Şimdi Ara

OCZ RevoDrive 3 240GB PCI Express SSD video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda OCZ'nin PCI Express tabanlı SSD sürücüsü RevoDrive 3'ü inceliyoruz.

• Keşke windows açılış oyun açılış sürelerini karşılaştırsaydınız.

• en sonunda mobile ara verebildiniz sanırım!

• Birader ben cep telefonu haberlerine bakmak için girmiştim ama yanlış yere geldim herhalde.
    Pc haberi var burda?

Allah Allah ! ! !

• sata3'e devam

• fiyatlar aşağımı düştü,,, eğer öyleyse türkiyede düşmedi aksine vatan pc bayağı zam yaptı

• O değil de videoyu ne ileri ne geri sarabiliyorum. Yine farklı bir playera geçmişiz ama başarılı değil sanki.

• Kullanıcıları rahatsız etme bakımından reklam gösterme kaliteniz milliyet.com.tr ile yarışacak kulvara gelmiştir.

• Herşey iyi güzelde. Şu reklamlar boğmaya başladı.

• İki tane al RAID 0 yap uç :D

• inceleme için teşekkürler.

• Elinize sağlık Ender bey çok güzel tanıtım olmuş.

• Herşey çok güzel. Arkadaşlar galiba bu tip cihazları sadece ellerinde tutup tablo hazırlayıp video çekiliyor. Aslında açılış, kapanış, program açılışı vs.. gibi görsellerde olsa o zaman tm manasıyla bir inceleme olur. Sanal makinede bir sysprep hazırflayın oyun, program olan, gimagex ile açıp, boot olayınıda düzeltin ortalama elinizdeki cihazlarla bu işlem 20 dakika almaz. Daha sonra koyun kamerayı çekin tabloları da beşer saniye koyun. Ve son olarakda yorumunuzu yapın ve windowsu kapatın. Bu fikrim güzel olmazmı? Öff misgibide olur.

(Yoksa milletin içinde kalmasın diyemi hikaye annatır gibi annatıyorsunuz!)

• Normal bir kullanıcı RevoDrive ile yapacağı bir şey yok.
    Taksicilik yapmak için Lamborghini almak gibi bir şey olur.

Ancak profesyonel seviyede CAD/CAM, RayTrace Render, Veritabanı yönetimi gibi işler için de süper olur doğrusu.
    Olsa da yesek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melikulupinar -- 24 Şubat 2013; 20:04:57 >
  • Bu gün 2 yıl 3 aylık 1 TB HDD'm bozuldu, garantisi bitik, bu tarz durumlarda SSD'ye daha fazla isteğim oluyor, garantisi bittiği gibi bozuluyor belki ama işte nasip, aynısı HDD'de başıma geldi. Bazı modellerin fiyatları da iştah açıcı.
    Samsung sata3 500GB SSD fiyatı 279$http://www.amazon.com/Samsung-Electronics-SATAIII-2-5-Inch-MZ-7TD500BW/dp/B009NHAF3I/ref=sr_1_1?m=A33Y0YQUZ2NYD5&s=electronics&ie=UTF8&qid=1361729205&sr=1-1&keywords=samsung+500+gb+ssd

• Öncelikle teşekkürler, testlerde daha gerçekçi testleri de yapsaydınız çok daha iyi olurdu yukarda da arkadaşlar belirtmişler zaten.

Ayrıca OCZ Vertex 4 Raid vs Revo kıyaslaması olsaymış iyi olurmuş.
  • revodrive 3 te trim destegi var

• quote:

Orijinalden alıntı: kaskas123

en sonunda mobile ara verebildiniz sanırım!

Katılıyorum. Maalesef eskisi kadar PC donanım incelemeleri göremiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: kaskas123

en sonunda mobile ara verebildiniz sanırım!

Katılıyorum. Maalesef eskisi kadar PC donanım incelemeleri göremiyoruz.

bu sanki şey gibi "bu donanım incelemesi isteyenlere ayda bir inceleme verelim. güncel haber yazalım. yeter" gibi geliyor ama bizi böyle bir iki testle kandıramazlar.
  • çalışan bir sistemde gerçek hayat demosu gerçekleştirilebilirmiş..sentetik testler çoğu kimse için bir anlam ifade etmez..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.