Şimdi Ara

Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu diziyi, serinin düşmanlarına falan mı yazdırıp yönettirdiler yav. Her yorum daha kötüye gittiği yönünde. İçerik olsun taştan olsun diye diye pazarlayıp durdular, müstehak bunlara o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar büyük potansiyel şuanlık 4 bölümlük bir hayal kırıklığından oluşuyor benim için.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Darth Vader bile pek heyecanladırmadı şahsen.Zaten alevlerin arasından bile geçemiyor , Vader'ı bile ucuz hale getirmişler.Acaba 4.filmdeki Obi wan Vader karşılaşması olayını nasıl bağlayacaklar.Gerçi onu da nasıl bağlarlarsa bağlasınlar hiçbir şekilde tam olarak oturmuyor.Bence hiç karşılaşmamaları gerekiyordu ama sanırım saçma sapan bir dizi olacağını bildikleri için bari Vader vs Obi wan katalım ki biraz hype yaratalım demişler.
  • Beklentilerimi karşılayamadı maalesef. Bir şeyler tam oturmamış sanki dizide ya da ben beklentiyi çok yüksek tuttum, bilemiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • espriler zorlama, küçük kızı tatlı gösterme çabaları, amaç yeni bir bebek yoda yaratmak, onun oyuncakları üretilcek satılcak falan ...

• Ulan polat alemdar mısın sen,nasıl geliyon öyle,bari sahneyi ağır çekime alıp arkaya da cendere müziği koyaydınızObi-Wan Kenobi (2022) | Disney+ 

• 1*4,diğer bölümlere göre biraz daha iyiydi.Bakalım devamında nasıl olacak.Ama yine de beklentilerin çok altında kaldı.

• 1x4

Böylesi aptalca, saçma sapan bir sahneyi çeken, yazan, yöneten, onaylayan her kim varsa yeni aldıkları ayakkabıları ile hayvan pisliğine bassınlar ya!

Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+

Dizi en başından beri garabet örneği sergiliyor akılı alır gibi değil. Özellikle son bölümde stormtrooper'ların olduğu her sahne çok amatörceydi. Dizi olduğu için mi bu özensizlik, kötü oyunculuk bilmiyorum ama korkunç, tek kelime ile korkunç bir yapım.

Açık bir şekilde tüm SW içeriğinin en dip noktasıdır bu dizi. Karakterlere değer verilmediği için, sahnelere özen gösterilmediği için, hikayeyi hiç ettikleri için, SW'yi bu noktaya getiren tüm değerleri harcadıkları için en dip noktadır. Koca dizi resmen sosyal medyada like almak için yapılan içerik mantığında çekilmiş, Kenobi ve Vader var diye adamlar diziyi komple fan servis yapmışlar. Fakat olmuyor işte, sonuç ortada daha ikinci bölümde hafriyat sahasında Kenobi'nin arkasından zıplayan Vader. Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+ Fan servis Rouge One'daki Vader sahnesidir, hiç mi ders almamışlar. Böylesi ultra iki ikonik karakteri bu kadar kötü kullanabilmek için gerçekten SW'den nefret ediyor falan olmak gerekiyor.

• Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+Hasan Yalcinyoutube
    Star Wars: Obi Wan Kenobi S1 B4 Derin İnceleme Sizlerle Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCwiGP4lLHdKTMcK43fV5ANQ/join
    https://www.youtube.com/watch?v=SgwuheqcSt4
  • McGregor, zenci istemeyen bizden değildir demiş, hatta star wars fanı olamazmış.
    kızdırdınız adamları, şimdi bütün jedi 'ları zenci yapsınlar da görün o zaman.

https://mobile.twitter.com/DiscussingFilm/status/1531809005097693184

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

konuşması, yüz tipi bir acayip.

Will Smith gibi zenci getir, canımı yesin. Ama oyunculukları da boş beleş.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

2022 yılındaki zenci oyuncuların %99 u vasat sırf zenci diye torpille biryerlere gelmiş kişiler sonrada kötü oyunculuğuna eleştiri gelince ağlıyorlar ırkçılık diye.

zenci oyuncuların hepsini toplasan şu alttaki isimlerin tırnağı etmez.

denzel washinton, morgan freeman, will smith, samuel l jackson, eddie murphy, danny glover, wesley snipes, jamiefox, laurence fishburne, djimon, idris alba, taraji, helle berry

• Bu bölümde de saçmalıklar ve birkaç güzel sahneyi birlikte sunmak istemişler sanırım.

