Şimdi Ara

Odtü makine için...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben odtü makine hedefliyorum. Bu zamana kadar daha çok lys çalıştım. Ygs netlerim 110 falan zamanda. Sosyal max 22 net geldi. Eksikleri kapatıcam inşallah. Geçen yıllardan tecrübeli arkadaşlara danışayım dedim bu aralar kaç net yapmam gerekiyor? Her türlü hedefimden şaşmam, biraz bilgim olsun istedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de odtu makine istiyorum bi 135 140 yapmak lazim ygsde

• quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne.

Ben de odtu makine istiyorum bi 135 140 yapmak lazim ygsde

Ygsde çok farklı bir tuh halinde olucaz ama 135-140 net için zamanda kaç yapmak lazım sence

• quote:

Orijinalden alıntı: MuaMma*

quote:

Ygsde çok farklı bir tuh halinde olucaz ama 135-140 net için zamanda kaç yapmak lazım sence

Karakter meselesi sakin adamlar ygsde denemelerde yaptiginin ustunde yapabiliyo ama denemelerde 150 yapip da gercek sinavdan 120 cikaran da var. Sakin kalinabilirse normalde 130 yapan birinin 140 ustune cikacagini dusunuyorum ben ornekleri de var cevremde

• quote:

quote:

quote:

Karakter meselesi sakin adamlar ygsde denemelerde yaptiginin ustunde yapabiliyo ama denemelerde 150 yapip da gercek sinavdan 120 cikaran da var. Sakin kalinabilirse normalde 130 yapan birinin 140 ustune cikacagini dusunuyorum ben ornekleri de var cevremde

Anladım. Artık elimizden geleni yapıcaz.

• quote:

Arkadaşlar ben odtü makine hedefliyorum. Bu zamana kadar daha çok lys çalıştım. Ygs netlerim 110 falan zamanda. Sosyal max 22 net geldi. Eksikleri kapatıcam inşallah. Geçen yıllardan tecrübeli arkadaşlara danışayım dedim bu aralar kaç net yapmam gerekiyor? Her türlü hedefimden şaşmam, biraz bilgim olsun istedim :)

Bende odtü makine istiyorum benim
    Netlerde o şekil ama en az 125 yapmak lazim sayisal agirlikli

• quote:

Orijinalden alıntı: VitalyNikolaev

quote:

Arkadaşlar ben odtü makine hedefliyorum. Bu zamana kadar daha çok lys çalıştım. Ygs netlerim 110 falan zamanda. Sosyal max 22 net geldi. Eksikleri kapatıcam inşallah. Geçen yıllardan tecrübeli arkadaşlara danışayım dedim bu aralar kaç net yapmam gerekiyor? Her türlü hedefimden şaşmam, biraz bilgim olsun istedim :)

Bende odtü makine istiyorum benim
    Netlerde o şekil ama en az 125 yapmak lazim sayisal agirlikli

Tatilde biyoloji, sosyal, türkçe ağırlıklı çalışıyorum. Diğerlerinde sorun yok. Alanımdan bi biyoloji çok zorluyor beni ya.

• Bende odtü makina istiyorum beyler inşallah kazanırız 135-140 arası yapsak yeterli ama sınavdan önce 140+ yapmamız lazım nasıl sunav olacağı belli olmaz.
  • Forumda bile online 4 kişi istiyosa bizim iş sakat 2 yildir yukseliste zaten

• quote:

Forumda bile online 4 kişi istiyosa bizim iş sakat 2 yildir yukseliste zaten

bende bir aralar odtu makina istiyordum sonra baktim olmayacak vazgectim

• quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Aynen yaa ende vazgeççem nerdeyse sene basinda kesin girerim diyodum suan sakat durumda
    Bide kardesim bilkent makine hakkinda bi bilgin felan varmi eğitimidir yurtdisi olanaklaridir, odtuyle kiyasladigimizdaki durumu felan
    Bide ben bisey duydum dogrumudur bilmiyorum bilkentte is garantisi mi ne varmis tobb da olabilir emin deilim bi bilgin varmi

• İyi iyi vazgeçin bence de :P. Ben tamamen odtü makineye odaklandım ya. Kazanamazsam ne yapacağımı şaşırırım herhalde:D. Elimden geleni yapıyorum. Hayırlısı. Var mı forumda odtü makinede okuyan acaba?

