Şimdi Ara

Ödevlere yardımcı olacak essay/ödev yazarları aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Üniversitelerin İktisadi idari bilimler, Sosyal Bilimler, Hukuk Fakültesi ya da İletişim Fakültesinden mezun ya da okuyan iyi öğrenciler başta olmak üzere eğitim görmüş olduğu alandaki konulara hakim, ödevlere ücret karşılığı yardım edecek, ödev yazacak arkadaşlar arıyoruz.

Ödev / Essay / Research Paper taleplerinin bazıları yurtdışındaki okullardan da geldiği için iyi derece ingilizce bilmeniz en önemli etkenlerden biri (Gelen makale taleplerinin tamamı ingilizce.)

Ayırdığınız vakitlerde yazarlık yaparak sayfa başına ortalama 40-45 TL gibi kazanç sağlayabilirsiniz, gelen ödev taleplerini eğer yapabilecekse üstlenecek, üstlendiği ve hiçbir şekilde bilgi hırsızlığı yapmadan kendi oluşturduğu yazıları teslim ettiğinde her hafta düzenli ödemeler alacak, derslerinde iyi öğrenciler, asistanlar, yüksek lisans öğrencileri, ek gelir isteyen çalışan arkadaşlar aramaktayız.

Bu konuda özel mesaj ile benimle iletişime geçebilir, hangi okulda ne okuduğunuzu ya da mezunsanız nereden mezun olduğunuzu, uzmanlık alanlarınızı gönderebilirsiniz, mail ya da telefon üzerinden iletişime geçebiliriz özel mesaj ile numaramı da paylaşacağım.

• merhabalar ben bilgisayar programcılıgı okuyorum.Ama sosyal konular medya konusunda yardım edip essay yazdıgım arkadaslarım var.Projeler,ödevler yapabilirim.Yazı konusunda hiçbir sıkıntım yok.İngilizcem iyidir.Geri dönüş yaparsanız sevınırım
  • İngilizce den Türkçeye çeviri işi varsa yardımcı olurum. Bazı Forumlarda çeviri tecrübem de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.