Şimdi Ara

Odtü hazırlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hazirlik atlama sinavina girmeden seviye belirlemeye girmek istiyorum. Sinav nasil oluyor yani reading listening gibiseylerden hangileri oluyor. İngilizcem orta seviyedeydi ama son 1 2 yil bakmadigimdan dolayi kotulesti. Ne tarz sorular var ornek bulabilir miyim? Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirseniz güzel olur.Teşekkür ederim.
  • Önce seviyeye girme şansın yok önce atlama sonra seviye yapılıyor google sac moodle yaz, şifre 2007,orada epe material kısmı var orada sınavın bölümleri hakkında örnek sorulara bakabilirsin

• Atlama sinavina girmeden seviye giriliyor diye biliyodum sorun olmaz ikisinede girerim

• quote:

Orijinalden alıntı: schizzo

Önce seviyeye girme şansın yok önce atlama sonra seviye yapılıyor google sac moodle yaz, şifre 2007,orada epe material kısmı var orada sınavın bölümleri hakkında örnek sorulara bakabilirsin
    Muafiyet sınavına gitmesek olur mu hocam?Kalmış sayılmam mı zaten okumak istiyorum hazırlık.Sadece seviye sınavına girsek?
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Evet gitmeyebilirsin, zorunlu değil atlamaya girmek seviyeye girip başlayabilirsin hazırlığa

• quote:

Orijinalden alıntı: schizzo

Evet gitmeyebilirsin, zorunlu değil atlamaya girmek seviyeye girip başlayabilirsin hazırlığa
    Tamam hocam sağolun.Söylediğiniz adresten de inceledim soruları teşekkürler ayrıca.
  • atlama sınavına girip atlarsak seviyeye de girmemiz gerekiyor mu?
  • nickiolmayann N kullanıcısına yanıt
    Hayır atlarsan direk bölüme başlıyorsun zaten seviye sınavı geçemeyenler veya atlamaya girmeyenler için

• uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Tesekkur ederim. Beginner dan baslamak istemiyorum sizc simdi neler yapmaliyim? Epe material seviye belirleme icin mi ornek sorular oluyor?

• samil il S kullanıcısına yanıt
    epe dediğimiz proficiency sınavı ordaki sorular bu sınav için yani atlama sınavı, seviye belirleme bundan farklı oluyor,onda soruların hepsi test içeriği grammer ve reading, 1 ay gibi bir süreniz var tavsiyem ileri seviye olmayan grammer konularını ve kelimeler öğrenin elementary başlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schizzo -- 17 Ağustos 2018; 14:26:0 >
  • Ben odtü de hazırlık okudum Pre-İntermediate kurundan başladım ingilizce seviyem ortalamaydı . Yıl sonunda upper - intermediate olarak bitirdim ve gerçekten çok etkili oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.