Şimdi Ara

ODTÜ Siyaset'i bırakıp yeniden hazırlanıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar durum böyle.. okula devam edeceğim, 2020 yks için tekrar hazırlanıyorum. hedef itü/odtü havacılık. siz siz olun bi an önce mezun hayatından kurtulmak için istemediğiniz bir bölüm yazmayın. sonuna kadar devam edin. herkese başarılar!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen şu konuyu açtım ve üzerine 2-3 kişi daha tekrar hazırlanmaya karar vermiş https://forum.donanimhaber.com/sinava-hazirlanan-universiteli-sayisinin-artmasi--137527961#137531477

hocam eşit ağırlıktan yerleşmişsiniz şimdi sayısaldan 5k ya girmek istiyorsunuz, zor değil mi sizce ?
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    ben zaten sayisalciydim hocam:)

• Düşman kullanıcısına yanıt
    anladım hocam kolay gelsin o zaman. çalışma planınız nasıl ? okulu temelli mi bırakıyorsunuz veya hem derslere girip hem de sınava mı çalışacaksınız ? seneye donduracak mısınız ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
  • hocam okul nasil? mezunlari iyi yerlere geliyor mu? burs bulabiliyor mu ogrenciler okurken?

ya da odtu iktisat, isletme nasil sizce? ortamin icinden oldugunuz icin yorumlari merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Müjgan Ah -- 20 Mart 2019; 11:21:16 >
  • İnşallah hedeflediğinden daha iyi bir yere yerleşirsin

• Ah Müjgan Ah kullanıcısına yanıt
    okul muhteşem.. küçük bi kasaba gibi, kampüs harika. iyi bi yere gelmek için artık ogrencilikten çalışmak lazım, odtü bu imkanı sunuyor. cok fazla sosyal kulüp var, aktif görev alınırsa CV'de çok önemli yer tutar. burs sana bağlı, kimse odtü de okuduğun için burs vermeyecek. gercekten durumun yoksa odtü mezunlar derneği de burs verebilir. vakıflar da verebilir, odtü tabi ki artı. odtü iktisat çok sağlam mezunlar veriyor ama çok zor bir bölüm. calculus alan tek sözel bölüm. işletme de iyi tabi ki, keza siyaset de iyi. hepsinin çok sağlam mezunları var.

• Düşman kullanıcısına yanıt
    odtü işletme bitince boşta kalma ihtimalin yüksek mi hocam ? bu bölümü ciddi anlamda merak ediyorum.
  • savcınız kullanıcısına yanıt
    odtü işletme sağlam bi bölüm, öğrenciyken asosyal takılamazsan çok iyi danışmanlık şirketlerinde, unilever de çalışan mezunlar var. odtü işletme topluluğa na face den sorabilirsin.

• hocam uluslararası ilişkiler bölümü hakkında bilgin var mı?
  • odtü uluslararası yazmayıp mezuna kalmıştım, mutlu değilim henüz ama olcam inş.
    başarılar hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • savcınız kullanıcısına yanıt
    Bu senin kendini geliştirmeye ne kadar açık olmanla alakalı ve lütfen şu tarz soruları sormaktan vazgeçin artık. Bu soruların cevabını kimse veremez sana. Bir de aşağıdaki arkadaş yazmış, olur da bölüme gelirsen işletme topluluğundan uzak dur başka kariyer topluluklarına yönel.
  • Sylvana S kullanıcısına yanıt
    ben sizden açıklama istememiştim yinede sağol.
  • Alaattin keykubat üniversitesi (Antalya)Makine mühendis. yazmak istiyorum 150k ile alıyor.4sene orda kendimi geliştirip tekrar sınava girmeyi düşünüyorum sizce mantıksız mı ?
  • upp son durum nedir merak ettim
  • HavalandırmaOdası H kullanıcısına yanıt
    Hocam mühendis olduktan sonra bir daha niye mühendislik okuyasın veya bölüm değiştiresin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hozeis.

Hocam mühendis olduktan sonra bir daha niye mühendislik okuyasın veya bölüm değiştiresin?
    İlk 30.000 e oynamak istiyorum ama şuan nerden baksan 300.000 ler deyim
  • çılgınsın bro başarılar
  • HavalandırmaOdası H kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en saçma şeyi olur bu. Muhtemelen üniye yerleşince çalışmazsınız tekrar yks için ve 4 yıl sonra muhendis olarak işe başlarsınız.Aman diyim 2 yıl mezuna kalın daha iyi

• yaşıyoruz bu hayatı. oyna devam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.