Şimdi Ara

ODTÜ işletme ? TOBB işletme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba . Son zamanlarda bilenleriniz vardır 1 sene boyunca iktisat istiyordum sınav sonrasıda Odtü iktisat ve itü ekonomi arasındaydım ve baya bi araştırmalarım sonucu en son işletmede karar kıldım.

Şimdiki sorum da çok açık TOBB mu ODTÜ mü ? ( TOBB %100 yada %75 oraya takılı kalmayalım )

Açıkçası baya bi ODTÜ ye yakınım ilk sebebi teknik bir üni olmasına ragmen iibf konusunda sayılı ünilerden biri olması diğeride işletme ve iktisat bolumlerının ıngılızce okunmasının daha mantıklı olacagını dusundugum ıcın egitiminin ingilizce olması.Bunun dışında kafamda tabikide TOBB un artıları var.Okurken iş deneyimi kazanma , para kazanma ve staj gibi ve açıkçası okulun 2+1(staj) 3 dönem olması bir artıdır bence.

Soruma gelecek olursak tekrar sizce hangisinde İŞLETME okunmalı ? Tercih dönemi insan her söylenenden etkilenebiliyor lütfen gerçekçi ve mantıklı yorumlar olsun . Şimdiden teşekkürler.

• odtü daha iyi olur hocam
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim siralama 7k odtu isletme yazacam gel akariz . Odtu isletme toplulugu var bir arastir ben bolumdekilerle baya konustum arastirdim

• burak617 kullanıcısına yanıt
    Yuzde 99 orasi zaten bende arastirdim , akalim

• Eğitim açısından düşünürsek Tobb'u yabana atmayın derim çok iyi olanakları var.
  • hiç düşünmeden TOBB derim. açılımı bile sadece bu okulda okumakı için bir sebep ama çok zormuş onu söylüyüm senede 1 ay tatilin olcak sadece
  • up
  • itü ekonomiyi neden eledin dostum
  • mimar*ugur kullanıcısına yanıt
    İTÜ ekonomi sıralamalarda istanbulda olduğundan ve 41 kişi aldıgından en yakın zamanda ODTÜ yü geçecektir. Bunu hala savunuyorum ancak iibf de bi ODTÜ seviyesine gelmesine yılları var gerçekten . Akademik kadrosu yetersiz ODTÜ ye nazaran ve gerçekten çok yeni . Kapalı kutu gibi duruyor ama İTÜ etiketi her zaman yardımcı olur buna inanıyorum . Ama ODTÜ varken kafamdan çıkardım tamamen.Üstüne konyada yaşıyorum ve İTÜ ekonomi içinde İstanbula gitmem heralde .
  • ODTU bu konuda asla yabana atilmamali sorun olursa sorabilirsin pm den . Baya arastiriyorum suan ben de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.