Şimdi Ara

Ocak Ayından Sonra %50 Konsol Vergisi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
1
Favori
21.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 166
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Emirhan Terzi (13 mesaj) Skylined (9 mesaj) tync2006 (6 mesaj) snakefatih (4 mesaj) AİGUN (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (147 mesaj) Mobil (88 mesaj) Mini (8 mesaj)
  • @
45 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> Ocak Ayından Sonra %50 Konsol Vergisi Hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    202 Mesaj

ocakta olmaz belki ama illa ki düşer. ithalata vergi koymak kimsenin işine gelmez. dünya ticaret örgütü var sırf bu işler olmasın diye. adamlar da derse biz de türkiyeden ülkemize ithal edilen ürünlere yüzde 50 ithalat vergisi koyuyoruz nasıl olcak. şimdi pandemi filan diye diğer ülkeler bir şey demiyordur ama öyle kolay değil ithalata vergi koyma işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prospect11 -- 1 Aralık 2020; 19:31:16 >
  • Binbaşı
    1172 Mesaj

Çok haklısınız hocam %50 değil %150 gümrük vergisi getiririm ben olsam. Bu halka cidden müstehak. Sanat diye bir şey kalmasın ülkede kitaplara da bi %100 vergi çaksınlar. TV lere de %50 ek gümrük getirsinler millet boş boş 4 duvarı izlesin akşam. Sonuna kadar katılıyorum ne vergi gelirse gelsin acımam bu saatten sonra.

|
    |
    hagiosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Bi güncelleme gelir. Fiyatı artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
    TR de vergi mi kalkacak hahahahah baya iyi niyetlisiniz bu ülkede
    |
    |
  • Yarbay
    4731 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    CON VAYNE

Kimse süt veren ineği kesmez, bunun partiyle pırtıyla alakası yok her zaman böyleydi. baştakiler gidip yerine başkası da gelse değişen bir şey olmayacaktır, gelirinin %66'sı vergilerden oluşan bir ülkeden bahsediyoruz.

|
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj

vergi belki düşer de bizim samimi ve dürüst esnaf tıpkı otomotiv sektöründe olduğu gibi kur arttı ayağına yine o rakamı 8300 tl nin üzerine çekmeyi bir şekilde başarır.

|
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj

Üzülerek söylüyorum bu gelen vergi kolay kolay kalkmaz. Hepimize geçmiş olsun. Oyun oynamak lükse giriyor artık.  

Oyunlar bile 500 lira olmuş.

10 senede bir alınan pc ve korsan oyunculuk yaygınlaşacak eski günlerdeki gibi.

|
    |
  • Binbaşı
    1382 Mesaj

Bu ülkede geçici diye konan her vergi gerçekten geçici olmuştur. Lakin geçiciyi farklı anlamda kullandım.

|
    |
  • Yarbay
    2292 Mesaj

Araç satışı gibi hocam talep çok her sene ÖTV artıyor bundada böyle olacaktır ilerde gümrük vergisi %75 felan olur hatta %100 bulur geçer.Amazon’dan gelen ürünlerde aynı tedbiri alırlar yakında
    |
    |
    hagiosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

Sıkıntı yok hocam gümrük vergisi kaldırır ismini başka bir vergi koyar alır çok zor değil
    |
    |
    prospect11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4063 Mesaj

Bu vergiye rağmen satın alan bir güruh olduğu sürece hiçbir şey değişmez.

|
    |
  • Çavuş
    93 Mesaj

kalkan kalktı zaten. bundan sonra daha da kalkacak, kocaman olacak, ülke resmen iflas etmiş siz PS vergisi kalkar mı diye soruyorsunuz. he canım daha da kalkar.

|
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj

Vergi düstü vergiye degil bize öde sen aradaki farki derler muhtemelen gibi ! umarim böyle olmaz. Ayrica memlekette hangi konan vergi kaldirilmis ben öyle bir sey hatirlamiyorum sahsen. Belkide yaniliyorumdur. Belkide degil hatta insallah yaniliyorumdur ve yanilirim.

|
    |
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

umarım düşer  

|
    |
  • Yarbay
    3372 Mesaj

Amazon UK - DE - FR'den falan stok bekleyin ve yapıştırın. Ben bu yüzde 50 verginin yüzde 100'e çıkarılacağını düşünüyorum. Bu zamana kadar, getirilen hangi vergi, sonradan iptal edildi ? Hiç zannetmiyorum. Adamlar gümrükle mal getirtmeye de el atmadan, bir an önce halledin işinizi.

|
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj

Yeni bütçe görüşmelerinde ek %20 vergiye ihtiyaç olduğu belirtilmiş.

Artık nereye yapıştırırsalar, düşmeyi beklemek hayal.

|
    |
  • Teğmen
    190 Mesaj

ps5'in tükendiği bu ülkede vergi falan düşmez.

|
    |
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

bu konuyu üstte tutmak lazım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    Vergi düşse bile bunun fiyatlara kısa vadede yansıyacağını düşünmüyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.