Şimdi Ara

ODTÜ'lü öğrencilerin cinsiyetsiz tuvalet sevinci (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tiplerin tamamı sol terör örgütü sempatizanı değilse kendimi camdan atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olm size ne yaa,adamlar 400 kisi toplanmıslar bölümdeki tuvaletlerdeki kadın-erkek kavramını kaldırmıslar.ee bu zaten var??hemen hemen tüm bar-pub tarzı yerler böyle..yani ne bu sizin çekememezliğiniz,sizi ne ilgilendiriyor bu konuda çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Bu tiplerin tamamı sol terör örgütü sempatizanı değilse kendimi camdan atarım.

İlk kez sana katılıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlis buluyorum, dusunsenize si.acaksiniz ama yan taraftan kadin parfum kokusu geliyor. Insanda sicacak psikoloji birakmazlar, hemcinslerimiz nereye sicacaklar? Once bu sorunun cevabini verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

quote:

Nefret ODTÜ'ye girememekten mi kaynaklı yoksa fikir ayrılığından mı ?

Türkiye'deki en iyi üniversiteyi tuvalet üzerinden yermeye çalışan tipler mevcut ülkede. Böyle kötü bir nesili istesen yetiştiremezsin ama durum ortada.

Turkiye'nin en iyi universitesi, dunyada ilk 100'e giremiyor. Biz burada dunya 90'cisi universiteye burun kiviriyoruz.

Amma buyutuyorsunuz kendinizi, dunya capinda uretilen bilimde turkiyenin sinek kadar onemi yok.

Bidibidi... Hemcins tuvaletinizde iyi eglenceler.

İmam hatiple açmayı düşünüyorsun önünü Türkiye'nin önünü herhalde ?

Yoo, oyle bir iddiam olmadi.

Lakin dunya bilimine bir cop bile katamayan tiplerin hemcins tuvalet acarak, bunla da yetinmeyip, kendilerini Harvard'dan, MIT'den mezun gibi sanmalarini da garip karsiliyorum mesele bu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nefret ODTÜ'ye girememekten mi kaynaklı yoksa fikir ayrılığından mı ?

Türkiye'deki en iyi üniversiteyi tuvalet üzerinden yermeye çalışan tipler mevcut ülkede. Böyle kötü bir nesili istesen yetiştiremezsin ama durum ortada.

Turkiye'nin en iyi universitesi, dunyada ilk 100'e giremiyor. Biz burada dunya 90'cisi universiteye burun kiviriyoruz.

Amma buyutuyorsunuz kendinizi, dunya capinda uretilen bilimde turkiyenin sinek kadar onemi yok.

Bidibidi... Hemcins tuvaletinizde iyi eglenceler.

İmam hatiple açmayı düşünüyorsun önünü Türkiye'nin önünü herhalde ?

Yoo, oyle bir iddiam olmadi.

Lakin dunya bilimine bir cop bile katamayan tiplerin hemcins tuvalet acarak, bunla da yetinmeyip, kendilerini Harvard'dan, MIT'den mezun gibi sanmalarini da garip karsiliyorum mesele bu.

Ben kendini Harvard dan mezun olan bir tip gibi gören birini ne videoda nede çevremde göremedim ki akrabalarımın belli bir kesimi oradan mezun.

Sen burda zihniyeti değil okulu eleştiriyorsun. Okulun suçu ne ? Beğen yada beğenme tr daki en iyi okul. 2-3 zibidiyi okula yayamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Yine çakmış mesajı
    ODTÜ'lü öğrencilerin cinsiyetsiz tuvalet sevinci

odtunun butcesi 480 milyon lira, diyanetin 6.5 milyar lira.

diyanet elektrikli arabayi uretip piyasaya surmeden odtuden iphone istemek sacma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Tiplere bak şu odtü de kilerin yüzde 80i net boş adam

Boğaziçi bu ülkenin bir numaranı üniversitesidir odtü şişirilmiş bir balondur

Evet ya cok boslar. Turkce'yi bile bilmiyorlar. Bu arada kiler derken? Erzak konan yer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Tiplere bak şu odtü de kilerin yüzde 80i net boş adam

Boğaziçi bu ülkenin bir numaranı üniversitesidir odtü şişirilmiş bir balondur

Evet ya cok boslar. Turkce'yi bile bilmiyorlar. Bu arada kiler derken? Erzak konan yer mi?

Dilekçe yazıyoruz sanırım burada ?

• ülkenin geleceğinin zeki ve parlak bilim adamları-mühendisleri bunlarla uğraşıyorsa akp ye laf atmasınlar siz nesiniz ki akp ne olsun
  • Silah zoruyla cagirsalar gitmem.

• O ASELSAN, TAI nin mühendisleri hep ODTÜ mezunu ODTÜ, İTÜ mezunu değilseniz zaten iş görüşmesine bile çağırmıyorlar evet boş adamlar imkansızlıklar içinde ülkenin savunma sanayisinine büyük katkılar yaptıkları için ya siz kimsiniz değersiz bir yığın hatırlanmayacak kişiler önemsiz kimseler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.