Şimdi Ara

Odessa'da mimarlık için ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Boss58

Ben ilk defa yurt dışına çıkıcak ilk deneyimi olacak biri değilim Aslında işlerimi kndimde halledebilirim fakat öğrenci biri varsa tabiki ona ufak bir faydam olmasını isterim o arkadaşa mesaj attım fakat henüz dönmedi
    Odessaya gittiğinde zaten baya Türkiyeden kişi göreceksin.İlla birine sorsan veya okula gittiğinde denk geldiğinde yardım istesen birisi yardım eder diye düşünüyorum açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss58

Merhaba bir standart yokmu YÖK devamsızlığa bakıyormuş yani pasaport giriş çıkışlara siz orda mı okudunuz niyetim bu ay içerisinde Ukrayna’ya gidip bir kaç okul ile görüşmek ne yapmam kazım kafam karıştı

YÖK size direkt denklik veriyorum diye bir ibare asla kullanmıyor.

Diplomanizi YÖK’de inceleyen bir suru komisyon var bunlardan gectiginde sinav - ders tamamlama veya direkt veriyor.

İsterseniz 5 seneyi full orda gecirin size direkt verecekler diye bi kaideleri yok.

Yasalar sürekli degisiyor YÖK surekli kararlar aliyor bu yuzden bunlari iyi hesap etmek gerekli baslamadan once.

Ayrıca davetiye+kayit konusunda ücreti mutakibinde yardimci olurum.En dip fiyattan islerinizi hallederim ama ücretiyle ve sadece ciddi iseniz önden kaporami alip ceviri islemlerini baslatir davetiyenizi alir vizenize basvururum.Sonrasinda kaydinizi yaparim.Kimseyi bulamazsaniz mesaj atabilirsiniz.

Dipnot: Kayıt yaptirmak isteyen herkesle sözleşme usulu calisiyorum.Hukuki yönden kendisinj güvence altina almak isteyenler icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazretidentist -- 6 Kasım 2018; 13:39:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ücret bilgisi verebilirmisin ben mimarlık düşünüyorum bir sene hazırlık olacak sanırım Rusçayı anlayacak kadar öğrenebilir miyim ve ders geçmelerde rahat geçiliyormuş gibi duydum doğrumudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.