Şimdi Ara

Odam çok sıcak CPU hamam.Bakın bi...Fan ayarı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana msn ile detaylı bilgi verecek bir arkadaş arıyorum.Bilgisayarın fan ayalaması hakkına bilgili.Benim boardda 3 tane fan çıkışı var. boardaa kasaya yapıştırılmış oradan baktım ve ben bugün zalman cpu 7700 taktım ama cpu soğutucusunun kablosunu cpu fana taktım case fana yanda bir fan var onu taktım power fan diye bir şey var onuda psunun bir kablosunu taktım
    speed fan programında cpu fan kasa fanı kontrol edebiliyorum ama powerfan ı kontrol edemiyorum.?????
    Ve sıcaklıkta düşmüyor hiç...Ev sabahtan akşama kadar güneş görüyor dışarı serin ev hamam gbi ondan soğumuyor cpuyu sanırım.
    Birde screenlediğimiz görüntüyü xpnereye koyoyr.Size göstercem sıcaklığı.

• Bununla ilgili bir topic var dün rastladım araştırsan iyi edersin.
  • aynen benim pc çalışınca da odam hamama dönüyor. zalman 7700cu nun fan mate si var zaten.onla ayarlayabilirsin fan devirlerini.
  • ya abi bu stacker ne kadar sıcak var dışarı atıyor böle olunda durulmaz oluyor
  • Bir arkadaşımdan duydum ben termik macunu feci şekilde doldurmuşum beyler cpunun üstüne yeni aldık diyorum zalmanı 7700ü 50den aşağı düşmüyor ya sınır oldum.Sanırım fazla sürmemden ısıyı iletemiyor.Neyse yapacaz tekrar yapacağım uzun iş offff.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.