Şimdi Ara

OC bir hevestir geçer (mi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

MSI P45-C51 hakkında bilgi ararken baya geri gittim galiba. Farketmemişim bu kadar eski tarihe gittiğimi.
  • ben 4 yıl önce başladım o/c yapmaya okurken sorarken bir baktım bağımlısı oldum. P4 p800-x anakartımı ve ekran kartımı (6800le) heder ettikten sonra yeni sistem alıp bıraktım bu işleri ama yeniden sistem aldım amdye geçiş yaptım ilk iş phenom x2 545 işlemcimi x4 b45 yaptım okul işlerinden vakit bulamadığım için
    bugünlerde pek bakamıyorum ama biliyorum eşşeğin aklına karpuz kabuğu girdi bi kere yakındır başına oturup o/c yapmaya başlamam

demem oki overclock hastalıktır geçmez sadece ağrısı hafifler 1 yıl yapmayın eskiden daha şiddetli geri gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musta35 -- 12 Kasım 2009; 10:09:42 >
  • celeron 400 ü bile 500mhz olarak kullanmak keyif (heyecan) veriyordu bir zamanlar %25 oc yaptım diye

ama şimdi bir tane e5200 ü yakınca biraz daha ustalaşıyorsun hani bi ara 4000 mhz modası vardı onu geçeli aylar oldu şu an 4333 zaten sınır 4500gibi bişey yani sınıra dayandım bunuda gömmeyelim

yani oc yapıyoz mu yapıyoz ama günlük bu şekilde kullanmıyoruz oyun açınca monitörün dayandığı pixel e (1680x1050) kadar full oynamak için rem 1000 küsür cpu da 3500-4000 arası çıkarıyoruz yoksa elektrik faturaları malum
  • overclock bir hastalıktır.yakana kadar yaparsın yakınca anlarsın. insanlar özelliklede biz türkler parasını verdiğimiş şeyi köküne kadar kullanmayı severiz o yüzden biz türklere limit koyamazlar
  • Vay be bu konuyu açtığımda 3 GHz den bahsediyormuşum. P35 dq6 ile E8400 e 4,75 yaptırdım. O zaman baya biliyor gibi konuşmuşum demekki şimdi de bilmiyorum. Kendi sorumun cevabına gelince o soruyu sorduktan sonra yaklaşık 10 anakart ve bir o kadar da işlemci değiştirdim. Demekki geçmiyormuş bu heves. Kendime bir . Allah hakkımızda hayırlısını versin diyorum. Bırakayım bu işleri diyorum başka şeylere heves edeyim diyorum yine de bırakamıyorum ya.
  • oc bir hastalıktır ama ilk heves tabiki kalmıyor ben bu foruma takılmaya başlayana kadar burak oc yi kasadaki anakartın markasını ile bilmezdim yani maksimum 10 ay felan oldu bu işe merak sararı bu sürede hakkaten çok yol aldım 10 ayda heralde 20 tane felan sistem degiştim anlık 4,8 ghz gördüm 4,75 te s aldım ama şu anda p4 2,66 512 mb ram fx5200 ekran kartı ile kurulu bi sistem kulanıyorum gayete memnunum BENİM HEVESİM GEÇTİ
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.