Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

OCZ vector bimeks 289 tl sipariş verdim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> OCZ vector bimeks 289 tl sipariş verdim :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2588 Mesaj
    merhaba arkadaşlar fazla bekleyemedim bimeks %web özel %41 indirim yaparak ocz vector 128 gb ssd 289 + 6 tl kago bedeli ile 295 tl satıyor en para ile 236.5 tl geliyor bende sipariş verdim.
    Hayırlı olur inş.

|
    |
    Firma iflasını açıkladıktan sonra ürününü almak iyi cesaret :))
    Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
    MEVLANA
  • Yarbay
    2588 Mesaj
    :)) hayırlı olmasın mı anlamı çıkarayım :)
    |
    |

OCZ'yi ,Toshiba aldı.Bir sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marc Marquez -- 11 Aralık 2013; 16:48:25 >
    |
    |
    Goril1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Marc Marquez

OCZ'yi ,Toshiba aldı.Bir sorun olmaz.

+1
    |
    |

SSD' niz hayırlı olsun. (Güzel fiyata gelmiş)

Elinize ulaştığı zaman incelemesinide bekleriz.
    |
    |
    aspirin_00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 4000 MHz@1.35v C18 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.
  • Yarbay
    2588 Mesaj
    tşk ederim
    nedemek aama sonuçlar kötü çıkacağından eminim biosda benim ahci sata ayarı yok kapalı nasıl olacak bilmiyorum zaten :D
    toshiba a200-1bp model notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspirin_00 -- 11 Aralık 2013; 22:05:57 >
    |
    |

En nihâyetinde aldınız Vector'ü

Hayırlı olsun.
    |
    |
    Bahsedilenler: aspirin_00

Orijinalden alıntı: Solid State Disk

En nihâyetinde aldınız Vector'ü

Hayırlı olsun.

tşk ederim bekle bekle nereye kadar aldım bugün elime ulaşır inş.
    |
    |
    Bu model bimeks te bir arallar 189 tl ye satılan modeli değilmiydi? yoksa benmi modeli yanlış hatırlıyorum.
    |
    |
    189 tl o marka mı bilmiyorum ama o zamanları ssd 200 280 tl civarındaydılar ki dolar kuruda 180 175 di şimdi dolar 2 tl oldu 290 dan aşağıya sağlam marka kalmadı en basitinde 208 tl sandisk extreme satılıyordu şimdi 300 tl fiyatlar o kadar arttı kısacası

ne para
    http://www.hizlial.com/ocz-128gb-vector-serisi-sata-30-ssd-disk-vtr1-25sat3-128g/30.010.4247.0033

460 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspirin_00 -- 13 Aralık 2013; 10:55:17 >
    Güzel yakalamışsın, hayırlı olsun...
    |
    |
    toshiba tüm ocz ssd'lerin garantisinin devam edeceğini açıklamıştı zaten..gönül rahatlığıyla ocz ssd satın alınabilir..
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

399 tl sandisk var 256 gb bimekste yaa en parayla daha ucuza gelir
    |
    |
    aspirin_00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Şimdi win kaç gb tam bilmiyorum ama örn bf4 25-30gb.yani küçük bence 128gb hayırlı olsun yinede.

ben ihtiyacıma göre ssd aldım kapasite bana yeter de arta 128 gb yerine 256 gb yada 512n gb alsam fuzuli yere para vermiş olacam notebookta kullanacam artı ekran kartı btf4 kaldıracak kadar güçlü değil geforce go 7300 ekran kartım yeni bilgisayar toplayacağım zamana kadar hdd kalkmış ssd nin yerine başka bir teknoloji gelmiş olur :))

yorumlar için tşk ederim.
    |
    |
    Kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan ama ben OCZ tavsiye etmiyorum bir anlık acele ile forumdan Ocz Vertex 450 128 gb aldım ama daha sonra yabancı forumlarda gezdiğimde sıkıntı yaşayanlara rasgeldim.Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve ara sıra boot yaparken takılı kalıyordu bugün ise ses kartı kurduktan sonra sistem yeniden başlat yaptım ve dahada bilgisayar açılmadı.Farklı sata ve güç kabloları denememe rağmen sonuç olumsuz.Bios ta hard disk gözükmüyor bile.Ürün ise Bimeksten alınmış garanti belgesinde ise Dijital Trend isimli bir şirket ithalatçı gözüküyor.Ben bu durumda ürünün garanti işlemini Bimeks mi yoksa Dijital Trend ithalatçı şirket aracığıylamı yapacağım ?
    yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgasubasi -- 13 Aralık 2013; 20:37:49 >
    |
    |
    geçmiş olsun bende notebooka taktım ssd yi win 7 kurdum fakat xp ye dönecem çünkü notebook driverlari win 7 için yok misal powe saving programı win 7 de çalışmıyor trim mirim olayları var ama yapacak birşey yok.
    |
    |

Geçmiş olsun hocam,

Bildiğim kadarıyla Dijital Trend, müvezzî olduğu ürünlerde bir sıkıntı çıktığında müşterilerinden bizzat ürün kâbûlü yapmıyordu, yâni perâkendeci vâsıtasıyla ârızalıları almaktaydı.

Kendilerini de arayıp bir sorabilirsiniz.

Bimeks'e götürmek daha isâbetli gözüküyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: tolgasubasi

Hocam ilgi ve alaka için tşk.
    Biraz önce bimeks müşteri hizmetlerini arayıp Dijital Trend in garanti durumunda direk ürün almadığını, satıcının aracılık etmesi gerektiğini dile getirdiklerini söyledim.Onlarda müşteri memnuniyeti açısından bu durumu dikkate alıp ssd yi satış merkezine teslim etmemi söylediler yarın bir sıkıntı olmazsa ssd yi sivas bimeks'e teslim edeceğim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Solid State Disk
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.