Şimdi Ara

ODTÜ KIBRIS İNŞAAT NASIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ODTÜ Kıbrıs inşaat mı iyi yoksa bilgisayar mühendisliği mi
    ben her zaman inşaat istemisimdir ama şuan inşaatçılar maalesef diplomali amele
    ne yapmak lazım

• inşaat mühendisliği okursam
    yurtdışında yapacağım master sonucu kesin iş bulabilir miyim
  • İnşaat mühendisliği ölmüş üzerine toprak atıyorlar sizde hâla inşaat ı tercih olarak görüyorsunuz ya

Bir inşaat mühendisi olarak söylüyorum . Kesinlikle yazma yazma yazma rezil olursun
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    hocam odtulu olsak bile iş bulamaz miyiz
    bide yurtdışında çalışma şansımız olmaz mı
  • Odtü Kıbrısın imkanları güzel. İnşaat mühendisliği yazsan da yurt dışına çıkma olasılığın vardır elbette ama Türkiyede kalacaksan inşaat mühendisliği seçme bence. Bilgisayar mühendisliği daha garanti bir seçim olur.
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Neden böyle düşünüyorsunuz gerçekten anlamak işğn soruyorum.

herhangi bir üniyi sormuyor arkadas. Ve ilgisinin de inşaata yönelik oldugunu söylüyor.

sahsen kendi çevremden inşaat müh olupta boşta olan hiç arkadasım yok. Bölğmü sğrünerek bitiren, kendini geliştirmeyen arkadaslarım daha düşük ücrette daha düşük kalitede işlerde çalışıyorlar sadece

• Hocam birazcık denk gelmesi lazım. Benim inşaat mühendisi bir abim Almanca bildiği için Türkiye’den Almanya’ya inşaat mühendisi olarak gitti, şimdi geldi buradan yürütüyor tüm işlerini. Euro ile maaş alıp burada yaşadığı için bir anda zengin statüsüne giriş yaptı.
  • achilles102030 kullanıcısına yanıt
    yurtdışına böyle gitmek biraz şans işi
    master yapmaya gidersek master sonucu iş bulma ihtimaliz artar mı
    sirketler kefil olur mu
    mesela bilgisayar mühendisliği mezunları cok rahat master sonucu sirket bulup abd gibi yerlerde kalabiliyor bu durum inşaatta da gecerli mi
  • hocam benim hiçbir bilgim yok fakat biraz düşününce elbette master yapınca diğerlerinden daha önde olacağınız için iş bulma ihtimaliniz artar. ya ama sektör yıllar önce patlamış. gerçekten inşaat yazmak istediğinize emin misiniz?
  • achilles102030 kullanıcısına yanıt
    evet çok istiyorum
    ODTÜ Kıbrıs inşaat mezunu olursam normal odtulu ile ise alimda cok fark olur mu biraz ondan cekiniyorum
  • Bilgim yok hocam maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.