Şimdi Ara

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusü (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.222
Cevap
62
Favori
456.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetc4n

yallah bilkent konusuna o zaman. hadi yallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanan herkesi tebrik ediyorum. Umarım güzel zaman geçirirsiniz ve 5 senede mezun olursunuz

• Kimler var kazanan ses verin

• hass cell H kullanıcısına yanıt
    benim havacılık uzay %75 tuttu
  • Psikoloji
    YGS/LYS bölümüne KKK için ayrı bir konu açıldı mı acaba?
  • VivianDark7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Vaktim vardı birazcık, konu açıldı mı açılmadı mı diye senin adına biraz kurcalayayım dedim. Açılmamış sanırım. Ancak ODTÜ 2017 girişliler başlığında şöyle bir ibare vardı,

"ODTÜ KIBRIS WHATSAPP GRUBU İÇİN Kronossxx ' e ÖZEL MESAJ ATIN "
  • Teşekkür ederim öncelikle. Evet ODTÜ 2017 girişlileri ben de görmüştüm fakat herkes konuyu göremeyebilir whatsapp mesajı ile alakalı haberdar da olmayabilir aslında konu açılsa daha iyi olur gibime geldi neyse ben bir iletişime geçeyim de Kronossxx ile olmadı açarım napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VivianDark7

Psikoloji
    YGS/LYS bölümüne KKK için ayrı bir konu açıldı mı acaba?

Bolum hocalarimiz mukemmel, sizin adiniza sevindim. 2. donemim ben de
  • Teşekkürler, şimdiden bölümden birilerini görmek iyi geliyor insana
  • ahmetc4n kullanıcısına yanıt
    ygs lys zekayı ölçüt alan bir sınav değil.

Zekasını merak ediyorsan bilgi gerektirmeyen ve çalışma gerektirmeyen bir sınava sok.

• Merhaba arkadaşlar cumhuriyet üniversitesi iö inşaat mühendisliği okumaktayım ve fark ettimki bu bölümde ikinci senem ve mesleğimle ilgili hiç bir şey öğrenebilmiş değilim

daha sonra diğer okulların 1. Ve 2. Sınıf ders programlarıyla bizimkini karşılaştırdım (her yerde mi aynı yoksa dece bizmi lise 5 okuyoruz diye) ve farklı uygulamalı dersler gördüm örneğin fizik1 var bizde birinci sınıfta başka bir okulda hem fizik 1 hemde fizik 1 lab var ve İngilizce işliyorlar dersleri bir örnek daha vermem gerekirse benim bildiğim bizim bölümün en önemli derslerinden birisi mukavemet ama o derse bile bizim bölüm hocamız girmiyor kimya mühendisliğinden bir hoca giriyor benim şuanki düşünceme göre biz bu şekilde mezun olursak boş bir şekilde 4 yıl geçirip sadece diplomamızı alacağız onun için bende odtü kkk yı araştırdım ve yatay geçiş yapmayı düşünüyorum sizce bu düşüncem doğru mu yoksa hiçbir farkı olmayacak mı daha dolumu mezun olurum odtü kkk dan ?(odtü kkk yarı burslu) birde yatay geçiş yaparsam o bölüm İngilizce olacak geçtiğim dersler sayılır mı ? Sayılmazsa iki seneyi boşa harcayıp bir de hazırlık okumak doğru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: omershnr1

Merhaba arkadaşlar cumhuriyet üniversitesi iö inşaat mühendisliği okumaktayım ve fark ettimki bu bölümde ikinci senem ve mesleğimle ilgili hiç bir şey öğrenebilmiş değilim

