Şimdi Ara

Odanızı DH'ye Açın!... (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.153
Cevap
136
Favori
291.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nebula-bunela-labune kullanıcısına yanıt
    Hocam bunların hiçbiri inanın kendi emeğim değil. Muhtemelen de o yüzden kıymetini bilmiyorum. Kendi paramla bunu yapmış olsaydım muhtemelen ben de öyle düşünürdüm. Yoksa tek başıma benim böyle bir oda dizmem için yıllarca çalışmam gerekirdi. Yani en azından düzenimi oturtana kadar.

Umarım çok daha iyisi sizin olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Alan Hetfield -- 5 Ekim 2018; 17:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Odam olsaydı açardım. Salonda yatıp kalkıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vormound

şu resim buram buram mazi kokuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nebula-bunela-labune

quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Bu da benim odam

Hocam aylık geliriniz ne kadar? Ya da öğrenciyseniz babanızın aylık geliri? Ağzım açık kaldı böyle odalar varmıymış diye.

Alıntıları Göster
    Fight Club'ı pek anlamamış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Hocam bunların hiçbiri inanın kendi emeğim değil. Muhtemelen de o yüzden kıymetini bilmiyorum. Kendi paramla bunu yapmış olsaydım muhtemelen ben de öyle düşünürdüm. Yoksa tek başıma benim böyle bir oda dizmem için yıllarca çalışmam gerekirdi. Yani en azından düzenimi oturtana kadar.

Umarım çok daha iyisi sizin olur.
    ne güzel bir yorum lan bu? gel öpücem
  •  Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

• Choqo kullanıcısına yanıt
    2. fotograftaki oda küçükken hep hayalimdi
    çok şanslısınız böyle bi odaya sahip olarak
  • Hocam masa ölçüleriniz kaç tahminen özellikle derinlik ve uzunluk olarak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHADOW kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Cidden buradaki bazı odaları görünce o kadar özeniyorum ki
    İmkanım olunca kendi odamı tasarlamak, içini döşeyebilmek isterim hayallerimden biri buMaaledef hiç odamda tv, masamda da sağlam bi pc olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Hocam masa ölçüleriniz kaç tahminen özellikle derinlik ve uzunluk olarak?
    150x75 ikeadan aldım.

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    Deme be hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

Cidden buradaki bazı odaları görünce o kadar özeniyorum ki
    İmkanım olunca kendi odamı tasarlamak, içini döşeyebilmek isterim hayallerimden biri buMaaledef hiç odamda tv, masamda da sağlam bi pc olmadı

Alıntıları Göster
    Masamdaki PC sağlam olmasına sağlam da (gerçi göreceli ama) masam çok dandik. Böyle dizaynlar filan vs. yok tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Masamdaki PC sağlam olmasına sağlam da (gerçi göreceli ama) masam çok dandik. Böyle dizaynlar filan vs. yok tabi.

Alıntıları Göster
    olsun hocam önemli olan mutlu olmak
    sen odanı seviyosan sıkıntı yok demektir
    ben de odamdan memnunum, herkesin illa bi hayali olur sonucta ama mevcut duruma da şükretmek lazım
    hiç bilgisayarı veya odası olmayan bizim bilmediğimiz bir sürü insan var sonucta, onlar aklıma gelince gereksiz hayallere kapıldığımı düşünüyorum umarım herkes hayalindeki odaya sahip olur

• quote:

ben de odamdan memnunum, herkesin illa bi hayali olur sonucta ama mevcut duruma da şükretmek lazım
    hiç bilgisayarı veya odası olmayan bizim bilmediğimiz bir sürü insan var sonucta, onlar aklıma gelince gereksiz hayallere kapıldığımı düşünüyorum umarım herkes hayalindeki odaya sahip olur

Alıntıları Göster
    Odamda sadece yatak, düzgün bir bilgisayar masası ve üzerinde ıvır zıvır olmayacak (sade, kablolar filan gizlenmiş olacak) rahat bi' koltuk ve çalışmak için ikinci bir masa olsa yeter. Ama şuan çok fazla ıvır zıvır var özellikle o kıyafet dolabına tahammül edemiyorum odada, ama koyacak yer yok odadan atmam için.

• quote:

Şükür etmek kabullenmek yerine bence çaba göstermelisin. Hırs güzeldir başarılı insanların hepsi hırsı sayesinde bir yerlere geliyor dostum. Şükür sadece hırsımızı köreltir, neden çoğu varken azıyla yetinelim? 2007'de e2200 8400gs li bir sistemim vardı. Şuan ise hırsım ve çalışmamdan dolayı istediğim her şeyi alabiliyorum, çünkü azıyla yetinemem ben bu kadarını haketmiyorum. Kabullenmek yerine kendini olumlu motive etmen gerek, yoksa yerimizde sayarız insanlık olarak bu kural evrenseldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Şükür etmek kabullenmek yerine bence çaba göstermelisin. Hırs güzeldir başarılı insanların hepsi hırsı sayesinde bir yerlere geliyor dostum. Şükür sadece hırsımızı köreltir, neden çoğu varken azıyla yetinelim? 2007'de e2200 8400gs li bir sistemim vardı. Şuan ise hırsım ve çalışmamdan dolayı istediğim her şeyi alabiliyorum, çünkü azıyla yetinemem ben bu kadarını haketmiyorum. Kabullenmek yerine kendini olumlu motive etmen gerek, yoksa yerimizde sayarız insanlık olarak bu kural evrenseldir.

Alıntıları Göster
    Fazla da abartmamak lazım hırs işini. Sonra çalmalar çırpmalar, haksız kazançlar vs. başlar.

Bu kazancın hiçbir zaman sonu yok, her zaman daha çoğunu kazanabilirsin böyle böyle kendini bitirirsin.

Burada çalışmaktaki amaç para olmamalı yani. Parayı çalarak da kazanabilirsin eğer amaç paraysa ve hırs bunu yapmanı da sağlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Fazla da abartmamak lazım hırs işini. Sonra çalmalar çırpmalar, haksız kazançlar vs. başlar.

Bu kazancın hiçbir zaman sonu yok, her zaman daha çoğunu kazanabilirsin böyle böyle kendini bitirirsin.

Burada çalışmaktaki amaç para olmamalı yani. Parayı çalarak da kazanabilirsin eğer amaç paraysa ve hırs bunu yapmanı da sağlar.

Alıntıları Göster
    Hırsızlık haksız kazanç dolandırıcılık çok ayrı bir boyut o işlere zaten girmek hata elbet bir yerde dümenin patlar. Boşuna dememişler su testisi su yolunda kırılır diye. :)

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    hırsdan ziyade hedef koyup o hedef için çalışma diyelim
    mevcut durumum bir çok insandan iyi belki, buna da şükretmem normal
    ben ikisini de yapmaya çalışıyorum

• Özellikle bir kac arkadasin odalari o kadar guzel dizayn edilmis ki benim oda bunlarin yaninda multeci kampi gibi 😂 Ne diyeyim Allah daha iyisini versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.