Şimdi Ara

ODTÜ IKTİSAT vs ITÜ EKONOMİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • greyfurttanrısı07 G kullanıcısına yanıt

hocam hiç fikrim yok valla. ayrıca mackada kampüs olmaması eksi değil ki. direkt Beşiktaş'ın göbeğindesin. kampüsü napacaksin  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam mühendislik desen odtü derdim fakat iibf istanbulda okunur diye düşünüyorum. o yüzden itü

• greyfurttanrısı07 G kullanıcısına yanıt

Maçka tadilatta hazirlik + ilk 2 sene ayazağada olursunuz minimum. Ayrıca maçka da gayet guzel

• Benim gibi piyasa adamıysan İTÜ ekonomi senin işini görür ama sen dersen ki yok ben iktisat aşığı birisiyim ne var ne yok öğrenmek istiyorum kalk gel ODTÜ iktisata.

İstanbul'u çok iyi değerlendirebilirim dersen bence saydıkların hallolur.Ben ise girerken zannetmiyorum ki birisi seni İTÜ mezunusun niye ODTÜ bitmedi vs diyip elesin bu yüzden bu segmente geldikten sonra bireysel çaba da önem kazanıyor haliyle iyi bir degerlendirme durumunda İTÜ sağlam artılar katar.

Kampüsü çok iyi bu arada zaten yazmışlar da Ayazağa'da eğitim göreceksin ve bence en iyi kampuslerden bir tanesi.Maçka olursa da son 2 sene kala vs geçersin en iyi e o zaman da İstanbul'un en işlek yerindesin zaten staj vs kovalarsın çok kampusluk işin kalmaz kaldı ki okula bölüme vs her şeye adapte olduğun için sosyallik konusunda sorun yaşamazsin.

Ben ODTÜ işletme seçeceğim lakin özel bir durumum olmasa muhtemelen İstanbul'dan İİBF özelinde sekmezdim

• teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05FCD1E67

Benim gibi piyasa adamıysan İTÜ ekonomi senin işini görür ama sen dersen ki yok ben iktisat aşığı birisiyim ne var ne yok öğrenmek istiyorum kalk gel ODTÜ iktisata.

İstanbul'u çok iyi değerlendirebilirim dersen bence saydıkların hallolur.Ben ise girerken zannetmiyorum ki birisi seni İTÜ mezunusun niye ODTÜ bitmedi vs diyip elesin bu yüzden bu segmente geldikten sonra bireysel çaba da önem kazanıyor haliyle iyi bir degerlendirme durumunda İTÜ sağlam artılar katar.

Kampüsü çok iyi bu arada zaten yazmışlar da Ayazağa'da eğitim göreceksin ve bence en iyi kampuslerden bir tanesi.Maçka olursa da son 2 sene kala vs geçersin en iyi e o zaman da İstanbul'un en işlek yerindesin zaten staj vs kovalarsın çok kampusluk işin kalmaz kaldı ki okula bölüme vs her şeye adapte olduğun için sosyallik konusunda sorun yaşamazsin.

Ben ODTÜ işletme seçeceğim lakin özel bir durumum olmasa muhtemelen İstanbul'dan İİBF özelinde sekmezdim

hocam odtü iktisatın daha sağlam bir kadrosu var sizce itü tercih etsem bundan yakınır mıyım ne dersiniz ?

ayrıca itünün tek eşit ağırlık bölümü ekonomi olması ve köklü olmaması bir dezavantaj mıdır bunun eksikliğini yaşar mıyım ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.