Şimdi Ara

Oda termostatları hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
5
Favori
152.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu arada bana göre ve san tek kullanan çoğu kişiye göre oda termostadı markalarını sınıflayacak olursak siemens honelwall danfoss san - tek ve diğerleridir.Yani kalanı çöptür.Samimiyetle 3 adet termostad kullanmış biri olarak söylüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • normal eca termostat var hocam. kabloları birleştirince termostat devredışı kalıyormuş.

Ben de kabloyu birleştirmek için araya anahtar koymayı düşündüm. Anahtarı açınca kabloların birleşmiş gibi olacağını düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İn therm marka oda termostatı baymak falke ve buderus yoğuşmalı marka kombilerde kablosuz ve kablolu probramlanabilir 2 ürün denedim. Buderus için orjinal kablosuz programlanabilirler yani ithal olanlar 900TL gibi uçuk fiyatlar(geçen sene). Bu yerli malı diye aldım fiyatta uygundu ilk defa bir üründen bu kadar memnun kaldım. 2 defa servise gitti ikiside küçük oğlum yüzünden müşteri kaynaklı arıza olmasına rağmen ücretsiz yaptılar 5 kuruş cebimden para çıkmadı. Ürün servisten geldiğinde 2 adette varta pil koymuşlar. Bunu yazmamın amacı kendimi borçlu hissetmem. Küçük ev aletlerinin en kralı bile serviste sorun yaşatırken ucuz ürün YERLİ ve kaliteli ürün. Alın kesinlikle 2 buçuk senedir kullanan biri olarak kefilim ve tavsiye ediyordum. İntherm mrl 300 rf

• Hasan bey santek ürününüzü nasıl temin edebilirim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.