Şimdi Ara

## OCZ'nin GeForce 8800GTX'i Gün Yüzüne Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## OCZ'nin GeForce 8800GTX'i Gün Yüzüne Çıktı ##

Türkiye'de ilk defa bizden öğrendiğiniz OCZ'nin yeniden ekran kartı pazarına dönüş yapacağı ile ilgili haberlerden sonra sonunda OCZ yeni GeForce 8800GTX ekran kartını gün yüzüne çıkardı. firmanın ilk kartı Nvidia'nın standart tasarımına sahip fakat OCZ daha önce özelleştirilmiş farklı GeForce 8 serisi ekran kartlarını da hazırlıyacağının sinyallerini vermişti. Kısa bir süre içinde özel modellerinde gün yüzüne çıkmasını bekleyebiliriz.

## OCZ'nin GeForce 8800GTX'i Gün Yüzüne Çıktı ##

OCZ'nin yeni ekran kartları ömür boyu garanti ile gelmekte. Firmanın ekran kartı pazarına yeniden döünüşüşn ilk meyvası olan GeForce 8800GTX, 575MHz çekirdek ve 1800MHz bellek hızları ile birlikte gelmekte. Bu arada OCZ'nin piyasaya sürdüğü yeni GeForce 8800GTX kartının ciddi overclock potansiyeli tasıdığı da firmaya yakın kaynaklardan gelen haberler arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 28 Aralık 2006; 18:56:51 >

• Testlerini dört gözle bekliyoruz soğutucusu çok güzel.
  • o araba ne anlamda
  • bunu 2.5 ghz falan yapmasınlar
  • o araba hiç gzl olmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir_

o araba ne anlamda

Senin arabayı koysalardı keşke
  • ömür boyu garanti var diye şimdi millet abanacak oc'a
  • OCZ'yi ben o/c yapılmış ürünler çıkaran bir firma olarak biliyorum, peki bu durumda, nvidia o/c yasağını 8800 serisi ekran kartları için kaldırmamış olmasına rağmen ekran kartı çıkardı ki? Pek anlam veremedim doğrusu. ?!
  • ocz den sole 2.5 ghz lik bellekler bekleris:D
    hiç olmamıs o araba 131 koysalarmıs keske
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: emir_

o araba ne anlamda

Senin arabayı koysalardı keşke

satış rekorları gelirdi ya da tam tersi olmasın

• emir senin araba mı var
    bence araba hiç yakışmamış en güzel kartlar tip bakımından
    leadtek
    xfx
    bide nvidia nın kendi sattığı
  • önemli olan orada araba değil Plakası (8800)

ömür boyu garanti demek extra fiyat demek birde TR'de geçerli olacak mı acaba!!!

çünkü TR'de çoğu distribütör firma kutunun üstünde yazan 3-5-10 yıl veya ömür boyu garanti ibaresine

aldırmıyorlar!!! 2 yıldan fazla garanti vermiyorlar
  • ocz den janjanlı bir görüntü bekliyordum ama sıradan bi kart görünümü gördüm
  • of ya ben tasarımcı olsam neler yapardım.binbir çeşit şey geliyo aklıma ama gidiyo bu adamlar bunları koyuyo işte.sırf üzerindeki grafik için aldırırdım bee
  • bence çok guzel yapmıs görüntü de çok guzel ocz de artık bende varım diyor bu alemde hoş geldin ocz
  •  ## OCZ'nin GeForce 8800GTX'i Gün Yüzüne Çıktı ##
  • dehşeti vahşetül bişi buuuu
  • quote:

Orjinalden alıntı: trkocaer

dehşeti vahşetül bişi buuuu

başka söze ne hacet
  • İlk anda o kutuyu anakart kutusu falan sandım. Kutunun içinde neler var? Biraz büyük değil mi?
  • Testleri bekliyoruz
    Haber için teşekkürler fx57
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.