• Benim de şuan ygs çalışasım hiç yok.Sadece deneme çözüyorum bu aralar.Lys netlerin nasıl pm atabilir misin?Ben de lys çalışıyorum yavaş yavaş ama artırsam mı diye düşünüyorum.Fakat diğer taraftan da ygs yaklaşıyor.Çok kararsızım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Benim de şuan ygs çalışasım hiç yok.Sadece deneme çözüyorum bu aralar.Lys netlerin nasıl pm atabilir misin?Ben de lys çalışıyorum yavaş yavaş ama artırsam mı diye düşünüyorum.Fakat diğer taraftan da ygs yaklaşıyor.Çok kararsızım :S

Henüz tam bi lys olmadık. İşlediğimiz konulardan olduk hep. Ygsde çok eksiğin varsa ygs çalış derim. Benim özellikle biyoloji ve sosyalde çok eksiğim var. Onlarla uğraşıyorum :( . Türkçeyi biyolojiyi ve sosyali 4er net falan arttırırsam yetecek sanırım hedefim için.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

Aynen yaa ende vazgeççem nerdeyse sene basinda kesin girerim diyodum suan sakat durumda
    Bide kardesim bilkent makine hakkinda bi bilgin felan varmi eğitimidir yurtdisi olanaklaridir, odtuyle kiyasladigimizdaki durumu felan
    Bide ben bisey duydum dogrumudur bilmiyorum bilkentte is garantisi mi ne varmis tobb da olabilir emin deilim bi bilgin varmi

valla kardeş bilkent yada toba da gidemeyeceğim için hiç araştırmadım ama oralardan mezun olursan iş sıkıntısı çekeceğini hiç zannetmiyorum

• sosyal 20 olmak kaydıyla, ygsde 130 yapman yetecektir, çok panik yapma (okuldan 50 falan geldiğini düşünürsek)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M

sosyal 20 olmak kaydıyla, ygsde 130 yapman yetecektir, çok panik yapma (okuldan 50 falan geldiğini düşünürsek)

Hocam herhangi bir tanıdık falan var mı böyle?
    Son günlerde art arda deneme oluyoruz 130-140 arası geliyor sosyal 30un üstüne çıkmıyor, mat fen türkçeyi sağlam tutsak yetiyor herhalde değil mi?
  • Ben ODTÜ Makine'de sayılırım gençler .Hazırlıktayım, bu sene girdim; seneye 1.Sınıfım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0o__xXx__o0 -- 31 Ocak 2013; 21:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M

sosyal 20 olmak kaydıyla, ygsde 130 yapman yetecektir, çok panik yapma (okuldan 50 falan geldiğini düşünürsek)

Hocam herhangi bir tanıdık falan var mı böyle?
    Son günlerde art arda deneme oluyoruz 130-140 arası geliyor sosyal 30un üstüne çıkmıyor, mat fen türkçeyi sağlam tutsak yetiyor herhalde değil mi?

benim
    t 1y
    m 1y 1b
    f 1b

sosyal: 12d 1y idi yanlış hatırlamıyorsam 3900 ve 4600 gelmişti sıralama. sana 10bin yetiyor yani rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.M -- 1 Şubat 2013; 2:00:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0o__xXx__o0

Ben ODTÜ Makine'de sayılırım gençler .Hazırlıktayım, bu sene girdim; seneye 1.Sınıfım .

Hayırlı olsun :) . Sıralaman kaçtı ve ocak sonlarındaki netlerin nasıldı? biyolojiyi pek beceremiyorum. Lysde minimum kaç biyoloji yapmam lazım sence? Bir de okul puanı kaç gelir, ortalamam 86.5 falan. Teşekkürler :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.