Şimdi Ara

Ocak 2011 Masaüstü Resimleri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
9.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tutankhamon resmi eklerken [simage][/simage] düğmesi yerine hemen yanındaki [simage][/simage] düğmesine basarsan resimler ufak yayınlanır

veysel_lowe bende sandımki iphone'a sahip olduğunu vurgulamak istiyorsun :P
  •  Ocak 2011 Masaüstü Resimleri
  • @
    soulcubee

nerde daha bı ıphone ye sahıp olamadım ya :( hazırlık yapıyorum
  • Resimleri JPEG olarak upload etmeniz hem sayfanın daha çabuk açılmasına hem kotalı internet kullancıların daha az boyut harcamasına yardımcı olur PNG eklemeyin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

Ocak 2011 Masaüstü Resimleri

orjinal halini paylaşırmısın
  • @Umur1
  • çok saol, hangi siteden bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: timur1

çok saol, hangi siteden bu

Rica ederim,Wallbase
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankhamon

masaüstü resmini değiştirdikçe buraya eklemene gerek yok
  • Furkan desk çok güzel olmuş.Her şey bi yana Cad skininin oraya oturması ayrı bi güzel olmuş.
  • Sadelikten yana olduğum için masaüstüne gönderilen simgeleri klasörlere depolayıp klasör simgelerine ufak müdahalelerde bulundum. Sonrasında da işlemci ve hava durumu araçlarını kullanarak opaklık ayarlarıyla masaüstüne uygun hale getirdim. Hoş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.alphi -- 27 Ocak 2011; 13:17:35 >
  • Bu da bir diğer masaüstü çalışmam. Simgeler aynı şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.alphi -- 27 Ocak 2011; 13:17:08 >
  • dr.alphi resimlerini yayınlarken lütfen [simage][/simage] tuşu yerine [simage][/simage] tuşunu kullanabilir misin ayrıca duvar kağıdı değiştirip simgelerin yerleri ile oynamak yetmez herşeyi değiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcubee

dr.alphi resimlerini yayınlarken lütfen [simage][/simage] tuşu yerine [simage][/simage] tuşunu kullanabilir misin ayrıca duvar kağıdı değiştirip simgelerin yerleri ile oynamak yetmez herşeyi değiştir

resimleri resim yükle'den yükleyip yayınladığım için öyle oluyorlar sanırım. aslında evet, her şeyi değiştirmek istiyorum da nasıl yapacağım konusunda biraz cahilim :)

Mesela şu mac lerde ekranın altındaki dock olayını yapabiliyor muyuz windows 7 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

resmi paylaşırmısn
  • Soldaki iFiles kısayollarını pek beceremedim bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim mesela oraya oyunlar klasörü eklemek istiyorum mümkünmü ?

• sanal-insan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.