DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ocak 2018 MTV kampanyaları
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
310
Cevap
32
Favori
26.969
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1257 Mesaj
      02 Ocak 2018 13:47:12
      geçen sene 220 ödedik. bu sene 281 olmuş :) %27 mtv zammı yapılmış. araba eskidi, vergi düşeceğine yükseliyor. gülsem mi ağlasam mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 2 Ocak 2018; 13:48:4 >

5-10 liralık hediye çeki kullanımına referans vermiyorum. 100tl altı satışları referans olarak kabul etmiyorum ||
      --çek-satışta sattığım çeklerden gelen parayla sokak hayvanlarına mama alıyorum--
      Alışverişlerde mesajlarına geri dönüş sağladıktan sonra sırra kadem basan kişileri kara listeye alıyorum. Önce insanlık, sonra alışveriş...
    • Çavuş
      98 Mesaj
      02 Ocak 2018 13:58:33
      Durmak yok yola devam kimse şikayet etmesin verin oyları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7664 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:00:00
      quote:

Orijinalden alıntı: techturch

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Axess le 3 taksit yapıştırdık bakalım.

Bekleyen provizyonlarda tek çekim görünüyor. Acaba dönem içine geçince mi taksit olacak? Bilginiz var mı?

Tüm işlemlerde öyle. Bekleyendeyken tek görünür. Dönem İçine aktarılınca taksitleri görürsün.
      |
      |

| Beşiktaş JK |
      | XIAOMI MI 6 - 6 / 64 |
      | Play Station 4 <> Fifa 18 / Mortal Kombat X / Sniper Elite 4 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Binbaşı
      1431 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:00:34
      Neyse paraf la 5 i gördük .

https://www.parafcard.com.tr/11341-mtv_kampanyasi_

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:08:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

Bu kadar yakinan var ama araclar hic eksilmiyor karsidan karsiya gecmek bile zor :) toplu tasima servislerini kullanmayi ogrenmeli bazilari

hiç milleti suçlamayın arkadaş. yollarda park, trafik sorunu varsa bu devletin ve iş bilmez belediyelerin şehir planlaması olmayışındandır.
      50 yıllık dar yollarla olacağı bu değil mi? nüfus artıyor, tabiki araç ta artacak.refah, konfor talebi de artacak. 50 yıllık at arabası yollarıyla olacağı bu. gelişmiş ülkelerde nüfusa oranla bizden daha çok araç satılıyor ve biniyorlar. 10 yılı dolan aracı yavaş yavaş hurdaya alıp yenisine biniyorlar.benim gariban halkımda bi yığın vergi ödeyip 25 yaşındaki aracı yürütmeye çalışıyor.adamlar 2000-3000 motorlu araçlarla herşeyi dibine kadar yaşarken, biz 0,9 fındık motorlarla acaba sollayabilir miyim tedirginliği yaşıyoruz.

ithal araba, cari açığı artırıyor evet, yerli araba ürettiler de almadık mı?

Hem vergiler düşsün. Hemde mükemmel planlı şehirler, harika 10 şeritli yollar olsun ne güzel memleket bee. Otomotiv sektörü akaryakıtla birlikte devletin vergi gelirlerinin en büyük kalemlerini oluşturuyor. Buradan kısılan gelir nasıl telafi edilecek? Mucize çözümünüzü sununda devlette halkta rahat etsin. Bu arada özel tüketim vergisi ve ithalden alınan kdvnin vergi gelirindeki payı %32. Mtvyi vs... saymıyorum bile

elin gavuru nasıl yapıyo, bunu başarıyo da biz neden yapamıyoruz? 80 milyonun hepsi mi aptal, hiç mi kafası çalışan zeki insanımız yok?
      çözüm üreteceksin.daima üreteceksin.ülkeni sömürtmeyeceksin, üreteceksin.ithal değil ihraç eden ülke olacaksın.samanı bile satın almayacaksın, üreteceksin ve dışarıya satacaksın. fahiş vergilerle sen bile yönetirsin ülkeyi, ne var? asıl iş sırtıma binmeden yönetmek.