Spoiler,

Lord Vader'ı sonunda birileri tarafından şamarlanmazken görmek güzeldi.Demek ki Loser One'lıktan arada Chosen One'lığa da geçiyormuş.Rogue One'dan sonra izlediğim en güzel Darth Vader sahnesiydi kesinlikle.Obi wan vs Anakin de güzeldi baya , özletmiş.Saçmalıklarda da Lord Vader gibi acımasız bir karakter sırf sjw olduğu için Third Sister'ı öldürmek istemedi sanırım :) yoksa başka bir açıklaması yok.Bu işin sonu Third Sister'ın intikam adı altında Darth Vader'ı şamarlamasıyla son bulacak sanırım.Keza koskoca Darth Vader bile intikamını tam olarak alamadı ancak bizim Third Sister sjw kontenjanından alabilecek mi intikamını bakalım

• Obi Wan Kenobi, 5.bölümü ile çok güzel toparladı ve şu ana kadar ki en sevdiğim bölümde oldu. Özellikle Reva karakterini izleyiciye tek bölümde güzel sevdirdiler bence. Şu ana kadar beklediğimiz bir çok şeyi de verdi bu bölüm. Çok güzel bölümdü yahu kesinlikle kaçırmayın. Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+ 

Obi-Wan Kenobi (2022) | Disney+

• 5.bölüm son 2 bölüme oranla çok iyiydi. Umarım güzel bir sonla biter. Ama:

Spoiler,

Lightsaber artık adam öldürmüyor mu ben anlamadım. Grand Inquisitor karnına yedi ölmedi, Rewa yedi ölmedi. Meyve bıçağı mı bu arkadaşım saplayınca yaralı bırakacak herkesi?
    Anakin-Obi Wan sahnelerini şimdiye bağlayarak aralarındaki farkı bir kez daha göstermeleri güzeldi.
  • Son bölüm nereden izlenebilir arkadaşlar bilen var mı? Her yerden kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya75 -- 15 Haziran 2022; 14:49:59 >
  • E tamamda bu kadar olay dönerken palpatine nerde acaba?orayı nasıl bağlıycaklar çok merak ettim açıkcası.Vader obiwan gibi bir karakterin peşinden gidiyor ama emperor'a hiçbir şey bildirilmiyor.Burda bir mantık hatası yok mu?

• Spoiler,

Çok iyi bölümdü madem böyle bölüm yapabiliyorsunuz bize niye saçma sapan şeyler izlettirdiniz 4 bölüm boyuncaRogue One'ın sonundaki sahneden sonra Vader'in gücünü en iyi gördüğümüz sahne olmuş sanırım çok iyiydi Anakin vs Obi wan mükemmeldi o kadar özlemişim ki
  • diziyi severek izliyorum, obi wan ve star wars izlemeyi özlemişim o yüzden çok keyifli geliyor bana. Ama 1x3'te mantıksızlık var bence. Ya da başka şekilde açıklanabilir belki.

1x3

Spoiler,

Obiwanı ele geçirmek son derece önemli bunu fazlasıyla vurguluyorlar. Yeri belli olunca bizzat vaderın kendisi gelmiş, ortalığı dağıtıyor. Bu kadar önemliyken sadece aradaki bir alev yığını yüzünden peşini mi bırakıyor? Burayı kotaramamışlar bence. Ya da her türlü buluruz biraz acı çeksin deyip bırakıyor mu? Ya da old trilogy de vader tam karanlık tarafa geçmediği için obiwana acı çektirdikten sonra ikileme düşmüş ve biraz şokta kalmış olabilir. Çünkü yukardan ateş edildiğinde hepsi yukarı bakarken adam obiwandan gözünü kesmedi. Bunu redditten gördüm mantıklı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 16 Haziran 2022; 20:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5. bölümü beğenenler olmuş ama salaklıklar serisi devam ediyor.

leia 'nın girdiği yer kocaman, normal adam da sığar, 2 saat orda neye takıldı ? küçük uçan robota çip takılmış,çip takınca düşman, çipi çıkarınca bi anda dost oldu ?
    vader, ilk uçan gemiyi durdurdu, öteki uçanı niye durduramadı ? bu adam bu kadar güçlü, niye 2 saat kapıyı vurarak açmaya çalıştılar ? vader, hala geminin içinde neyi bekliyor 10 adımlık mesafe ...
    Obi-wan teslim olmaya gitti, sonra geri geldi ??

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.