Şimdi Ara

OBP KALDIRILSIN KAMPANYASİ DESTEK OLUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

9 10 da çalışmadım ve bedelini ödüyorum
  • Okula özel katsayılar olmalı eskisi gibi.Temel ve özel okulların düşük,Anadolu ve fen liselerinin yüksek katsayısı olmalı.O şekilde dengelenebilir puanlar.

Tamamen kalkmamalı adam 4 sene çalışmış,bunun bir karşılığı olmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta ne kampanyalar yaptık sen yenisin galiba bu ülkede kampanya falan boş dayın varda hallederler dayısı olan adamında obp ile işi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obp nin katsayısı 0.04 yada 0.05 olmalı bence daha adaletli olur.
    Tabi böyle bir şey olursa anca 4 sene sonra etkisi görülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makakubukak -- 23 Haziran 2017; 16:2:25 >
  • temel liseliler ağlar birazdan bedavadan 98 alanlar
  • boş bi duvara "obp kalksın lütfen" deyin, daha umutlu olursunuz. kendinize gelin ahahaha

• saf mısınız harbi bu nasıl kampanya be hsajahjsha :D
  • az ötede kaldırın beyler

• Çalışsaydınız bize ne?
  • okulda puanları düşük verdiler diye suclusu bizmiyiz temel lisedeki toplama cıkarma yapmadan 98 obp ile geziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. eneox -- 23 Haziran 2017; 16:19:4 >
  • Kaldirilmasin, OBP sacma değil ama haksizliklari var haklisiniz. Bence genel sinavlari MEB yapmali TEOG gibi

Ayrica gidin hükümete kızın dershaneleri kapatıp hepsini temel lise yaptigi icin.

• yazılılara gerçekten çalışanlar salak mı o zaman kaldırılsın diye değil sistemi değişsin diye kampanya aç açacaksan o da anca 4 sene sonra falan olabilecek bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandler

Okula özel katsayılar olmalı eskisi gibi.Temel ve özel okulların düşük,Anadolu ve fen liselerinin yüksek katsayısı olmalı.O şekilde dengelenebilir puanlar.

Tamamen kalkmamalı adam 4 sene çalışmış,bunun bir karşılığı olmalı

ygs&lys'de bunun karşılığını alıyor zaten

• Blackberrypink kullanıcısına yanıt
    Sorun da o zaten, aynı yazılılara çalışmıyoruz. Bazılarımız çalışmadan 95 alırken bazılarımız sabahlara kadar çalışıp 60 alıyor.
  • piykam P kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum buna.Bizim okulda 4 yılın not ortalamasının sıralaması ve üniversite sınavındaki sıralama çok farklıydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke toplam 60 değil de 20-30 civarı verse

• piykam P kullanıcısına yanıt
    Bizim sınıfta türkiye 150 küsürüncüsü var aynı sınavlara girdik ama benim obp daha yüksek mat zekası aşırı fazlaydı sadece son sene çalışarak tüm sınıfı geçti adam 3 sene yatıp yazılılara çalışmadı.Şimdi benim obpmin ondan fazla olması haksızlık mı?

• 4 sene boşuna mı çalıştım Allah Allah ya haksız nota bende karşıyım o kaldırılsın geri kalanı kalsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.