Şimdi Ara

Odada Ses Yapan Kisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yurtta kalıyorum. Malum finallerden dolayı uykusuz kaliyorum bu gece 2 saatlik uykuyla idare ettim. Sinavdan sonra cumaya gittim ve odaya geldim uyumak icin. Odadaki sarki sesiyle uyandim. Saate baktim 1 saat uyumusum daha. Sizce ne yapmaliyim dalmalımıyım direk? Son zamanlarda aramiz pek iyi degil bu kisiyle. Yardimlarinizi bekliyorum hala cok sinirli bir sekilde yatakta oturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen yine iyisine denk gelmişsin. Ben yurtta kalırken psikopatın tekine denk gelmiştim. Adam odada fare besleyeceğim diye tutturmuştu. İki tane aldı bir de gece uyurken onları salmaya kalktı. Ben dayanamamıştım artık.

İlk önce güzelce konuş baktın anlamıyor şikayet et.
  • Şurda zaten burdan çıkmama 1 ay kalmış buna güzellikle konusası gelmiyor insanın hocam. Geçtim bilgisayarıma açtım son ses şarkı sesi çıkmıyor tek lafına bakar şu anda.
  • Gündüz saatinde uyuyorsun. Adamın dikkat etmesi gerekli ama sen de bu saatte uyuyarak onun haklarını gasp edemezsin.
  • Hocam benim düşüncem tamamen bu yönde. Ama arkadaş lolcü. Sabah nooblar olduğu için her gece oturuyor sabah 8e kadar ondan sonra biz uyandığımızda yatıp akşama kadar uyuyor. Ben hiçbir zaman böyle saygısızlık yapmadım. Biz ters gidiyoruz bu ara diye başka odalarda kalıyor. Dünde başka odada kaldı geldi beni şarkıyla uyandırdı adalet mi bu ?
  • git konuş efendi gibi annat durumu sebepsiz yere kavga çıkarma he annamıyosa gerisi sana kalmış
  • dal

• odada seks yapan kişi diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: noise

odada seks yapan kişi diye okudum

Cok güldüm hocam ya

• konuş hal böle giderse olmaz de

• Odama seks yazan kişi
  • Hocam sinirli sinirli kalktim telefonu falan attim gordu iste. Son ses muzik açtım bilgisayarin sesi iyi oldugu icin biraz ezdi onu tabi orda. Daha sonra baktim kapatti müziği. Aşağıya yemek yemeye inerken müziğin sesini daha fazla acip indim sinirden kudursun diye. Gecede uyutmucam dişe diş bundan sonra

• An itibariyle arkadaş odayı terketti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.