Şimdi Ara

Odamda telefon bazen çekiyor bazen çekmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
1.624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Odamda telefon bazen çekiyor bazen çekmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1122 Mesaj
    Turkcell hat kullanıyorum, Adananın merkezinde oturuyorum, evde sadece benim odamda hat bazen çekmiyor bazen full çekiyor. Neden olduğunu anlayabilmiş değilim, avea veya vodafone ile hiç şansım yok turkcell de 1 dakika önce full çektiği halde 1 dk sonra hiç çekmiyor...

Nedendir, ne yapılabilir ?

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

★ Corsair Severler Derneği ★ Corsair Fan Club ★
    Intel Core i5 [email protected] GHz || MSI Z87 G45 Gaming || Asus GTX 780 DirectCU II || GSkill RipjawsX 8GB 1600MHz CL9 || Samsung 840 EVO 250 GB SSD || Seagate Expansion Desk 2 TB HDD || Corsair Carbide 400R 750W || Corsair Hydro H100i || AOC E2461Fwh
  • Yarbay
    3054 Mesaj
    Ancak reklam yaparlar 4 çekermişmiş,aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bazen , bir sürü şikayette bulundum "%99 kapsama alanı var bulunduğunuz yer %1 e giriyor" diyorlar ,utanmadan herkese aynı cevap...
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.