Şimdi Ara

ODTÜ’lü öğrenciler tutuklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakareti özgürlük sayanları karşıma alıp uzun uzadıya hakaret etmek ve gülümsemesini izlemek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

Yerinde bir karar. Emeği geçen herkese teşekkürler. Anlaşılmayan konu şu başbakanken yapıldığı için sıkıntı yok fakat aynı pankartı cumhurbaşkanına uygulayamazsın. Odtü’den mezun olup bu ince farkı anlayamamak salaklık gerektirir. Desteklediğim pankartlar oldu fakat mezuniyet töreninde böyle pankart açmak tamamen reklam ve provakasyondur. Keşke eğitim sistemi ile ilgili pankart açsalardı. Aslında bu pankartı açanları değil kimin açtırdığını bulup onlara işlem yapmak gerekir.
    İnce bir detay ama ne başbakan ne de cumhurbaşkanı diye bir makam kaldı hatırlatayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

Gökkuşağı bayrağı ne zamandan beri suç?

Alıntıları Göster
    Gökkuşağı bayrağından bahsetmiyordum yalnız ama neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyClopSx

Hakareti özgürlük sayanları karşıma alıp uzun uzadıya hakaret etmek ve gülümsemesini izlemek isterdim.
    Tayyip erdoğan sizi karşısına alıp hakaret ediyor.Ahaber izle biraz empati yaparsın
  • Kandil dagina operasyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ ATATÜRK le tayyipi kıyaslayan var hey allahım

• Vatandaşlıktan atilsinlar vatan hainleri bi bok yapamaz kadin erkek ayni siciyoz derler elin gevuru uzaya cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

İnce bir detay ama ne başbakan ne de cumhurbaşkanı diye bir makam kaldı hatırlatayım dedim.

Alıntıları Göster
    Anayasaya göre "cumhurbaskani" sectik. Uygulama farkli olabilir ama durum bu.

• 4'ününde lisansı iptal edilmiş aglayıp dursunlar sımdı. öğrencisin sen mezun olmussun emek vermıssın yıllarca ne işin var böyle işerde bi daha pankart açsınlar belki orada burada iş bulurlar
  • Yok öyle yağma abisi bu işler öyle v for venteddaya benzemez başkomutanım hakkında doğru konuş! Nerd!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandaşlıktanatilma olsada terrorist ler atilsa keske

ODTÜ’lü öğrenciler tutuklandı

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

4'ününde lisansı iptal edilmiş aglayıp dursunlar sımdı. öğrencisin sen mezun olmussun emek vermıssın yıllarca ne işin var böyle işerde bi daha pankart açsınlar belki orada burada iş bulurlar
    İçimin yağları eridi ahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

10 kasımda sifon çekenler tutuklandı mı ?

Alıntıları Göster
    niye sen 10 kasımda tuvalete gitmiyormusun

• Bu karikatürün ortaya çıkmasına sebep olan olay aşağıdaki karikatüre dava açılması ve sonradan iptal edilecek bir tazminat kazanılması.
    ODTÜ’lü öğrenciler tutuklandı
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Bunların geneli böyle hocam Kibirden,kendini beğenmişlikten gözleri dönmüş.
  • quote:

4'ününde lisansı iptal edilmiş aglayıp dursunlar sımdı. öğrencisin sen mezun olmussun emek vermıssın yıllarca ne işin var böyle işerde bi daha pankart açsınlar belki orada burada iş bulurlar
    Buna sevinmek nasil bir ruh hali?

• quote:

Ulan bunlar işletme iktisat okuyan çakma odtülüdür.

Mühendislik okumayan odtülüyüm diye gezmesin. Zaten o elemanlar dersten başını kaldırmıyordur. Bu pankart açanların çoğu mühendislik harici bölümler okuyan tipler.

Ama iyi olmuş acımadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehmistan -- 13 Temmuz 2018; 23:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-008DF8DBB

niye sen 10 kasımda tuvalete gitmiyormusun

Alıntıları Göster
    hah hah komik çocuk seni . israil de seni güldürsün
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.