Şimdi Ara

Ödeme kanıtlı Paracıklar geldi PARA isteyen konuya doluşun[80 milyonu ilgilendiriyor]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
3
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,2 türlü zahmetsiz para kazanabiliriz,hepimizin eşi dostu var ,vatandaşın büyük bir kısmı çeşitli kurumlardan alacaklı ama bu kurumlar vatandaşa bildirim yapmadığından dolayı hakkı olan parayı alamıyor,şimdi ben kanıtlarıyla bu ödemeleri açıklayacağım,2 türlü...

Öncelikle ödeme aldığımdan başlayayım,geçmiş yıllarda Dsmart aboneliğim vardı,anlaşma süremin bitimine mütakip aboneliğimi sonlandırdım faturalarımı ödedim konu kapandı,sene 2015,neyse geçen günlerde Edevlet üzerinde yenı bır sorgulama bölümü açıldı,vatandaşın çeşitli kurumlardan alacagını tek lınk üzerinden sorgulaması,alacagınız cıkarsa ılgılı kurumun sayfasında alacaklı olan kişinin KENDİ İSİM VE İBAN hesap numaranısını gönderiyorsunuz ödeme 15 gün içerisinde gerçekleşiyor,sorgulama için yapmanız gerek E devlete girerek Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç/Alacak Sorgulama ve Ödeme/iade kısmından sorgulama yapmanız gerekiyor ,benım 11.5 tl alacagım cıktı 12 gun sonra ödeme yapıldı..
    https://www.turkiye.gov.tr/btk-mobil-sabit-internet-kablo-tv-uydu-isletmecilerinden-borc-ve-alacak-sorgulama

2.olarak da malum çoğu vatandaşın banka hesabı mevcut,bazen çeşitli nedenlerle başka bankalara hesabımız taşıyoruz vs bu gibi nedenlerle bankada alacağımız kalıyor,zamanla unutulan hesap pasif duruma düşüyor ve bizim bu paradan haberimiz olmuyor,bankalarda hazır para oldugu ıcın ve meblağ yuksek olmadıgından dolayı sıze bıldırımde bulunmuyor,TMSF nın ınternet sitesinde isimsoyad ile sorgulama yaparak ilgili bankalarda alacagınız varsa subeye gıderek paranızı tale edebilirsiniz
    https://zamanasimisorgu.tmsf.org.tr/

Herkese ilgilerinden ötürü teşekkür eder küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim,tek ricam şu işlerimin yoluna girmesi için duanızı esirgemeyiniz...

Ödeme kanıtlı Paracıklar geldi PARA isteyen konuya doluşun[80 milyonu ilgilendiriyor]

• Durumumuz yoktu, okuyamadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka hesabı çıktı ama keşke tc falan olaymış

Doğum tarihi tutsada o bankada hesap açtım mı hatırlamıyorum.

• borçlı çıktık senin yüzünden

Superonline
    Superonline işletmecisinde 1 tanesi aktif, 0 tanesi pasif olmak üzere toplam 1 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Aboneliklerinizin toplam borç tutarı 70,60 TL, toplam alacak tutarı 0,00 TL'dir. Detaylı Bilgi
  • Tmsf linki açılmıyor
  • Bi umut baktım ama hiçbir yerde alacağım yokmuş, çok şükür borcum da yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Tmsf linki açılmıyor

şimdi baktım bende calısıyor google dan tmsf zamanaşımı yazın 2. sırada cıkıyor
  • Gelen paraya az da kendım koyarak Galatasaray hisse senedi aldım 290 tl ıdı sımdı baktım hisse senedı yukselmıs paracıklar oldu 320 tl miss miss bu aksam macı da alırsa 350 yı bulur saba satarım
  • ne didiii up didiiii
  • Kardeşim sağ olasın, Senin sayende sevmediğim kurumdan alacaklı çıktım;

Ödeme kanıtlı Paracıklar geldi PARA isteyen konuya doluşun[80 milyonu ilgilendiriyor]Ödeme kanıtlı Paracıklar geldi PARA isteyen konuya doluşun[80 milyonu ilgilendiriyor]

İşlerin tez zamanda yoluna girer inşallah.

• 10 TL borcum çıktı

• Nasıl DH 'lısınız siz daha yeni mi haberiniz oluyor bunlardan ben 2 yıl önce bakmıştım bunlara ama kimseler çıkmadı bankalardan 2100 tl kadar aidat, kredi dosya masrafını geri alınca artık hepsi benden kaçıyor kuruş bırakmam onlara emicilerrrrrrr..
  • TMSF sayfasına kendi adımı yazıyorum. 1901 yılında doğmuş bir kadının bilgisi çıkıyor. Kadının adıyla benim adımın alakası yok zaten.

• Türk Telekom işletmecisinde 0 tanesi aktif, 1 tanesi pasif olmak üzere toplam 1 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Aboneliklerinizin toplam borç tutarı 0,00 TL, toplam alacak tutarı 0,47 TL'dir.

TTNET işletmecisinde 0 tanesi aktif, 1 tanesi pasif olmak üzere toplam 1 adet abonelik bilginiz bulunmaktadır. Aboneliklerinizin toplam borç tutarı 0,00 TL, toplam alacak tutarı 3,78 TL'dir.
  • bende konuda önemli birşey var sandım tırt cacık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.