Konuyu çok faklı noktalara çekmeye çalışıyorsun. Herkes ister ithal etmeyen herşeyini kendi üreten çok disiplinli ve çalışkan bir neslin olduğu ülkede yaşamak. Ama herkes nereden ne kaçırırım nasıl işten kaytarırım derdinde. Ben bu realiteye göre yorum yapıyorum. Olağan duruma göre değerlendirme yapıyorum. Toplumu değiştirmek öyle çocuk oyuncağı değil yüzyıllar alacak bişey. Bununda yolu eğitim(ülkece en kötü olduğumuz alan) . Bunu kısa vadede değiştiremeyeceğimiz ve böyle bi çabamızda olmadığı için değerlendirmelerimizi mevcut duruma göre yapmak zorundayız.

"Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir"

|
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:17:00
      quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

Bu kadar yakinan var ama araclar hic eksilmiyor karsidan karsiya gecmek bile zor :) toplu tasima servislerini kullanmayi ogrenmeli bazilari

hiç milleti suçlamayın arkadaş. yollarda park, trafik sorunu varsa bu devletin ve iş bilmez belediyelerin şehir planlaması olmayışındandır.
      50 yıllık dar yollarla olacağı bu değil mi? nüfus artıyor, tabiki araç ta artacak.refah, konfor talebi de artacak. 50 yıllık at arabası yollarıyla olacağı bu. gelişmiş ülkelerde nüfusa oranla bizden daha çok araç satılıyor ve biniyorlar. 10 yılı dolan aracı yavaş yavaş hurdaya alıp yenisine biniyorlar.benim gariban halkımda bi yığın vergi ödeyip 25 yaşındaki aracı yürütmeye çalışıyor.adamlar 2000-3000 motorlu araçlarla herşeyi dibine kadar yaşarken, biz 0,9 fındık motorlarla acaba sollayabilir miyim tedirginliği yaşıyoruz.

ithal araba, cari açığı artırıyor evet, yerli araba ürettiler de almadık mı?

Hem vergiler düşsün. Hemde mükemmel planlı şehirler, harika 10 şeritli yollar olsun ne güzel memleket bee. Otomotiv sektörü akaryakıtla birlikte devletin vergi gelirlerinin en büyük kalemlerini oluşturuyor. Buradan kısılan gelir nasıl telafi edilecek? Mucize çözümünüzü sununda devlette halkta rahat etsin. Bu arada özel tüketim vergisi ve ithalden alınan kdvnin vergi gelirindeki payı %32. Mtvyi vs... saymıyorum bile

Sizin gibi toplumun büyük kesiminde görüş malesef bu şekilde. Ben açıkçası bu düşünceye sahip insanlarla aynı memlekette olduğum için üzülüyorum. Çünkü hakediyorsunuz bunları yaşamayı ve olan bizim gibi aklı selim düşünenlere oluyor. Hiç devlette çalışan tanıdığınız yok mu? Dönen usulsüzlüklerden, rüşvetlerden hiç mi duyum almadınız? Medyaya yansıyan büyük şirketlerin vergi affı adı altındaki haberlerin hepsi mi yalan?

Batıda tüm ülkeler süper ihracat yapmıyor, ingilternin bile cari açığı belki türkiye den daha fazladır. Malesef sizin bilginiz doğru düşünmenizi engelliyor.

Doğru olan şey batılı ülkelerdeki gibi çok kazanandan çok vergi almak. Türkiye de yüksek gelirli kişiler neredeyse devlet memurunun maaşından kesilen vergiden bile az devlete ödüyor. Hal böyle olunca devlet orta kesime sizin de bahsettiğiniz gibi geçiriyor.

Hak olan, doğru olan bu mudur yani?

Zamanında Hz.Ömer e üstündeki elbiseyi gösterip nerden geldi diye soran bir ümmetten geldik.

Şimdi neredeyiz, neleri kabul ediyoruz Müslümanlık adı altında.

Yazık, insaf.

