Şimdi Ara

Odanızı DH'ye Açın!... (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.153
Cevap
136
Favori
291.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

bu da benden gelsin herkes derlemiş toplamış gerek yok pis haliyle atın beyler :D
    Dostum masayı nereden aldın acaba ?

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Masa çok iyi hocam. şuana kadar kullandığım en rahat ve en geniş masa. İlk monitörü tv olarak kullanıyorum(vn247h) tivibu bağlı. Diğerine(sağ) sistem bağlı(asus pg279q)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. Ace kullanıcısına yanıt
    Hocam adore’den aldım. Adore roma köşeli ofis masası diye geçiyor.

Link:https://www.adoremobilya.com/roma-ofis-masa-takimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 15 Mayıs 2018; 23:48:2 >
  •  Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!...

Bu da benim odam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Alan Hetfield -- 24 Mayıs 2018; 18:14:11 >

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Güzel tasarım evde mimar mı var?
    Birde bilgisayar özellikelri nedir?
    Teşekkür ederim hocam Mimar değilim kendi kafama göre sinerjik şeylerle uydurmaya çalıştım bir şeyler

Bilgisayar özelliklerine gelince:
    Ekran Kartı: nVidia GTX 970
    İşlemci: Intel 4790k i7
    Anakart: MSI Gaming 5
    Ram: Kingston Hyperx Fury 16 GB 2x8
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Bu da benim odam
    Aynı amfiden bende de var.Memnun musunuz amfiden? Ben kullandıkça distortion ın yetmediğini anladım artık.Onun yerine line 6 spider alsaydım derim hep .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam başlangıçta mükemmel gibiydi de ben de kahroluyorum artık line 6 almadığıma. Şimdi bir de Jackson King V KVXMG bakıyorum. Güzel bi amfiyle kombinleyip bir de dimebag distortion aldık mı tamamdır bu iş

• quote:

Aynen hocam başlangıçta mükemmel gibiydi de ben de kahroluyorum artık line 6 almadığıma. Şimdi bir de Jackson King V KVXMG bakıyorum. Güzel bi amfiyle kombinleyip bir de dimebag distortion aldık mı tamamdır bu iş
    Hiçbirşey almanıza gerek yok hocam benden iyi bilirsiniz artık hepsini yazılımla yapabiliyorsunuz.

http://www.ikmultimedia.com/products/amplitubecs/
    Gitarı pc ye nasıl bağlayacağım hocam? Kablosu çok pahalı pc ye bağlamak için olan.

• quote:

Gitarı pc ye nasıl bağlayacağım hocam? Kablosu çok pahalı pc ye bağlamak için olan.
    Aynen hocam ses kartınız iyiyse hoş soundlar alabiliyorsunuz.Jack küçültücü ile pc ye bağlayabilirsiniz. 2lira ya bulursunuz elektronikçilerden.Program olarak Guitar Rig 5 i kullanın

• Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Guitat link kablosu nasıldır hocam?

• Siz de paylaşında görelim ne olacak biz bizeyiz.
  • 10 Sene olmuş be

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Hiç kullanmadım hocam onu.Alırsanız bilgilendirin beni nasılmış

• Yeni eve taşındık, çatı dubleksi. Yukarıyı kaptım. Odamdan çok memnun kaldım, paylaşayım istedim.

Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

Odanızı DH'ye Açın!...

• Odam kireç tutmuyor.

• quote:

Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!... Odanızı DH'ye Açın!...

Bu da benim odam

Hocam aylık geliriniz ne kadar? Ya da öğrenciyseniz babanızın aylık geliri? Ağzım açık kaldı böyle odalar varmıymış diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebula-bunela-labune -- 5 Ekim 2018; 8:01:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• nebula-bunela-labune kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun hocam. Öğrenciyim de o kadar da büyütülecek bir şey yok gibi. Neyi beğendiniz tam olarak?

• quote:

Çok sağ olun hocam. Öğrenciyim de o kadar da büyütülecek bir şey yok gibi. Neyi beğendiniz tam olarak?
    her şeyi :). belki aradaki yaşam standartları farkından dolayı sanırım tam bilmiyorum ama çok hoşuma gitti. hem yaşam tarzınız hem olanaklarınız. müzikle uğraşıyorsunuz, kitap okuyan film izleyen kültürlü birine benziyorsunuz. o mantar panoda yazılan yazılara ya da fotoğrafa bakılırsa çevrenizde sevilen birisiniz belli. çok güzel şeyler bunlar. ben de öğrenciyim bi 6-7 sene bu standartta bi yaşam sürmem çok zor. şuan kalıdğım yerde bi 10 senelik yatak kapısı bozuk dolap bi de 4 lü çekmece var :D .
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.