Şimdi Ara

Ocağa kadar planım yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoğumuzun derdi olan tyt benimde kötü geliyor nefret ediyorum ilk oturumdan neyse .
    Ocağa kadar tyt türkçe tyt fizik kimya bio ve mat götürüyorum şuan 55 felan geliyor hedefim 90+ yapmak
    Bunu yaparkende 11 fizik kimyasını götürücem tekrar edicem ocağa kadar 11 fiziği kimyayı bitiririm bioya en son bakayım diyorum birde ayt mat çözücem.
    12 konularınıda okuldan gelince 1 saat felan tekrar etmeyi düşünüyorum
    Nasıl plan daha iyi yapılacak bir öneriniz varsa dinlemek isterim görmediğim yanlışlarım vardır.
    Yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesu41 -- 3 Kasım 2019; 15:57:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Yardım

• Yok mu önerisi olan

• Önder hocanın defterini alıp türkçeyi bitirin her sabah 1 saat çalışsanız en geç 25 günde biter. Kimyayı gülçin hocadan götürebilirsiniz. Biyoloji de biyokamp’tan. Fizik konusunda fiziklebarış umut öncül esş artık hangisi yatarsa kafanıza.

Çalışmaya ne zaman başladığınız önemli burada, mezun musunuz bu da önemli aynı şekilde. Bence bu planı bi devam ettirin 1 ay içiniz rahat şekilde ilerliyor ise devam edin böyle. Sizi en iyi siz bilirsiniz, aklınızda olsun.

• GrazieRagazzi kullanıcısına yanıt
    12yim hocam çalışmaya 11in başında başladım 11i götürdüm. Yazın biraz tyt baktım şimdi bu durumdayım

• vesu41 V kullanıcısına yanıt
    Yanlış planlama yaptınız bence, yazın tyt mat ve tyt türkçe bitmeliydi en azından. Okulla beraber zor olucaktır ama pes etmeyin. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama imkanınız varsa kaf esş kimyaözel önderin türkçe alın acımayın derim. Nisan ayının ortasında her şeyi bitirmiş olursunuz.

• GrazieRagazzi kullanıcısına yanıt
    Tyt matta problemler pkob duruyor hocam gerisini yazın hallettim hedefim de büyük bakalım neler olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.