Şimdi Ara

Odin Serverinda98 LwL 160 k sp li char 350TL/Takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 28 Mayıs 2009; 22:52:48 >

• Süper Ötesi
  • arkadaşlar bu arada char benimdir konu yu düzenlemesi için boywonder arkadaşımızdan rica ettim saolsun kırmadı konuyu açdı

tekrar teşekkürler...
  • Keşke Fiyatınıda yazsaydın belki şansa iddaa dan basketbolda 15 maça 6000 TL tuttururumda alırım
  • up
  • abi dakkada bı up yaparsan char satılsın dıe ceza verirler dikkat et
  • up
  • Güzel Char Hayırlı Satışlar
  • Almak isteyen yokmu kriz herkesi vurmuş sanırım !!!
  • up
  • Up güzel char olmuş

Spartada olsa hemen alırdım
  • ARKADAŞLAR CHAR HALEN KASILMAYA DEVAM EDİYOR 95 OLMAK ÜZERE 94+5 XBOW - 94+5 DAGGER ALINMISTIR...

• Arkadaşlar charın premıum u bıtene kadar satışa acıkdır sonra satıs kapanacakdır pre nın9 gunu kaldı char 95 lwl olmusdur herkeze ıyı forumlar
  • UP
  • ne kadar acaba char??
  • 475+ wermeyı dusunuyorum
  • spartada 91 bow ıle takas olurmu bow char ıstıyosan her turlu anlasabılırız ..
  • hayır char takas olmaz sadece satıyoruz
  • ARKADAŞLAR CHAR A EK OLARAK 76+7 SUN SHIELD BR 21 FULL BLUE + 76+5 SUN CLERIC ILAVE EDILMISTIR CHAR 95 LV DIR 10 DG ROBE SET ALINMISTIR CHAR 95 LV MAX DIR SUAN İÇİN 270 K SP BULUNMAKTADIR.95 LV ROGUE +DAGGER 95 LV CLERIC MAX DIR... İLGİLENLERİN DİKKATİNE
  • YAZMAYI UNUTTUM SUN SHIELD VE CLERIC RESIMLERI AKSAM EKLENECEKTIR İŞTE OLMAM SEBEBIYLE RESIM KOYAMIYORUZ...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.