Şimdi Ara

Oblio tablet mint7x tablet pc ekran (desen) şifresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
16.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android 2.1 işletim sistemi yüklü Oblio tablet mint7x tablet pc sahibiyim.
    Çocuklar oynarken ekran (desen) şifresi oluşturmuşlar, cihaz açılıyor fakat ekran şifresini açamıyorum. şifreyi çözme yada yazılımı yeniden yükleyerek resetleme gibi bir yol bulabilirmiyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Yazılımını yeniden yükleyebilirsin
    ama şifresi çok basit aslında bu desenli tabletlerde 6 tanemi ne bi secenek var onları dene örnegin ortadan en aşşagıdan yukarıya dogru saga sola felan kaydır açılır diye düşünüyorum...
  • mail adresi girip acmaniz icin bir yer olmali sanirim.androidlilerde oyle birsey vardi
  • Hayır ne mail adresi girebilecğim bir yer yok, çünkü ekran açılmıyor.,
    Ayrıca desen şifresi için neredeyse her türlü kombinasyonu denedim fakat açılmıyor. Karmaşık bir şifre çizilmiş olabilir.
    Cihazın arka kısmında reset düğmesi var ona basıyorum o da işe yaramıyor.Reset düğmesi herhalde kilitlenmeler için yeniden başlatma amacıyla konulmuş, açıldığında yeniden şifre soruyor.
    yazılım yükleme nasıl oluyor onu da bulamadım. bilgisayarla bağlanabiliyorum ve içerisini görebiliyorum. Fakat yazılımı nasıl yüklenir onu bulamadım.
  • bi kac defa yanlis girduginizde ekrani kilitleyip bekletmesi gefekiyor
    sonra sifrenizi mi unuttunuz sekmesi cikmali.boyle birsey yoj mu? sanirim arkaarkaya 5 defa yazonca cikiyor
  • arka arkaya 5 defa yanlış girince 30 saniye ekrana dokundurtmuyor, 30 saniye sayıyor. 5 defa yanlış girdiniz 30 saniye sonra tekrar deneyin diyor.
    5 kez daha yanlış deneme yaparsan 10 kez yanlış girdiniz, 15 kez, 20 kez ,25 kez diye devam ediyor.
    öyle birşey çıkmıyor.
  • Şifreyi çözme yada yeniden yazılım yükleme sorununu çözebilecek, bu konuya yardım edebilecek bir uzman yokmu?
  • slm arkadaşlar desen şifresini kırmak çok kolay tableti kapatıp açarken ekranın sağndaki tuşu basılı tut ver geen ekranda wipe data/factory reset tıka ve tablet bütün şifreleri kaldırıyor
  • Bende android telefon kullanıyorum modeli 5 kez yanlış girince 30 sn bekletirken sağ alt köşede modeli unuttunuz mu yazıyor oraya e-posta - şifre girerek modeli sıfırlıyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roguz00

Şifreyi çözme yada yeniden yazılım yükleme sorununu çözebilecek, bu konuya yardım edebilecek bir uzman yokmu?

Siz şifre sorununu çözdünüzmü.Bizde faydalanım
  • arkadaşlar android desen kilidi şifre çözme ile ilgili herhangi bir yazılım bulunmamakta ben çok araştırdım bende q note tablet vardı aynı problemli serviste yazılım yüklendi sorun çözüldü bu servis tüm tabletler için yazılım çözebilir bence deneyin ben memnun kaldım sorunum çözüldü caspertablet.net isteyen arkadaşlarım yardım alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadsam

arkadaşlar android desen kilidi şifre çözme ile ilgili herhangi bir yazılım bulunmamakta ben çok araştırdım bende q note tablet vardı aynı problemli serviste yazılım yüklendi sorun çözüldü bu servis tüm tabletler için yazılım çözebilir bence deneyin ben memnun kaldım sorunum çözüldü caspertablet.net isteyen arkadaşlarım yardım alabilir

servise göndermeye gerek yok bende q-note kullanıyorum çare hard format zaten serviste bunu yapacak

ses açma power ve home tuşuna uzunca basın kırmızı bir yazı gelecek 10 saniye power tuşuna basılı tutun yaklaşık 2 dakika sonra sıfırlanmış olarak android iniz hazır
  • Ses acma ve power dugmesine ayni anda baa tablet kapali iken onune bir arayuz geicek

Orada format data war ona bas
    Sna rebout system now diyoruz
    Tablet fabrika ayarlarina doner. eger bn bunlarla ugrasamam diyorsan

İgne deligi kadar ufak bi dekik wardir tabletin saginda solunda oraya bas oky sifirlandi:-)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.