Şimdi Ara

Odtü--DIŞ TİCARET Alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metuir26 -- 11 Ocak 2022; 23:43:22 >

• Çok mu geç yazdım
  • Hocam dil konusunda rusca tavsiye ederim ibranice sadece israilde var, isin aslina bakarsaniz rusca da sakat sayilabilir.

Sizin yerinizde olsam cince öğrenirdim zaten yeteginiz var gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Pluie

Hocam dil konusunda rusca tavsiye ederim ibranice sadece israilde var, isin aslina bakarsaniz rusca da sakat sayilabilir.

Hocam İbranice çok ilgimi çekiyor. Bir de sanki bu dil birkaç yıl içerisinde çok meşhur olacakmış gibi bir hissiyatım var.
    Peki dış ticaret alanıyla ilgili bilginiz var mı? Henüz mezun olmadan şirketlerin sürekli inceleme yapmasını anlamış değilim. Ekstra bir yeteneğim yok açıkçası bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metuir26

quote:

Orijinalden alıntı: La Pluie

Hocam dil konusunda rusca tavsiye ederim ibranice sadece israilde var, isin aslina bakarsaniz rusca da sakat sayilabilir.

Hocam İbranice çok ilgimi çekiyor. Bir de sanki bu dil birkaç yıl içerisinde çok meşhur olacakmış gibi bir hissiyatım var.
    Peki dış ticaret alanıyla ilgili bilginiz var mı? Henüz mezun olmadan şirketlerin sürekli inceleme yapmasını anlamış değilim. Ekstra bir yeteneğim yok açıkçası bilemedim.

Hocam dis ticaret diyorsan cince, cunku adamlar hemen hemen her seyi uretip rahatlikla pazarliyorlar. Oyle zora da dusmezsin mesela rusyanin bir ucagini dusurduk iliskiler nereye geldi, referandum oncesi almanya hollanda vb ulkelerle ne durumdaydik. Ama cin oyle degil iste eninde sonunda muhtaciz adamlara

Dis ticaretle alakadar birkac tanidigim var onlar arapca ve cince ogrenmek istiyorlar ozellikle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşüneceğim Hocam o noktayı. Sıkıntı o dilin hiç ilgimi çekmiyor olması. :)

Başka görüşü olan var mı? Yok mu bu forumda dış ticaretçi çok acayip?
  • up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.