daha sonra diğer okulların 1. Ve 2. Sınıf ders programlarıyla bizimkini karşılaştırdım (her yerde mi aynı yoksa dece bizmi lise 5 okuyoruz diye) ve farklı uygulamalı dersler gördüm örneğin fizik1 var bizde birinci sınıfta başka bir okulda hem fizik 1 hemde fizik 1 lab var ve İngilizce işliyorlar dersleri bir örnek daha vermem gerekirse benim bildiğim bizim bölümün en önemli derslerinden birisi mukavemet ama o derse bile bizim bölüm hocamız girmiyor kimya mühendisliğinden bir hoca giriyor benim şuanki düşünceme göre biz bu şekilde mezun olursak boş bir şekilde 4 yıl geçirip sadece diplomamızı alacağız onun için bende odtü kkk yı araştırdım ve yatay geçiş yapmayı düşünüyorum sizce bu düşüncem doğru mu yoksa hiçbir farkı olmayacak mı daha dolumu mezun olurum odtü kkk dan ?(odtü kkk yarı burslu) birde yatay geçiş yaparsam o bölüm İngilizce olacak geçtiğim dersler sayılır mı ? Sayılmazsa iki seneyi boşa harcayıp bir de hazırlık okumak doğru mu ?

hocam boş ver değmez o kadar masrafa

• Vay be bu forumda 2014 yılında yorumları okuyordum ki beşinci yılım ve son sınıfa geçiyorum. 10 ay boyunca mahallem gibi kampüsün içinde 4 sene yaşadım. Kalkanlı eğlencelerimize yuva oldu. Gidince buranın kendine has kültürünü ve yaşam tarzını çok özleyeceğim sanırım.
  • rekrasyon R kullanıcısına yanıt
    hocam odtü kkk bilgisyar mühendisligi yazmayı düşünüyorum mezun olunca işe girme konusunda sıkıtı oluyor mu ve yaz okuluna kalınca kredi başına ne kadar
  • Burada inşaat okuyan/okumuş kişiler pm ACİL LÜTFEN TEŞEKKÜRLER

• arkadaşlar inşaat mühendisliği 3.sınıfım sorunuz varsa yardımcı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meto2327 -- 5 Ağustos 2018; 19:55:48 >
  • buralara bi uğrayayim, MÜHENDİSLİK düsünen varsa iki cift laf edeyim dedim... eğer inek olmayacaksaniz bu okula boşuna gelmeyin derim. hem ailenize yazık hem size yazık. kimse kusura bakmasın ama buraya geldiginiz o kötü puanlarınızla burada bir de üni hayatı yaşayayım derseniz kafanıza vura vura memleketinize dönersiniz. zaten okulda kız felan da yok, oturup pakistanlılarla ders calisacaksaniz buyrun gelin. açık ve net.

önemli not: babamın parası çok ben okulu 8 senede bitirsem de olur diyorsanız o zaman başka
  • Vay be kıbrıstan döneli 4. Senem olucak. Yanlışlıkla eski mesajlara baktım baya bir yermişim kkkyı. Tam burslu bilgisayar mühendisliği okurken eczacılıga 360 derece dönüşüm mezuniyetime 2 sene daha olması. zamanında eski odtülü rehber hocamın yönlendirmesiyle bir anda azmedip kendime inanıp buraya gitmem ve pişmanlıkla 2. Sene geri dönmem. Hala kkkyı tercih ettiğim ve kendi elimle intihar ettiğim için çok pişmanım arkadaşlar. Sırf diploması için gidip sözümü yiyip geri döndüğüm için arada üzülürüm gene. Herşeye rağmen Türkiyede normal hayat şartlarında bir üniversitede okumak bana göre paha biçilemez. İnanın şehir içinde yaşayıp araba ve insan sesi duymak yaşadığını hissetmek bambaşka birşey. Tercih dönemini kaçırmışım kusura bakmayın. Bu konuya son mesajım olucak. GİTMEYİN GÖNDERMEYİN GENÇLİĞİNİZE YAZIK ETMEYİN. Benim için bir tecrübe oldu aslında o iki yıl olgunlaşmamı sağladı belki ama yanlış hesap Kıbrıstan dönmüş oldu ve mezuniyetime 2 yıl uzağım ne yazık ki..

• Kayıt Dondurma ile ilgili bilgisi olan var mı? Varsa mesaj yoluyla bana ulaşabilir mi birkaç sorum olacak.
  • KKKlıları işe almıyor diye iddia ettikleri Aselsan'ın kampusa üs kurduğunu duyan ,bu hazırlığı geçemeyip okula söven insan müsvettelerinin yüzünü görmek isterdim açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.