Şimdi Ara

Odeabank Oksijen Hesap %22.50 Nisan 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
24
Favori
72.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BILGILENDIRME: Bugun itibariyla, Kampanyali Oksijen Hesap faiz oranlari 250.000 TL'ye kadar %22,50 olacak sekilde artirilmistir. Oksijen Hesap turlerinde tum para birimlerinde bakiye araliklarina gore faiz oranlari icin: odeabank.com.tr/o2 Odea Bank A.S. Mersis: 0634042197300010 B002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 17 Nisan 2019; 18:54:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen sene aldığım bir malı bu sene 2 katı fazla fiyatla alıyorum.

Ama faiz haram oluyor!

Benim param geçen seneye göre erimiş gitmiş.

Ama faiz haram oluyor!

O zaman bunun haram olduğunu kim belirlediyse benim paramın değerine sahip çıksın, hiçbir şeyin fiyatı artmasın;
    ondan sonra faiz haramdır deme hakkına sahip olsun.
  • %1 için uğraşmaya değmez bence. Bugün enpara'ya %11 ile 32 günlük yatırdım ama şüpheye düştüm. Bu hamleden sonra enpara artırır mı ya da faizler genel olarak mı artıyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Diffarensiyel

%1 için uğraşmaya değmez bence. Bugün enpara'ya %11 ile 32 günlük yatırdım ama şüpheye düştüm. Bu hamleden sonra enpara artırır mı ya da faizler genel olarak mı artıyor acaba?

100bin tl + sı olan için sıcak bence :) . hesap işletim ücreti falan varsa bulaşılmaz. enpara candır 2 senedir çok memnunum
  • Enpara bu piyasada lider
    Yuzde 12 vermesini umud ediyorum

• oksijen 2bin tl üstü en fazla 50bin tl için veriyor %12.yani 48bin maks. faize girer.bugün hsbc de 11.5 önerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %1 için müşteri memluniyeti iyi olan banka değitirilmez

müşteri hizmetlerine kolay ulaşılıyo
    kartın olmadan ücretsiz para yatırıp çekebiliyosun
    kredi kartydı,kredi için zırtpırt aramıyolar mesaj atmıyolar

enparadan geçmek isteyenler bi düşünmeli

• enpara candır canandır. hele o müşteri hizmetlerinin tatlı temsilcileri. bugün acil bir işlem için aradım 1 dk bile hatta beklemeden anında halletti işleri.
  • Odebank'ı (ve Oksijen hesabını) uzun süreden beri ailecek kullanıyoruz ve memnunuz, vadeli faizlerde de genelde en iyi veren banka.
  • merak ettiğim bir sey var cevaplarsaniz sevinirim.. elimde 50 bin lira var ve bunu garantide tutuyorum ve verdiği oran %8.90 en para cok mantikli geliyor ama ne kadar güvenilir.. şubesi yok enparanin elimdeki parayi bir kerede nasil yatiricam ve cekmek istediğimde bir kerede nasil cekicem bu aklimi cok kariştiriyor benim gibi boyle bir miktari en parada olan biri cevap yazarsa sevinirim...
  • ATMden yatırıyorsun yada EFT yapıyorsun.Aynı şekilde de çekiyorsun..Kaç senedir enpara kullanıyorum,müthiş bir banka..

• quote:

Orijinalden alıntı: cezaaka

merak ettiğim bir sey var cevaplarsaniz sevinirim.. elimde 50 bin lira var ve bunu garantide tutuyorum ve verdiği oran %8.90 en para cok mantikli geliyor ama ne kadar güvenilir.. şubesi yok enparanin elimdeki parayi bir kerede nasil yatiricam ve cekmek istediğimde bir kerede nasil cekicem bu aklimi cok kariştiriyor benim gibi boyle bir miktari en parada olan biri cevap yazarsa sevinirim...

Enpara atmden 1 kerede 20bintl aliyor.
    Yapabiliyorsan eft yap. Masrafi olur garantide.

• quote:

merak ettiğim bir sey var cevaplarsaniz sevinirim.. elimde 50 bin lira var ve bunu garantide tutuyorum ve verdiği oran %8.90 en para cok mantikli geliyor ama ne kadar güvenilir.. şubesi yok enparanin elimdeki parayi bir kerede nasil yatiricam ve cekmek istediğimde bir kerede nasil cekicem bu aklimi cok kariştiriyor benim gibi boyle bir miktari en parada olan biri cevap yazarsa sevinirim...

Garantiden kurtul derim hocam

• en gıcık kaptığım satış hilesi.

vadesiz hesapta 2000 lira üstüne veriyor bu oranı. bunların %12 si enparadan daha az ediyor hesaplayınca o zaman. 50 0000 üstüne çıkınca fark etmeye başlıyor. Bireysel emeklilk gibi azğına bal çalıp kafadan yer ediyorlar.

sıkıysa alt limitsiz versin ve aynı hesaptan ototmatik ödemeler vs her işlem olsun. daha böyle bir banka yok. enpara da iyi veriyor ama günük hesaba az veriyor bir de otomatik ödemeleri kazançsız hesaptan ödüyor. hespinin bir boş beleş tarafı var. üç aşağo beş yukarı hepsi aynı. kullanım kolaylığına göre hareket etmek gerek.
  • cezaaka C kullanıcısına yanıt
    Bilgin var mı bilmiyorum ama mevduatların 100bin TL'ye kadar olan kısmı devlet güvencesi altında. Herhangi bir banka batması, hortumlama gibi durumlarda devlet 100bin TL'ye kadar paranı ben geri ödeyecem diyor. Bu yüzden şuanda Türkiye'de aktif olarak çalışan bankaların tümüne güvenebilirsin. Buna en az müşterili bankalar da dahildir; burgan bank, odeabank gibi.

Paranı geri çekmenin yolu ise mademki garanti hesabın var, bir de igaranti vadesiz hesap aç. Parayı çekeceğin zaman enparadan igaranti hesabına eft yap ardından Garanti şubesine gidip çek paranı.

Ayrıca büyük mevduat sahipleri bu tür küçük bankalarla çalışırlar. Faizleri her zaman piyasadan yüksektir. 500bin- 1mio arası mevduat sahiplerinden bahsediyorum. Onlar güveniyorsa sen de rahatlıkla güvenebilirsin

Paranızı ucuza satmayın, en yüksek faizi kim veriyorsa gidin o bankaya yatırın. Zaten dolar karşısında TL eridi gitti, bari az buçuk elinizdekini korumayı bilin.

• quote:

garantiden kurtul kardeşim. 10sene garanti kullandım en kötü banka. müşteri hizmetlerine bağlanması çile . enpara da ise 2 yıl oldu. bi kere m.hizmetlerine işim düştü anında bağlandı.
  • Garantinin birtek bonus karti iyi.
    Gerisi yaramaz.

• 70 bin liralik bir hesabi yapı kredide %9 faiz oranindan buna geçirmek mantıklı mıdır

• cezaaka C kullanıcısına yanıt
    Dediginiz miktari bir seferde eft ile gönderebilirsiniz..8.90 da çok dusukmus..hic durmayin bence

• Bu arada bddk'ya bilgi edinmeden enpara'yi denetliyormusunuz devlet güvencesi var mi diye..bilgi edinmeden bunları öğrenemezsiniz tarzında cevap vermişler..

• en para mantıklı fakat 100 bin lira gibi bir rakam yatırdık diyelim çekmek istediğimizde aynı gün içinde hepsini alabiliyormuyuz neticede atmlerinde belirli bir para verme limitleri var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.