Şimdi Ara

Odtü İktisat gelir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4250 ile kapatmış geçen sene netlerim 2020 ye göre 1800 sıralama getiriyor girebilir miyim sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kafanız mı güzel olum ya, abartmayın bir şeyi de. LTİ, cumhuriyet edb. olmayan, tyt matematiği tarihin en kolay matematiği olan 2020'ye göre 1800 geliyorsa bu sınavda 2k altı gelmez. İnsanların şu bir iki aylık süreçte moralini bozmak bu kadar hoşunuza mı gidiyor bu kadar kötü insanlar mısınız ya? Sorunun cevabına gelirsek büyük ihtimalle gelir kardeşim çok büyük bir şekilde ileriye atmazsa bölüm ve eğer net hesaplarında hata yapmadıysan. Umarım da gelir, başarılar dilerim.

• sivasleeee S kullanıcısına yanıt
    Vallaha mı zorsa üzülmeyecem bak ona gör yap yorumu

• sen yaz giremezsende alan değiştirir ceng yazarsın seneye.

• %30 ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafanız mı güzel olum ya, abartmayın bir şeyi de. LTİ, cumhuriyet edb. olmayan, tyt matematiği tarihin en kolay matematiği olan 2020'ye göre 1800 geliyorsa bu sınavda 2k altı gelmez. İnsanların şu bir iki aylık süreçte moralini bozmak bu kadar hoşunuza mı gidiyor bu kadar kötü insanlar mısınız ya? Sorunun cevabına gelirsek büyük ihtimalle gelir kardeşim çok büyük bir şekilde ileriye atmazsa bölüm ve eğer net hesaplarında hata yapmadıysan. Umarım da gelir, başarılar dilerim.

• Julianos kullanıcısına yanıt
    amacım moral bozmak değil benim moralim bozuk ayt de 8-9 net daha iyi yapabilirdim (sınavdan erken çıktım salak gibi) şimdi nasıl oynatacak sıralamayı ona moralim çok bozuk

Matı ve tarihi fulleyebilirdim
    Edebiyat ve coğ toplam 2-3 net fazla yapardım aklıma edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autghust34 -- 21 Haziran 2022; 22:45:54 >
  • kesin gelir.garanti hemde.canını sıkma yat.moral bozanlar trol hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Autghust34 kullanıcısına yanıt

Hocam sana dememiştim zaten moral bozmak derken.

• %13,79 ihtimal gösterdi tercih robotum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • odtü işletme bile gelebilir

• gelmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.