Şimdi Ara

Odamda devasa kelebek var yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu gece pc başında bir o sayfa bir bu sayfa saat 3 olmuş neyse geçiym uyuyim dedim( bilgisayar uyuduğum odadan farklı bir odada ) geçtim yatağa oturdum bi ses geliyo sanki su damlıyo ya da poşet hışırtısı sesi gibi yukardan yukardan sonra bir baktım tavanda hayvan gibi bir kelebek var . Yerimden sıçrayıp hemen odadan çıktım kapıyı kilitledim off napıcam ya yaş 21 olcak hala korkuyorum böyle uçan böceklerden annem de uyuyo napıcam yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• odanın ışığını kapat holün ışığını aç salona geç biraz takıl, kelebek ışığa gider zaten, geçer yatarsın.
  • Odanın kapısını azıcık açıp baktım görünürde bir şey yok of ya.

• Entelektüel Ayı kullanıcısına yanıt
    Evet bunu yapıp salona geçeceğim ama odama geri nasıl döncem abi holden geçerken suratıma falan değerse ölürüm vallahi

• Yerden sürüne sürüne gitmeyi mi denesem abi gerçekten çok korkuyorum önceden hamamböceklerinden de çok korkardım bir kere evi komple kilitleyip dışarı kaçmıştım neyse ki yıllardır yoklar

• kusura bakma ama kelebekten korkan insanlara elimde olmadan çok gülüyorum :)
    yahu kardeşim nesinden korkuyorsun ,ısırmaz saldırmaz hiç zararı yoktur
    birkaç yakınımda gördüm aynı durumu ,çıldırmış gibi kelebekten kaçıyordu
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Vallahi bilmiyorum annem de çok gülüyor geçenlerde bir kere daha olmuştu annemi çağırmıştım geldi direk böyle eliyle ite ite camdan dışarı çıkardı oha dedim ama işte bilmiyorum yaklaşınca sanki her an ağzıma burnuma kaçabilecekmiş gibi oluyor hem de o tüylü pis bacaklarını falan değince abi çok iğrenç ya vallahi elimde değil . İyi ki gözleri falan iyi değil takip edemiyolar ulan bir de peşimden gelmeyw kalksa gevenin bi vakti sokakta kalırım

• Bu arada bulamadım kelebeği galiba dolabın arkasına yada perde arasına girmiş ama kesinlikle odamda uyuyamam bugün salonda uyuycam

• evet bu tür bir korku var ama nedeni nedir araştırmak lazım ,acaba küçüklüğünde yaşadığın bir olay mı buna sebep oluyor
    bazı böceklerden bende tiksinti oluyor ama korku değil tabi ,bu tür böcekleri de eşime havale ediyorum ,onda nasıl bir ruh varsa hiç çekinmeden tuttuğu gibi dışarı atıyor :)

misal ben yarasa dan ürperti duyuyorum ama geçen sene geldi sofranın yanına düştü ,tabi orada bir erkek olarak benim müdahale etmem gerekiyordu ,bozuntuya vermeden bir peçete ile tutup dışarıya bıraktım :)

tuttuğumda jöle gibi bir şey hissettim ,tuhaf bir yaratık doğrusu :)
  • Kanka buna benziyorsa, benim pokemon o
    Odamda devasa kelebek var yardım

Duygusal canlıdır incitme lütfen
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Ne desem bilemedim ben hiç yakından görmedim yarasa ama ondan da korkarım herhalde.Siz baya cesaretliymişsiniz .ama sanırım fareye benziyolar kanatları var :D küçüklüğümde fare beslemiştim mahallede çok tatlıydı ya küçücük gözleri falan oluyo

• Sabah annem uyanınca odaya girdim perdenin arasında uyumuş galiba hareketsiz duruyodu annem yaklaşıp peçeteyle öldürdü ama ezildikten sonra havada tozları uçuyodu oha ya giderek evrimleşip büyüyorlar acaba o tozların zararı var mı.

• faruk321 kullanıcısına yanıt
    pokideksten bakması lazım.

pokideks: butterfree. duygusal pokemon...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.