Şimdi Ara

ODA TERMOSTATI SEÇİMİ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.680
Cevap
153
Favori
359.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siz ne düşünüyorsunuz hocam risk almaya değer mi 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro14 M kullanıcısına yanıt

Nasıl ulaştınız hocam kime sordunuz kesin bilgi öyle mi

• Görseli ve kodu T3R modeline ait. Kablolu olan T3 modelini babamlara almıştım, o da pilli.

• Amazon'un müşteri ilişkilerine tekrar sordum. Ürün T3R çıkmazsa kargo ve ithalat geri ödenmiyormuş. Yani ₺84,70 Kargo ücreti ve geri gönderim ücreti alıcıya ait. Almanya'ya gönderim olacağı için gönderim de ayrıca fazla tutabilir. Riske girip alan olursa bilgi verebilir mi? Ben şimdilik beklemedeyim.

• zeroseven Z kullanıcısına yanıt

Bu kötüymüş işte, ben de beklemedeyim o zaman kesin bilgi teyit eden ya da daha önce almış olan varsa bilgi paylaşmasını bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Bu kötüymüş işte, ben de beklemedeyim o zaman kesin bilgi teyit eden ya da daha önce almış olan varsa bilgi paylaşmasını bekliyoruz

Bu riski almaya değmez ....ben T3R yi banka puanı vs ile 450 civarına aldım 1.5 ay önce...

geçenlerde bir pc satışı vardı amazonda normalin 5 te 1 i falandı biraz ayrıntı incelenince pahalı bir klavye olduğu anlaşılıyordu.

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Valla çok içimde kaldı 😃 gerçi yukarıda bi arkadaş görüştüğünü t3r olduğunu ifade etmiş ama detay vermemiş, bi bekleyelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: hanivarya

Bu şekilde yazıyor açıklama

Çeviri olduğundan tam anlaşılmıyor.

Termostat kombiyi kapattığında bir kaç dakika sonra pompanın durması gerekir.

Bunu sağlayan hangisi ise orada kalsın.

Tek tek deneyin.

• Hocam ayarı 2 yaptım. Ot derecesi düşene kadar çalışmıyor . Belki 0 kende aynı çalışıyordu denemedim. Şuan bir sorun yok. Teşekkür ederim bilgi için
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt

:) Evet kabloludur demek istedim.

Hocam ekstrem bisey yapmadım. Amazon musteri temsilcisine urunun montajini ve garantisini sordum. Montaj ve garanti yok dediler. Urun kablolu mu kablosuz mu diye sordum. Kablosuz dediler. Buna rağmen ürün bana kablolu gelirse, amazon beni mağdur etmez diye düşünüyorum.
    Bende az önce tekrar sordum. Resimde gözüken model gelecek bilgisi verildi
  • Maestro14 M kullanıcısına yanıt

Anladım hocam da 2 3 kişi olarak sorduk bilgimiz yok orda yazandan başka dendi, size nasıl net konuştular onu anlamak istedim, bilemedim ben de mi sipariş etsem, bu foto kesin olarak kablosuz ürüne mi ait t3 olan kablolunun görüntüsü farklı mı

Katalog tutarsızlığı hakkında kayıt açtırdım. Yani resim ve bilgiler uyumsuz olabilir dedim. 1-7 gün içinde kontrol edilerek resimde veya açıklama gerekli düzeltmeler yapılır dediler. o yüzden ara ara sayfaya bakıyorum. Düzelttikleri anda Amazon'dan veya başka bir yerden sipariş geçeceğim artık. Şuan beklemedeyim.

Tamam hocam elinize sağlık haberleşelim inşallah

• Arkadaşlar asın numarasını google a yazınca Almanya amazon adresi ve t3r olarak arama sonucu çıkıyor ordan da sipariş adımları ilerliyor, bu acaba aynı yer aynı ürün mü, fiyat olarak da tutuyor birbirini, o şekilde bakan oldu mu

Görünüşe aynı yer ama riske girmek kişiye kalmış. Sipariş veren birisi olursa buraya yazsa daha iyi. Şimdilik siteyi düzeltmelerini bekliyoruz.

• Arkadaşlar dayanamadım Twitter dan sordum, aldığım cevap ne diyorsunuz?

• Foto sıralaması ters olmuş

• Merhaba, bir şey sormak istiyorum. Bu wifi özelliği olan Termostatları evin dışındayken mesela işteyken kontrol edebiliyor muyum ? Yoksa sadece evdeyken wifi üzerinden telefondan kontrol etmeme mi yarıyor ?

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.