Şimdi Ara

Odtü için soruları alabilirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
9
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puanın odtü end yetiyosa başka bie bölüm yaz bence. Endüstri çok ortada bir bölüm. Uzmanlık gerektren bölümler daha çok işine yarar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi bölüm kardeş

• odtü matematik mi hacettepe kımya muh mu yazmalıyım lütfen yardımcı olun kafam cok karısık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yatcazkalkcaz

odtü matematik mi hacettepe kımya muh mu yazmalıyım lütfen yardımcı olun kafam cok karısık

Çok fsrklı alanlar bınlar. 2si de zor bölümler sen ne istediğine karar vermelisin önce. Matematik okursan nolacak mesela ne olmak istiyosun? Kimya bitirnce ne yapmk istiyosun?

• ODTÜ uluslararası ilişkiler hukuka tercih edilir mi? İngilizce eğitimin olması bir adım önde olmasını sağlar mı?
  • Bence edilmez. İngilizce devede kulak değilherkes kurslarla bir şekilde öğrenyor. Aynı şekilde hukuk okurken yapabilirsiniz

• odtü tabi ki tartışılmayacak bir üni ama şunu merak ediyorum mezun olanları şirketler kapıyo diye bi algı var doğrumu(inşaat müh) ve inşaat müh için görüşlerin ?
  • ODTÜ biyoloji kontenjanının 10 azalması sence sıralamasında büyük bi sıkıntı yaratır mı? 62 bininciyim ve geçen sene 59 bin ile almış. Girmeyi istiyorum.
  • Odtü'de Sosyolojiye göre sıralamam 6 bin daha iyi ama sırf adı var diye yazmak mı daha mantıklı yoksa Bilgi'de Sosyoloji yazmak mı dha mantıklı bir tercih olur?

Odtü sosyolojiyle ilgili neler söyleyebilirsin?

• quote:

Orijinalden alıntı: devill1907

odtü tabi ki tartışılmayacak bir üni ama şunu merak ediyorum mezun olanları şirketler kapıyo diye bi algı var doğrumu(inşaat müh) ve inşaat müh için görüşlerin ?

Hiçbir okuldan çıkanı kimse kapmıyor arkadaşlar halk arasnda dönen salak uydurmalardan biri akıllıca yapın tecihinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

ODTÜ biyoloji kontenjanının 10 azalması sence sıralamasında büyük bi sıkıntı yaratır mı? 62 bininciyim ve geçen sene 59 bin ile almış. Girmeyi istiyorum.

Fen edbyatlarda sıkıntı olacağını pek sanmıyorum. Sıralama düşer diye bekliyorum.yani girme ihtimalin var dostum.Hayırlısı olsun hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: İlyaoz

Odtü'de Sosyolojiye göre sıralamam 6 bin daha iyi ama sırf adı var diye yazmak mı daha mantıklı yoksa Bilgi'de Sosyoloji yazmak mı dha mantıklı bir tercih olur?

Odtü sosyolojiyle ilgili neler söyleyebilirsin?

Sosyoloji bilimimi öğrenmek istiyosan güzel isteklerini karşılsr. Ama ankarada yaşıyosan bilgi seçmek aptallık olur. Ayrıca okuduğun ortamla odtü ortamı arasnda öğren i profili açısından da çok fark olur. Anlamışsındır dediğimi. + olarak burslu da gitsen özel okulda kkumak seni maddi anlamda çok sıkar. Eğer öyle bi durumun varsa enine boyuna düşün derim

• Kampüs güzel mi?
  • Odtü kıbrıs kampüsüyle ilgili okuldaki algı nasıl? Ve sizin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Kampüs güzel mi?

Kampüs çok büyük. Ot böcek ağaç yeşil her yer. Görmeni tavsiyr ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: bulganeunghan

Odtü kıbrıs kampüsüyle ilgili okuldaki algı nasıl? Ve sizin.

Bir tarafta o puanı yapmak için aylarını veren saçlarını ağartan insanlar, bir tarafta da parasını verip okumaya giden insanlar. Aynı diplomayı alacaklar.Sen düşün sence ne düşünüyolardır?
    Ayrıca eğitim kalitesinden şüpheliyim.öğrenci Profili zaten diğer vakıflar gibidr ama bizim hocalaraan kıbrısı git gel yapan da çok. Ama kaliteyi bilemicem. Yerinde olsam,para verecek olsam gelir bilkentte okurdum çok ciddiyim. Kalitesi belli hizmeti belli.kıbrısta hernangi bir yeri çok zorda kalmadıkça yazmayn derim

• fastrap450 F kullanıcısına yanıt
    Hocam molekuler biyoloji ve genetik hakkında dusuncelerin nelerdir
  • fastrap450 F kullanıcısına yanıt
    Anladım tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastrap450

quote:

Orijinalden alıntı: Cayaith

ODTÜ biyoloji kontenjanının 10 azalması sence sıralamasında büyük bi sıkıntı yaratır mı? 62 bininciyim ve geçen sene 59 bin ile almış. Girmeyi istiyorum.

Fen edbyatlarda sıkıntı olacağını pek sanmıyorum. Sıralama düşer diye bekliyorum.yani girme ihtimalin var dostum.Hayırlısı olsun hakkında

Çok teşekkürler, sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: kinginthenorth

Hocam molekuler biyoloji ve genetik hakkında dusuncelerin nelerdir

Bölüm çok güzel ben de ilgiliysim böyle şeylerw ancak türkiyedesn kimse sallmcak bölümü mezun olunca. Üstüne zor bölüm. Gönül istersi ki türkyede gereken seğer berilsn ama malesef. Türkyede okurum yurtdışında çalşrm muhabbeti de yalan olur büyük ihtmalle çünkü yurtdışı zaten kendi odtü düzeyindeki okullardan ihtyacno karşılıyor. Tutup da türkiyeden mezun adamı niye alsn kendi bildiği güvendiği üni varken? Türkiye çok aşağılarda dostum yurtdışında insanlarn gözünde. Hobi için Yazıyosan yaz ama zor iş dostum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.