Şimdi Ara

Occasion Seri Sonu Çadırı 2020 - İstanbul Viaport

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
9.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3 yıldır kaçırmadığım Occasion Seri Sonu Çadırı bu sene pandemi nedeni ile önce ertelendi, bugün ise istanbul viaport ta ayrıca ankara, izmir ve antalyada da açıldı. Avrupa yakasında oturduğum için gitmeye üşendim açıkçası, viaport a giden arkadaşlar varsa fiyatlar, stoklar, kalabalık, ürün denenebiliyor mu vs gibi bilgiler ile aydınlatırlarsa yarın sabahtan gitmeyi düşünüyorum
    Occasion Seri Sonu Çadırı 2020 - İstanbul Viaport

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maTeryaL. -- 3 Temmuz 2020; 19:31:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kurtköydeki viaport mu yoksa tuzladaki viaport marina mı ?
  • Ankara'daki nerede oluyor biliyor musunuz

• Takıp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • stazy kullanıcısına yanıt
    kurtköydür, çünkü orda occasion mağazası var hocam.
  • Ortalama fiyatlar nasıl tişört pantolon vb fiyatları ?
    Ayrıca web adresinde daha açılmadığı yazıyor link varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 3 Temmuz 2020; 11:20:33 >
  • Antalyada nerde? Ögrenebilirmiyiz.

• İzmir'dekini bilen var mı?
  • Maşallah zengin çok, sitesindeki ürünler 400 tl tshirtler indirim olsa 40 tl olacak hali yok 100-150 olur en fazla
  • İstanbul - Viaport
    Ankara - Natavega / Acity
    İzmir - Optimum
    Antalya - Deepo
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Geçen sene lacoste gömleğini 250 ve 300 tl ye almıştım. Yine lacoste mont 750 tl ye aldım. Zara tarzı yerleree dahi gömlekler minimum 200 tl, montlar 500 tl den başlıyor. 2 standart gömlek alıcagıma 1 tane lacoste alıyorum. Onuda her zaman değil iyi yerlere gidince giyiyorum taş gibide duruyor.. Giden oldumu bugün beyler fiyatlar nasıl yarın onca yolu tepicem

• Yer soran arkadaşlar için gelen mesajı paylaştım

• quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Geçen sene lacoste gömleğini 250 ve 300 tl ye almıştım. Yine lacoste mont 750 tl ye aldım. Zara tarzı yerleree dahi gömlekler minimum 200 tl, montlar 500 tl den başlıyor. 2 standart gömlek alıcagıma 1 tane lacoste alıyorum. Onuda her zaman değil iyi yerlere gidince giyiyorum taş gibide duruyor.. Giden oldumu bugün beyler fiyatlar nasıl yarın onca yolu tepicem
    Zaranin gomlegini sezondan, lacoste u indirimden bakarsaniz fark az olur tabi :) zaraya 100tl den fazla veren sicak firsatci yoktur burada

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Dogru diyorsun ama zara indirimlerinde ben düzgün model çok nadir yakalıyorum, fakat bir lacoste tshirtte model zaten bellidir yada gömlekte. Zaten normal fiyatıyla hayatta alamam senede 2 kez yapılan çadıra uğruyorum o kadar, dolabımda da 4 tane lacoste gömlek var, bir kutlama, düğün, doğum günü gibi yerlerde giymek için lazım oluyor hocam. Yinede tercih meselesi tabi

• maTeryaL. M kullanıcısına yanıt
    Kendini sağlam kandırmışsın .Lacoste den dip indirimde alıp zara dan sezonda almak nedir.Geçen sene zara dan 60 liraya çok gömlek 100 lirayada mont aldım. Nereye gitsem nerden aldığımı soruyorlar. B
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usluco

Antalyada nerde? Ögrenebilirmiyiz.
    Deepo

• Nautica t-shirt 59TL
    Lacoste Polo slim fit 319TL(siyah bulmak çok zor oluyor)
    Bayan Lacoste t-shirt çeşitleri 179TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 3 Temmuz 2020; 23:1:1 >
  • gangmans kullanıcısına yanıt
    Yav tamam tamam siz çok iyi biliyosunuz, görmedik sanki zaranın indirimlerindeki saçma sapan ürünlerini. Param var ben lacoste alıyorum kardeşim, hadi hayırlı işler. Zaranın indirim konuları vardı orda takılın

• Fiyatlar hakkında bilgi verecek yok mu ?

• maTeryaL. M kullanıcısına yanıt
    Yine boş yapmışsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.