Şimdi Ara

#ObpEtkisiDüşürülsün Change.org İmza Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
3.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Destek destek up

• keşke
  • IIFSMII kullanıcısına yanıt
    kesinlikle cilki çıktı cubku devlet okulları çöktü herkes full çekiyordu ortalaması 99 altı olan yaniyordu bu ne rezillik lise notları da öyle o kadar çok kişi tanıyorum ki devlette 60 la geçen temel de kolejde 98 alan aleyna tılki bile dfgg takdir almos doğada zaten doğa nin ne biçim sisirdigi ni bilmeyen yok

• ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Hyr obp yüzde 12

• up

• Vay Serhat, neler dönmüş. Bizim dönemimizde OBP emekti, OBP namustu.

Cidden o kadar kolay mı ya diploma notu kasmak?
  • Tweter dan yapmak daha etkili olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste bizde sen zor zor sinavlardan 42 almişsin elin oğlu calismadan 100 aldi diye imza atiyoruz

• Üniversiteye giriş sınavında lisedeki başarı puanı niye etki eder anlamış değilim. Lise geride kalıyor, üniversite sınavı tamamen bağımsız olmalı.

(Üniversiteliyim)

• Up

• Arkadaslar yök baskan yardimcisinin mail hesabi.Bu konu hakkinda 100 200 mail atarsak direk birinci dereceden kisiyle muhattap olmuş oluruz ve tepki yaratırız.

MAİL HESABI. == hmandalsabanciuniv.edu

• Ben desteklemiyorum, çoğu kişi 3 yıl boyunca yatıyor okul notları 60-70 civarı son sene geliyor sınava hazırlanıyor obp etkisi aklınıza geliyor obopo kolkson diyorsunuz.ben okulda ki derslere çok ağırlık verdim obp puanım iyi e peki benim ne suçum var ? ben boşuna mı çalıştım
  • Faydalı yukarı

• Ekşi sözlük hesabi olanlar veya tanidigi olanlar lutfen yazsin ekside paylasilirsa gundeme kesin gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Flaquan

Ben desteklemiyorum, çoğu kişi 3 yıl boyunca yatıyor okul notları 60-70 civarı son sene geliyor sınava hazırlanıyor obp etkisi aklınıza geliyor obopo kolkson diyorsunuz.ben okulda ki derslere çok ağırlık verdim obp puanım iyi e peki benim ne suçum var ? ben boşuna mı çalıştım

Aobp nedir araştırın lütfen. Okulunun başarısına göre okul puanının etkisi artıyor veya azalıyor. Şimdi diyeceksiniz benim kaderimi okuldaki çalışmayan adam mı belirleyecek. O zaman liseye geçişte başarılı olup iyi bir okula gidecektiniz. Bakın demek ki adaletli bir sistemin imkanı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Vay Serhat, neler dönmüş. Bizim dönemimizde OBP emekti, OBP namustu.

Cidden o kadar kolay mı ya diploma notu kasmak?

Hocam apartmanı tutup lise yapmışlar. Uluslararası ilişki dersinden tut beden dersine kadar her şeyi görüyorlarmış, yersen. -Ben hiçbir derse gereksiz demiyorum yanlış anlaşılmasın uluslarası ilişki kitabını hobi olarak okuyordum.- Bulunduğum bölgedeki özel okullarda hoca test aralığı söylüyor buralardan çıkacak diyor. Ben de 10 klasik sınavına girip 40-50 alıyorum. Eski sınıf arkadaşımın 9.sınıf ortalaması 70 benim 74. Özel okula geçti 12.sınıf oralaması 97 benim 86...

• David Belle kullanıcısına yanıt
    senin sonucunu da biliyoruz david merak etme okul puanım yüksek değil.Türkiye'de fen liselerinde 4 lisesini tırnaklarıyla kazıyarak geçiren çocuklar var senin gibi lise de boş gezip özel okula gidip obpsi 95 olan da var evet...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.