Şimdi Ara

ODTÜ'de Okuyan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul'da yaşıyorum normalde. Ailemin durumu pek iyi değil. Yurt çıkmama ihtimali var mıdır eğer orayı kazanırsam? Bir de Ankara'da part time iş imkanları nasıl?

• Kesin yok diyemem ama ben yerleştiğim zaman okul açıldıktan 1 ay sonra herkesi yerleştirmişlerdi.İstanbulda yaşıyorsan ankara'ya gelme ama
  • BleedingMee kullanıcısına yanıt
    Ailemle aram pek iyi değil. Uzaklaşman lazım. Nefes alamaz hale geldim. Okul bahanesiyle gitmem lazım. Şehirden bir beklentim yok. Kütüphane, elektrik, internet, yüzme havuzu ve dersler olsun yeter.
  • yurt olayını iş olayını bilmiyorum ama işyerim odtü teknokentteydi. dolayısıyla sürekli odtünün içindeydim. 1 sene boyunca her gün keşke burada öğrenci olsaydım diyordum. ortamı çok güzel. binaları amerikan yapımı. amerikan filmlerinde hissediyorsunuz kendinizi bir an.
  • şehir dışından gelen hemen herkese çıkıyor diye biliyorum
  • gelme kyk yurdu inşaatından sonra yurtlar değiştirildi ama kyk inşaatı durdurulduğu için millet rezil. Şu an net 300 kişi sırada bekliyor. Yok notun orta üstüyse gel o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt konusunda gerçekten sıkıntılı biraz, benim senemde o kadar değildi de bu sene büyük sıkıntılar olduğunu duydum. Okulun kontenjanı fazla olduğu için ve mezun sayısıyla tutmadığı için her sene bu sorun artarak devam edecektir yeni yurtlar yapılmazsa.

• Okula aldıkları insan sayısı arttı ve sıkıntı başladı. Bellirli bir sıralamanın üstü (bizde ilk 4k idi artık ne bilmiyorum kesin yerleşiyor şehir dışından gelmiş ise) ondan sonrası maddi durum sıralama vs gibi puanlanıyor ve yerlrşmeye başlıyor. Kesin çıkar diyemem, açıkta kalanlar oluyor aylar sonra yerleşenler vs.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.