Şimdi Ara

Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
11
Favori
14.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oculus Rift, Geliştirici ve Demo uygulamaları
    https://share.oculus.com

Konuya eklenmiştir.
  • arkadaşlar bende oculus rift 2 dk var ama pc de ekranı klonlayamıyorum ekranlardan birinin dikey olması gerekiyor nedense bir bilgisi yada çözümü olan varmı acaba?
  • https://www.youtube.com/watch?v=DZ4gpjwJa08

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klinik_Psikolog -- 26 Mart 2015; 21:13:56 >
  • Arkadaşlar malesef bilgisayarım yetersiz bir bilgisayar.Oculus için i5 kasa 2gb 256 bit ekran kartlı bir bilgisayar almayı düşünüyorum.Oculus rift dk2 350 dolar şuanda satılıyor tam sürüm ne zaman çıkacağı belli değil muhtemelen ekim kasım aylarında çıkabilir ben o kadar bekliyebilirmiyim.

Oculus rift dk2 ile son sürüm arasındaki fark ne olucak o önemli benim için.Şuanda siteden sipariş versem 350 dolar+kargo+gümrük+v.s toplam ne kadar gelicek bana arkadaşlar.Bana 2.000 liaraya gelecekse.Tr 2.500 yada 2.200 satan bir site var ordan alırım.Zaten 1.5 aya geliyormuş.Ama bana 1.500 gelirse sipariş veririm.
  • Merhaba genclik Oculus + Razer Hydra ürünlerimi satıyorum,

Az kullanılmış, bilgisayarımı sattığım için uzun zamandır kullanamıyorum. İkisi için 2400TL talep ediyorum. Ayrı ayrı yerine ikisini birlikte satmak istiyorum, zaten kullanmak isteyen ikisiyle birlikte kullanmayı tavsiye ediyorum. Alien Isolation, Portal, Skyrim, BF3-4'yi oynarken emin olun çok büyük keyif vercektir. Tabi sesde önemli bende Creative Sound Blaster ZxR + razer kraken pro vardı.

Sahibinde Oculusu tek başına 3.500TL'ye talep ediyorlar. Biride haftalık 500 TL'ye talep ediyor. Pahalıya satmamım nedeni kazanç sağlamak değil ödediğim karşılığını almaktır. Sanalpazar üzerinden 2400TL + komisyon talep ediyorum, kargosu benden olsun. Almak isteyenler için detaylı resimleri paylaşabilirim veya elden satın almak isteyen kızıltoprak tarafında elden verebilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=njc-QiR2_8I

Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniserci -- 1 Haziran 2015; 1:30:03 >

• deniserci D kullanıcısına yanıt
    Ürün satıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamkiller

Bu arada almayı düşünen arkadaşlar varsa, sakın Türkiye'de 2000 Tl civarı saçma fiyatlara satan arkadaşlara para vermeyin. Sitesinden alırsanıız şu an DK2 stok olduğundan dolayı, bir hafta içinde geliyor. Fiyatı da kargo dahil 480 dolar + 150 lira gümrük ücreti olarak geliyor. Gümrükle de siz uğraşmıyorsunuz. Aracı firmaya mail yoluyla yeti veriyorsunuz, havaleyi firmaya yapıyorsunuz kapınıza kadar getiriyorlar.

hocam sitesinden türkiyeden alma imkanı yok..
    birincisi : türkiyeye kargo yok
    ikincisi : türk kredi kartı da yok

ben oradan amerikan kredi krtı ile birine aldırdım başka türlü bir yolu yok ne yazıkki..
  • Bunu Ankara'da deneyebileceğimiz bir yer var mı?
    Gözlük ne kadar problem oluyor?
  • Benim asıl merak ettiğim konu film performansı.
    acaba oculus rift mi sony hmz t3 mü
    hiç izafi bir yorum yok.
    kullanan arkadaşlar 2d ve 3d film izledi mi
    izlenimleri neler
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

Benim asıl merak ettiğim konu film performansı.
    acaba oculus rift mi sony hmz t3 mü
    hiç izafi bir yorum yok.
    kullanan arkadaşlar 2d ve 3d film izledi mi
    izlenimleri neler

evet bende rica ediyorum
  • 3d projeksiyon ararken bu gözlüklere denk geldim ve galiba alıcam. fakat bi türlü 3D film için hangisi daha uygun cevabı bulamadım. Sony HMZ-T3 mü Oculus mu yoksa optoma hd26 projeksiyonmu. oculusla 3D film izleyen varsa deneyimlerini aktarabilir mi ?
  • sıfır oculus rift alınır dk2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Türkiye'ye gelecek mi?

Soruya cevap lütfen.

gelecek diye biliyorum.
    bildigğim kadarıyla şuan dünyada yok kullanıcı versiyonu
    buna benzer birçok cihaz var. 2016 ilk çeyrekten sonra piyasa hızlanacak diye düşünüyorum.

cihaz sorun değilde yazılımlar yetersiz henüz
  • amazon fiyatları belli
    kur farkıda epey açıldı
    fiyatlar düşük olmayacaktır ancak çin taklitlerini yaparsa aliexpress ebay vb siteler satışları etkileyip TR fiyatını kırabilir bir ihtimal oda çıktıktan sonra bir 6ayı bulur gibi geliyor
  • Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyorum ama işin çok acemisiyim 50 tl ye var içine telefon konulan modeller bşde bu oculus rift var ikisi arasındaki fark ney bilen varmı ne olur yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamdullahyigit H kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz cihaz arkadaşımda var takıp denedim ve aradaki farkın görüş açısı olduğunu söyliyebilirim.O gözlüklerde sanal gerçeklik var fakat önünüzde kare bir çerçeve görüyorsunuz.Yani karanlıkta monitöre bakmak gibi bir durum sözkonusu.Sanal gerçekliği hissetsenizde olayın tamamen içinde olma kavramından oldukça uzak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fierro35 -- 12 Ekim 2015; 16:58:28 >
  • Kullanıcı arkadaşlar ; oculus rift 2 için min. Pc ozellikleri ne olmalı ?
    Bahsedilen ekran kartı ve işlemci yeterince maliyetli bana göre. Daha uygun maliyetli nasıl bir sistem toplayabilirim ?
    Kullanıcı arkadaşlar pc özelliklerini paylaşırlarsa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: planet07

Kullanıcı arkadaşlar ; oculus rift 2 için min. Pc ozellikleri ne olmalı ?
    Bahsedilen ekran kartı ve işlemci yeterince maliyetli bana göre. Daha uygun maliyetli nasıl bir sistem toplayabilirim ?

http://www.logicalincrements.com/articles/vrguide/
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

quote:

Orijinalden alıntı: planet07

Kullanıcı arkadaşlar ; oculus rift 2 için min. Pc ozellikleri ne olmalı ?

http://www.logicalincrements.com/articles/vrguide/

Hocam bunu incelemiştim. Fakat dedigim gibi biraz maliyeti yüksek bir pc oluyor bu özelliklerde. Ben ticari olarak 2 dklik similasyonlar izleteceğim için. Min.maliyetle pc tavsiyesi bekliyorum kullanıcılardan

• http://www.starvr.com/

Bu iyiymiş ha
    2560x1440 pixels per eye
    5K total Panoramic definition
    210-degree Horizontal FOV
    130-degree Vertical FOV
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.