Şimdi Ara

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusü (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.222
Cevap
62
Favori
456.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkeye girerken kimliğimizle girsem daha ama pasaportum da yanımda olsa damga basılmasını önleyebilir miyim? Yada pasaport cüzdanım değiştiğinde damgalar silinir mi? Yunanistan'a girebilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 6 Ağustos 2016; 22:31:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle ''Bilgisayar Mühendisliği'' programını kazanmış bulunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 10 Ağustos 2016; 13:07:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertksk1912

An itibariyle ''Bilgisayar Mühendisliği'' programını kazanmış bulunuyorum.

Hayirli olsun hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Teşekkür ederim.

Uğurlu geldim galiba başarı sıralamaları öyle bir yükselmiş ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 11 Ağustos 2016; 2:33:47 >
  • Öncelikle herkese merhaba...
    ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü 75 burslu elektrik ve elektronik müh. bölümünü kazandım.
    Burda aklımdaki tüm sorulara cevap buldum , tek aklımda kalan yurt konusunda yardımcı olur musunuz?
    Kendi sitesine yurt resimleri vs. bakındım ama çok ta tatmin olamadım karar veremedim hangi yurt binasının kaç kişilik oda larının hangilarinin artıları veya - lerini hakkında bahseder misiniz? Teşekkürler...
  • Tüberküloz ve Hıv testi v.s yazıyor ya sağlık raporu mu alacağım yoksa sadece o testleri ayrı ayrı yaptırmam yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 11 Ağustos 2016; 10:53:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakeal

Öncelikle herkese merhaba...
    ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü 75 burslu elektrik ve elektronik müh. bölümünü kazandım.
    Burda aklımdaki tüm sorulara cevap buldum , tek aklımda kalan yurt konusunda yardımcı olur musunuz?
    Kendi sitesine yurt resimleri vs. bakındım ama çok ta tatmin olamadım karar veremedim hangi yurt binasının kaç kişilik oda larının hangilarinin artıları veya - lerini hakkında bahseder misiniz? Teşekkürler...

Merhaba;
    1. yurtta öğrenciler aynı odada kalıyorlar. Banyo var,mutfak ortak kullanım. Okulun yapılan ilk yurdu. 3. yurt 2+2 şeklinde kalınıyor. Banyo ve mutfak ortak kullanım. 1. yurda göre daha yeni diyebiliriz. Ebi yurdu 2+2 şeklinde. Banyo ve mutfak odanın içinde. Okul yurtlarına göre fiyatı daha yüksek. Bu saydığım durumlara göre seçim yapmaya çalışabilirsin.
  • quote:

Tüberküloz ve Hıv testi v.s yazıyor ya sağlık raporu mu alacağım yoksa sadece o testleri ayrı ayrı yaptırmam yeterli mi?

Heyet raporu almana gerek yok. Bu belgeleri ayrı olarak alman yeterli olur.
  • Okulumuzu kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Mezun olalı iki ay olmadı ama özlemeye başladım okul ortamını. Hayatınızın en güzel senelerini geçireceksiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

guncel lsiteyi atabilir misiniz hocam siralamalar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

Sorusu olan arkadaşlar varsa cevaplayabilirim.Ayrıca başarı sırası listesi varsa link verebilirmisiniz ?
    Edit: Puan tablosuna ulaştım
    -438,11240 449,19006 -EEE
    -428,59223 476,96958 -cng
    -418,37598 429,69882 --inşaat
    -430,35604 452,16521 -makine
    sıralamayı yazmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mfk -- 11 Ağustos 2016; 20:35:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.

Puanlar var ama arkadaş çevreme göre hesapladım.Bilgisayar mühendisliği için konuşursak %50 burslu 150kdan 100k ve ilersine %75 burslu 75kdan 60 k ya çektiğini söyleyebiliriz.Tam burslu da ork bir değişme olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertksk1912 -- 11 Ağustos 2016; 22:01:08 >
  • 2.yurt ile ilgili bilgi alabilceğim arkadaş var mı acaba?
    yurt ile ilgili bilgi edinmek için yorum yazdığımda genellikle 1 ve 3 . yurdu terih ettiler ama 2.yurdu çoğu kişi tercih etmedi ama bence en iyi yurt o , ebi ye gelirsek çalışma açısında iyi değil bence çünkü odada ki diğer kişiler buraya çalışma amaçlı gelmediyseler rahatsız edebilierler çünkü çalıma masaları aynı yerde , 2 yurdun mutfağı çok geniş oraya armut koltuk falan konulabilir. ve hangi odalarda klima televizyon var bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Özellikle 2. yurt :)))
  • Rakeal R kullanıcısına yanıt
    2. yurt odalarının içinde 3'e ayrılmış 3 oda var. Banyo ve mutfak 3 kişi ile ortak kullanılıyor. Kalorifer yok, ısınma sadece klimalar ile sağlanıyor. 2. yurtla ilgili genel şikayetler parası yüksek, odanın genişliği fazla değil ve odalar arasında ses geçirgenliği biraz fazla. Bunlar dışında tuvalet,banyo ve mutfak alanı genişti. Odalarda televizyon yok fakat televizyon aldığında kanalları izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rakeal