Söylediklerinde haklısın. Rüşvet alanda biziz. Vergi kaçıranda biziz. Adaletsiz düzeni kuranda biziz. Ama ben burada siyaset yapmıyorum. Mevcut şartlara göre objektif değerlendirme yapıyorum. Sizin söylediğiniz konular için yukarıdaki arkadaşa dediğim gibi;

"Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir"

|
      |

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:22:38
      az önce 2 adet mtv işlemi yaptım
      93 model arabaya 6 aylık 191.5 tl
      2015 model arabaya 6 aylık 259 tl
      adalete bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 2 Ocak 2018; 14:23:2 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:44:38
      Paraf duyurdu

MTV Kampanyası

Paraf ile Motorlu Taşıtlar Vergisi’ ne 3 veya 5 taksit fırsatı!

1 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi'nden ya da gib.gov.tr' den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.

Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.

Parafly, Ek, Sanal ve Bussines kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

|
      |

• Er
      0 Mesaj
      02 Ocak 2018 14:58:33
      Enpara kredi kartı ile 6 ya bölebilen varmı?

• Yarbay
      2409 Mesaj
      02 Ocak 2018 15:11:11
      Neo 20 chip veriyor yine.. Axess mobilde çıktı şimdi

|
      |

• Binbaşı
      1687 Mesaj
      02 Ocak 2018 15:12:30
      NEO 20 TL kampanyası var. Her sene olduğu gibi Akbank dışında para veren yok.

|
      |

2015 BMW 320 ied 40th year edition, Macbook Pro Retina 15" 2.2 ghz 2015, Macbook Air 13.3 1.7 ghz 2012, Thunderbolt Cinema Display 27", IPAD Pro 9.7" Silver. IPAD Mini 2 Retina White, Iphone 6 Plus Space Gray, Ipod Nano 6th gen., SONY VAIO F11S, PS3 PAL 60GB, Canon EOS 550D, Kindle 4th, Traxxas Summit TQi, LG OLED 65B7V, Yamaha R-N500, DALI IKON 6, Ismartalarm, Philips Hue, Eve Room, Eve Door, Eve Energy.
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      02 Ocak 2018 15:18:52
      iş den haber yokmu
      |
      |

yamaha xt660r-honda innova 125-mitsubishi outlander mt turbo
    • Teğmen
      194 Mesaj
      02 Ocak 2018 15:19:56
      Trafik cezasını taksit yapan var mı acaba

|
      |

'HTC HD2' 'SONY PS3' 'LOGİTECH Z5500' 'HITACHI L42VP01C FULL HD'
      ASUS N61Vn280BD CORE 2 DUO T9600 2.8GHZ 4GB 500GB 16" HD
      Eğer elinizde bir çekiç varsa her şey gözünüze bir çivi gibi görünmeye başlar.
    • Yüzbaşı
      446 Mesaj
      02 Ocak 2018 15:32:09
      eskiden ozonla dezenfeksiyon kampanyaları vardı. gene olursa biri haber verebilir mi?
      |
      |

• Binbaşı
      1549 Mesaj
      02 Ocak 2018 16:01:16
      Benim borç görünmüyor neden acaba?

• Yarbay
      2465 Mesaj
      02 Ocak 2018 16:07:27
      quote:

Orijinalden alıntı: mrduran321

Enpara kredi kartı ile 6 ya bölebilen varmı?

UP
      |
      |

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Teğmen
      128 Mesaj
      02 Ocak 2018 16:08:16

Birisi yanlışlıkla sizinkini ödemiş olabilir!
      |
      |
      sadbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      214 Mesaj
      02 Ocak 2018 16:50:49
      her banka 3 taksit yapıyor heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

.
    • Yüzbaşı
      292 Mesaj
      02 Ocak 2018 16:57:59
      yılda iki defa mtv kampanyası diye başlık açılır, taksitten başka bir şey doğru dürüst olmaz.

standart tüm kartlar 3 taksit yapıyor zaten, her zamanki şey bunun neresi sıcak fırsat anlamıyorum.
      |
      |

• Yarbay
      13832 Mesaj
      02 Ocak 2018 17:20:34

Avrupa'da da model yenilensin diye eski aracın vergisi artar deniyor ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      boombip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
Erkek yüzük modelleri
Yeni Abonelik d-smart
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.