Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ocak Ayında Gelicek Bütün Skinler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Ocak Ayında Gelicek Bütün Skinler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1441 Mesaj
    Birçoğunun sadece rengini değiştirmişler, başarısız buldum.
    |
    |
    |
    |
    3488 Mesaj
    Corki, Morde, Ezreal, Caitlyn takip listemde.
    |
    |
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

• Yarbay
    2798 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Génésis

Varus'a gelmiyor mu

Evet geliyor varusa skin varus zaten 2 yıllık champ 5 tane eski skini ve pax skinleri var .
    Eline sağlık dostum gerçekten uğraş vermişssin
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
google reklamları
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.