerli olur.

furkanham (Tekirdağ)
  • katıldım hocam
  • katıldım hocam
  • Merhaba katıldım
  • Ankete katıldım, öneriler kısmına nick yazdım.
  • Anket tamamlandı. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler. Bu akşam 21.30'da canlı yayınla çekilişi gerçekleştireceğim.
  • Hocam anketi ilk yapanlardanım ama bilemediğimden, öneri yerine nick yazamadım. bizde bir sıkıntı olacak mı?
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Sizin durumunuzdaki arkadaşlara küçük bir kısıtlama uygulamak zorunda kaldım. Çünkü gerçekten defalarca bu konuda bilgilendirme yaptım. Ama dediğim gibi küçük bir kısıtlama. En azından ankete tam olarak söylenildiği şekilde katılım gösteren diğer arkadaşlara küçük bir imtiyaz tanınmış olacak böylelikle. Ayrıntılı bilgi ilk mesajda mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 13 Şubat 2018; 17:45:56 >
  • Aha ilk defa bişey kazandım bi çekiliştten teşekürler
  • BİZE GENE ???
  • Garip bir şekilde ilk 2 hediyeyi kazanan arkadaşlar hâlâ iletişim kurmadı. Hafta sonu iletişime geçmezlerse Pazartesi 2 yedek üye için tekrar çekiliş düzenleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 15 Şubat 2018; 12:54:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekilişi unutmuş olabilirler.

konu üzerinden etiketleyin ya da özel mesaj gönderin.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi yaptım dostum. Hatta bir arkadaşın profilinde ismi yazıyordu, Facebook’tan bulup -o mu emin değilim- mesaj attım. Ama hâlâ cevap gelmedi.

• İlk iki hediye derken ilk sırada ben varım ve iletişime geçtim ama
  • Biz bu çekilişle Yüksek Lisans veya Doktora tezi için denek olduk sanırım.
  • Çekiliş sonucunda Xiaomi Mini Bluetooth Hoparlör ve Logitech G100 Mouse hediyelerine hak kazanan kani6161 ve surveyor28 nickli arkadaşlara ulaşamıyorum.

Pazartesi akşam 19.00’a kadar bekleyip yeniden çekiliş düzenleyeceğim.

• @Yasin Eskici şimdi geldi kutusu açılmamış sıfır paket teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catv4 -- 19 Şubat 2018; 13:18:4 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.