2.yurt ile ilgili bilgi alabilceğim arkadaş var mı acaba?
    yurt ile ilgili bilgi edinmek için yorum yazdığımda genellikle 1 ve 3 . yurdu terih ettiler ama 2.yurdu çoğu kişi tercih etmedi ama bence en iyi yurt o , ebi ye gelirsek çalışma açısında iyi değil bence çünkü odada ki diğer kişiler buraya çalışma amaçlı gelmediyseler rahatsız edebilierler çünkü çalıma masaları aynı yerde , 2 yurdun mutfağı çok geniş oraya armut koltuk falan konulabilir. ve hangi odalarda klima televizyon var bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Özellikle 2. yurt :)))

Tüm yurtlarda merkezi klima sistemi var.Yaz dönemlerinde soğuk üflüyor ve kış dönemlerinde sıcak üflüyor havalandırmalar, genellikle yeterli oluyor bu sistem ancak
    odadakilerle uyumlu olmanız önemli sonuçta açınca odadaki herkes etkileniyor.
    Şimdi yurtlar hakkında yorum yapıyım:
    1. yurt biraz eski bir tarzı var,odaları biraz iç karartıcı basık.3. yurda göre avantajı tuvaleti 4 veya 2 kişi ile ortak kullanmanız yani oda arkadaşlarınızla ortak kullanıyorsunuz.
    Yanlış bilmiyorsam her katta mutfak var burda ocak,dolap,mikrodalga ve masa bulunuyor.Burası ortak kullanım alanı tüm kattakiler kullanıyor.Buz dolabı odanın içinde bulunuyor.
    2. yurt çok modern ve kaliteli . Ancak bazı kötü tarafları oluyor.Bunlardan birisi 2. yurdun duvarları çok ince ve yanındaki oda da kalan arkadaş kitap sayfaları çevirirken bile sesi sizi rahatsız
    edebiliyor.Arkadaşınızın tüm skype konuşmalarına ortak oluyorsunuz.Bu dairede toplamda 3 kişi yaşanıyor.bu üç kişi için bir tane mini buz dolabı var mutfakta , yiyecekler falan oraya konuluyor, mikrodalga fırın yok,ocak var.
    4 kişilik yemek masası ve çok küçük balkon denilemeyecek bi yer var mutfakta.Hemen yanında yine 3 kişinin ortak kullandığı banyo ve tuvalet var.2 tane lavabosu ,1 tane duş ve 1 tane tuvalet var tuvaletin kapısı ayrı.Sonra 1.,2. ve 3. oda var dış kapıdan girdiğinde en yakın oda 1. en uzak oda 3. oda. Erkenden gidip 3. oda almanızı tavsiye ederim 1. ve 2. odaya göre birazcık daha geniştir daha rahat edersiniz.3. oda kalmadıysa 1. odayı seçin derim çünkü 2. odaya 2 taraftanda gürültü geliyor.Bu arada 2. yurdun mutfağı o kadar geniş değil.
    3. yurduda tüm arkadaşlar yazmıştır . 2.yurt ile daha çok sorunuz olursa sorabilirsiniz 3 yıl orda kaldım
  • Mr.Mfk kullanıcısına yanıt
    Peki bu mutfak ve banyoların ortak kullanıldığı katlarda kaç oda oluyor?

Birde Ebi yurdu çok mu uzak , onu da biraz anlatır mısınız?

• Bende havacılık ve uzayı kazandım whatsapp grubu oluştursak iyi olmazmı

• Ben 3.yurtta kalan ve yine orada olacak biri olarak şunları söyleyebilirim. O katta kalan insanlara bağlı olarak memnuniyet çok değişkenlik gösterir. Eğer bölgenizde hazırlık çoksa muhtemelen memnun olmazsınız. Çünkü tuvalet banyo ortak çok hor kullanıyorlar. Bizim tarafta herkes düzgün kullandığı için ben bu sene çok memnundum. Temizlikçiler de sürekli temizliyor zaten öyle çok sorun olmuyor. 2. Yurt bence tamamen para israfı. Eğer hazırlık okuyacaksınız ebi de kalınmaz bence uzak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirariAdam -- 13 Ağustos 2016; 22:03:13 >
  • Arkadaslar 1. yurt 4 kisilikte kalacak temiz oda arkadaslari ariyorum, dh li de olursa tadindan yenmez
  • Mr.Mfk kullanıcısına yanıt
    2.yurdun kişisel odalarında neler mevcut bulunmakta ? ( dolap , çalışma masası vs) ve o kişisel odalarında kapılarının kilitleyebiliyor muyuz ? anahtarları var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.