Şimdi Ara

Obduction Türkçe Çeviri Tamamlandı (Resmi Çeviri) - www.kaan.camera

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
5
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Obduction Türkçe Çeviri Tamamlandı (Resmi Çeviri) - www.kaan.camera

OYUNUN STEAM SAYFASI
    https://store.steampowered.com/app/306760/Obduction/

Çevirmenler

Kaan Akyıldız

Dosya teknik işlemleri

Ömer Öz
    Bekir İnce

Notlar:

- Yama oyunun en son steam sürümü ile çalışmaktadır. Diğer sürümler için de sorun çıkamaması gerekiyor.
    - Eğer hata/çevrilmemiş yerler görürseniz lütfen bildiriniz.
    - Yama resmi olarak eklenene kadar dosya indirmeye açık olacaktır.

İndirme Linkleri

- Çeviri resmi olduğu için link kaldırılmıştır.

Kurulum

- İndirdiğiniz dosyaları rar'dan çıkarın.
    - Setup programı oyunun dizinini bulmazsa manuel olarak seçin ve kuruluma devam edin.

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bugün yardırıyorum diyorsun yani kaan kardeşim
    şaka bir yana yayınladığın şu son yamalarla ilgili oyunların yapımcılarıyla iletişime geçip bu yamaları resmi hale getirmeyi deneyeydin:)) belki de yapmışsındır. oyunlar indie olduğu için genel olarak geri dönüş yapıyorlar çünkü
    son olarak ellerine sağlık kardeşim başarılarının ve yamalarının devamını dilerim

edit:pardon kardeşim açıklamada dikkat etmemişim zaten resmiyyet için girişimde bulunmuşsun, sevindim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thomas angelo -- 26 Şubat 2019; 13:26:4 >
  • Kaan hocam elinize sağlık, yama sektörüne bu tarz yamalar ile değer katıyorsunuz. Bu tarz yamaların daha fazla olması gerekli
  • Oyunu istek listeme ekledim, Resmi türkçe olursa alacağım :)
  • Teşekkürler eline yüreğine sağlık.başarılarının devamını diliyorum.sizin gibi insanlara ihtiyacımız var.saol
  • Eline sağlık, harikasın
  • Myst serilerinin yapımcısının yeni oyunudur. Seriyi beğenenler bu oyunu da zevkle oynayacaktır. Kendi adıma oynarken müthiş zevk aldım. Kaan kardeşime güzel çevirisi ve emeği için de ayrıca teşekkür ederim. Ellerin dert görmesin kardeşim.
  • Herkese güzel yorumları için teşekkür ederim.
  • kaan bey siteniz açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

kaan bey siteniz açılmıyor
    Su an aktif durumda, domain yenilemesi yuzunden kesinti olmus. Bildirdiginiz icin tesekkurler.
  • Oyun bir süreliğine GOG'da ücretsiz. :)
    https://www.gog.com/game/obduction
  • Elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Oyunu yeni indirdim GOG sürümünü oynuyorum ve altyazılar gayet güzel çevrilmiş fakat oyun içindeki mektup , defter , kağıt vb. yazıları çevrilmemiş halde görüyorum. Hepsi Almanca yazıyor. Konuya eklediğiniz ekran görüntülerindeki mektup da Almanca. Atladığım bir yer mi var acaba?
    Kurulumda Gog sürümünü kurdum.

Edit: Yamayı kaldırıp steam sürümününü yükledim. oyun gog olmasına rağmen sorunsuz çalışıyor gibi.çevrilmemiş yerler de çevrildi.Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmonkey -- 31 Mayıs 2019; 18:7:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmonkey

Elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Oyunu yeni indirdim GOG sürümünü oynuyorum ve altyazılar gayet güzel çevrilmiş fakat oyun içindeki mektup , defter , kağıt vb. yazıları çevrilmemiş halde görüyorum. Hepsi Almanca yazıyor. Konuya eklediğiniz ekran görüntülerindeki mektup da Almanca. Atladığım bir yer mi var acaba?
    Kurulumda Gog sürümünü kurdum.

Edit: Yamayı kaldırıp steam sürümününü yükledim. oyun gog olmasına rağmen sorunsuz çalışıyor gibi.çevrilmemiş yerler de çevrildi.Tekrar teşekkürler.
    Hocam o sorunu yaşamıştık fakat ilk mesajdaki görselde görüldüğü üzere düzeltmiştik. Hatta gog sürümünde görebiliyor fakat Steam'de göremiyorduk. Gog sürümünde deneme imkanım olmamıştı. Araç için yardımcı olan arkadaşımıza bir sorayım durumu.

• Teşekkür ederim . Şu anda oyunun kendisi gog , yama sürümü steam olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bilginize.. :D
  • mrmonkey M kullanıcısına yanıt
    Yamayı hazırladığımızda dil dosyaları farklıydı Gog sürüm ile Steam sürüm için seçmeli kurulum hazırlamıştık. Yeni güncelleme ile Gog dosyaları değişmiş ve Steam sürümü ile eşitlenmiş. Sizin sorununuz bundan kaynaklanıyormuş. Doğru olanı diğer sürümü de denemişsiniz. İyi oyunlar :)
  • Sağolun hocam siteniz de çok güzel olmuş.
  • Elinize emeğinize sağlık kağan bey
  • Rica ederim, iyi oyunlar.
  • Çeviri sonunda oyuna eklendi ve resmi oldu. İndirme linkini kaldırdım. Herkese iyi oyunlar.
    https://steamcommunity.com/games/306760/announcements/detail/1616148671795965492
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.